שם חיבה עם משמעות כפולה

Ellis Murphy

Well-known member
יצא לי לדבר עם מישהו על האקסיות מהתחביב הזה עם הבגידות.
הוא סיפר שאחת הלאבריות שלו קראה לו "לולי" והוא כל הזמן חשב שזה מן כינוי "מאמי" כזה... כמו שם של חיית פרווה נעימה בפינת ליטוף...
אבל זמן רב אחרי שם כבר לא ביחד הוא הבין שבעצם זה היה "לא לי" והייתה לזה משמעות אחרת לגמרי כמובן.
איך אתה יודע שזאת הייתה המשמעות שהיא נתנה לכינוי? - שאלתי. והוא ענה "כי שמעתי שוב את השיר והפעם הקשבתי למילים" - פירש ולא אמר...

אני למשל בעבר הרחוק קראתי ללאברית שלי "עכברונת" אבל בקטע טוב כזה כי הייתה מיניאטורית והיה לה הרגל להתחפר לתוכי כששכבנו מחובקים אחרי סקס...
היא לא אהבה את הכינוי...

גם לכם יש קטעים מעניינים עם כינויים?

נערך לאחרונה ב:

אישון34

Well-known member
הוא סיפר שאחת הלאבריות שלו קראה לו "לולי" והוא כל הזמן חשב שזה מן כינוי "מאמי" כזה... כמו שם של חיית פרווה נעימה בפינת ליטוף...
אבל זמן רב אחרי שם כבר לא ביחד הוא הבין שבעצם זה היה "לא לי" והייתה לזה משמעות אחרת לגמרי כמובן.
איך אתה יודע שזאת הייתה המשמעות שהיא נתנה לכינוי? - שאלתי. והוא ענה "כי שמעתי שוב את השיר והפעם הקשבתי למילים" - פירש ולא אמר...

אני למשל בעבר הרחוק קראתי ללאברית שלי "עכברונת" אבל בקטע טוב כזה כי הייתה מיניאטורית והיה לה הרגל להתחפר לתוכי כששכבנו מחובקים אחרי סקס...
היא לא אהבה את הכינוי...

שמישהו קורא לך "לאלי".

זה כי הוא נילחם בסיומו של המוח בגוף וברצון.

אני מבין את השם - אתה נימצא במקום לא נכון.

אישוניאיש.
תמיד במקום לא נכון.

אישון34

Well-known member
אני חייב הסבר לתשובה הזאת שלך...
כאשר אדם ממציא לך שם "חיבה" שכל משמעותו שהוא לא רוצה את הקשר איתך.

הוא אומר משהו אחד ויחידי - אני לא רוצה אותך במוחי - ואבל גופי רוצה.... אני אחנך את הגוף לא לרצות אותך.

עשתה לי את זה הגברת - זה אירוע משפיל, להשתמש בך על מנת לשנוא אותך.

אישוניאיש.
ראשית הכבוד.

Gu987

Well-known member

הוא אומר משהו אחד ויחידי - אני לא רוצה אותך במוחי - ואבל גופי רוצה.... אני אחנך את הגוף לא לרצות אותך.

אישוניאיש.
ראשית הכבוד.
לא ברור.
לא ברור לי איך הגוף יכול לרצות אם הראש לא רוצה.

ואם יש לך שם "חיבה" מה אתה עושה שם עדיין?

אישון34

Well-known member
לא ברור.
לא ברור לי איך הגוף יכול לרצות אם הראש לא רוצה.

ואם יש לך שם "חיבה" מה אתה עושה שם עדיין?
אני לא שם.

זה היה מזמן, זה נימשך המון זמן.

אהבתי אותה מאוד, היא לדבריה מאוד אהבה אותי - אבל פחדה מהקשר עימי.

ואז המציאה את השם הזה ... או שם שכזה על מנת לנסות לחנך אותה לא להיות עימי.

לאחרונה נוצר שוב סוג של קשר - זכרתי את זה היטב, ואני ממש ניזהר ממנה. למעשה לא מתקשר מולה בימים אלא.

אין לי הכוח לנשים שאומרות לי "אתה אהבת חיי" ו"אני לא רואה את חיי בלעדייך" ומצד שני לא רוצות לראות אותי.

אישוניאיש.
שומר נפשו ירחק.

Ellis Murphy

Well-known member

אישוניאיש.
ראשית הכבוד.
לי היה שם חיבה אחר
מנמנמנמנמניאק

אבח"י

Well-known member

היא לא אהבה את הכינוי...

OMG כך אנחנו קוראים בחיבה לבת שלנו, שאני ימות כאן ועכשיו ברגע הזה ממש!!

למעלה