שם השופטת "כריש" (הלר-כריש-ענת) והסדרת צייד לווייתנים...

שם השופטת "כריש" (הלר-כריש-ענת) והסדרת צייד לווייתנים...

כנראה טעות בתרגום...((תרגום שמות))...באחת השפות....של ההליכים המשפטיים בענין "המנוחים" ((ההורים שלי ז"ל))....הפך את שמה של כבוד השופטת בתיק ל"לווייתן" במקום "כריש"...ומיון אוטומטי כלשהו....תייק אותנו בענין "כרישי הנדל"ן" ((כי גם לשכת הרישום-מקרקעין-מחוז תל אביב בתיק כ"מחזיקה"))....ומכאן ל...עולם יצורי הים.....ואתמול קיבלנו כבר פנייה מאיגוד הלווייתנים העולמי.....לצרף אותם לעתירה לבג"ץ (( נגד הריבלינים מ...2014 בכלל....בפרשת רצח השופט אדמונד לוי))...חסויה....בענין תיקון האמנה משנת......1956...לגבי ירי מהליקופטר. תעשו חשבון כמה שנים לקח ללווייתנים למצוא מתרגם !!!!!!!!!!!!!!וכעת הם נזקקים לעורך דין שייצג אותם בסוגיה. אתם איתי????? האמנה הבינלאומית להסדרת צייד לווייתנים.....ש"יפן" יצאה ממנה חד צדדית לפני שנה...ולשכת עורכי הדין שביקרה בבית המשפט העליון ביפן....לא הוציאה הודעה לעיתונות בענין זה......אולי בגלל הקורונה

כולנו צורכים מוצרי אלקטרוניקה "יפנים"...אבל צייד לווייתנים.

אם נשווה את זה ל"בי-די-אס" מוצרי התנחלויות וכו ((החרם))...אז ....גם בענין הלווייתנים אמורה היתה לצוץ איזו חבורת-חרם להגנת הלווייתנים...ואולי היא פשוט לא תורגמה לעברית...וכך....הלווייתנים מקטרגים עלינו כתומכים בצייד לווייתנים רק בגלל שאנחנו תורמים לכלכלה היפנית... זה נקרא "ענין פוליטי"? היכן האו"ם??? אין לנו שגריר באו"ם למחאות כאלה????

חלל צה"ל בשם....סמילג....והעתירה המרחפת בשבת בשמי ירושלים...

ההורים שלו עתרו לבג"ץ ....ושם המשפחה זהה לזה של היועצת המשפטית של מחלקת אמנות במשרד החוץ.... (("עב קטנה יחידה"אצל ביאליק))

האמה שזרקה לירקון את החברה של בתה...((תיאוריות בפסיכולוגיה))

הסיפור נשכח ולא נכנס לתיאוריה-הפסיכולוגית....כמו סיפורים רבים אחרים ((חבורת ההונאה האקדמית)).....וכך....כל אחד מאיתנו נדרש לבדוק באופן אישי....מיהם המבוגרים שסבבו את ילדותו....ההורים של החברים...וכן השכנים לבנין. ובמקרה שלי...24 דירות רק בבנין שלי.....כמה אויבים פוטנציאליים...מלשינים לשב"כ ((לא תאמינו))....שקיבלתי הלם במלחמת ששת הימים.....

"אמה"? כותבים "אמא". בכל אופן...השב"כ כועס עלי.....

בענין מלחמת-ששת-הימים ההיא...ופשוט היה לי קשה להסתגל לשינויים....מהקורבנות של השואה ומלחמת העצמאות ומלחמת סיני.....למעמד הכובש של הפלסתינים....שמאוד הזכיר לי את הכיבוש הנאצי....אני אחראית על האסוציאציות שלי כילדה?

יש קשר בין הכיבוש הנאצי את פולניה לכיבוש הישראלי את פלסתין?

לא יודעת.....אבל....הדתיים רואים את זה כהבטחת האלוהים לעם ישראל שקויימה....הם העם הנבחר שלא מתגייס לצה"ל וחובש כובע מזנבות של בעלי חיים לא-כשרים.....ועורכים חופות גירושין ולוויות על טהרת הדין העברי הקדום...ואנחנו זונות !!!

הצוואה של הורי היתה להקבר בעיר רחובות !!!!!! לא קוימה...

השופטת היא שופטת-עמית ((מילר))...מבחינתי זה ביזיון. אבל מי שואל אותי בכלל בסוגיות קבורה???? ירקונים זה לא טוב????? זה מעולה אבל מנוגד לרצון המנוחים...................מ-נ-ו-ג-ד......ל-ר-צ-ו-ן-.........ה-מ-נ-ו-ח-י-ם.......!!____----------__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

המדינה חייבה אותי להצטייד בייפוי כח של אבי.......

ולשנות את שם ההליך בתביעה לשמו ((השופטת רביד אז בית משפט השלום))...והיום אני מבינה שנכנסתי לפרשת "כרישי הנדל"ן" של עיריית ראשון-לציון....ואיש לא טרח לספר לי....מדובר בעיר גדולה.....הם יכולים להרשות לעצמם לקחת עורך דין.... בזמן שאני מתפתלת.....בכימותרפיה ....איפוא הרוסים??????הם חלק מהפרשה.....רוסיה רוסיה רוסיה...!!!!!!!!!

הקרן הקיימת והרכוש היהודי בשואה....

הדוד שלי עלה על מוקש שהטמינה לו הקרן הקיימת....((כיום הביטוח הלאומי...איך שגלגל מתהפך))....וזה נקרא "צדק יהודי".......את זה לא כתוב במחלקת ההסטוריה של צה"ל.....

למעלה