שם לליצנית רפואית

cp girl

New member
שם לליצנית רפואית

בס"ד שלום לכולם מה שלומכם ? (למי שלא זוכר , אני הודיה ... לא ליצנית רפואית אבל כותבת פה מידי פעם) רציתי לבקש ממכם עזרה בשם חברה שלי שלומדת קורס ליצנות רפואיצ בנוער מכבי. היא צריכה שם של ד"ר לליצן שלה.. יש למישהו רעיון ?? תודה רבה מראש וישר כוח על כול החסד שאתם עושים=] ...

טושטוש5

New member
הי ../images/Emo24.gif

הודיה היקרה, מה שלומך? המוווווווווןןןןןןןןןן זמן לא שמענו ממך פה
לגבי השם - מאוד מאוד קשה לתת סתם הצעות ככה... צריך לשמוע יותר על הדמות, להבין אותה (אני לא יודעת אם לחברה שלך כבר ברור מי הדמות) ורק אז השם מגיע. את יכולה לקרוא בשרשור הזה, קצת לגבי התהליך עד למציאת השם, או כאן לגבי עוד מישהי שהתלבטה. ספרי לנו קצת על הליצנית ואז אולי נוכל לעזור יותר

הי הודיה ! ../images/Emo6.gif

רק רציתי לומר שלום
, מסכים עם דבריה של טושטוש
בעיקרון, זה נחמד כשיש קשר בין הדמות לשם שלה, למרות שזה לא איזה חוק כמובן
ספרי ספרי, נחמד להכיר עוד ליצנים.

cp girl

New member
למיצתפוזים

בס"ד שלום גם לך מה נשמע??? לאל כבר נכנסה אז היא כבר תספר...

cp girl

New member
לטושטוש

בס"ד היי , מה שלומך? כן אממ הרבה זמן לא יצא לי לכתוב פה אבל אני משתדלת לפחות לקרוא=] לחברה שלי קוראים לאל , היא בת 17 ולפי איך שקלטתי היא מתנדבת בנשמה! יש לה דמות אני אכתוב אותה מחר בלי נדר תודה !

jerome2

New member
שם לליצן

נראה לי שזה די קשה לתת שם לליצן דרך התכנולוגיה המתקדמת כמו שטושטוש אמרה שם זה דבר שצריך להרגיש אם הדמות. ורגע אחד היא נערה ??

שאלוםם..אני החברה של הודיהה..

אדז ככה קוראים לי לאל.. אני לומדת ליצנות רפואית במסגרת "נוער מכבי" ואני צריכה דמות כאילו אין לי עדיין ממש קרע לדמות חשבתי על לא לדבר כאילו אני לא טובה בלדבר.. ו.. זהו מקווה שאני ימצא דמות:) וממש נחמד פה:)

cp girl

New member
אופסי לאלוש

בס"ד לא ראיתי שכתבת אחרת לא הייתי מגיבה סליחה ! התקשרתי ולא ענית אז דברתי עכשיו עם אחותך רציתי לבקש ממנה שתביא לי אותך באייסי כדי שתתני לי שוב תדמות .. אבל את כבר ישנה.. אז זהו סליחה.......

היי לאל ../images/Emo13.gif

וברוכה הבאה לפורום
לא הבאת ממש המון פרטים על הדמות הליצנית שלך
אבל ליצן שלא מדבר - אולי ד"ר שששששש (עם אצבע על הפה ששששש) ד"ר שוּשוּ, ד"ר חֶרֵש
(במלעיל) ?

פרטים של הדמות שליי

אז ככה.. אני לא יודעת עדיין מה אני רוצה נגיד אני רוצה ללבוש חלוק של רופא (ויש לי אותו) ואני לא רוצה לדבר אז נגיד חשבתי ככה.. אני לא ידדבר אני לא יודעעעת מה לעשות ונראה לי שאני יפרוש מהמקצוע הזה..=////

tlingit

New member
הי לאלא ../images/Emo13.gif

אל תברחי כל כך מהר
תרשי לעצמך קצת זמן שבו עוד לא תדעי את השם קצת זמן של הבשלה, כי לוקח לדמות קצת עד שהיא מתגבשת גם אנחנו כבני אדם לקחנו לנו קצת זמן עד שגיבשנו מי אנחנו..
כמו שלוקח קצת זמן למצא שם לדובי חדש, או בובה חדשה ואצל הגדולים - זמן למצא שם לאוטו/מכונית חדש/ה (תלוי אם הוא בן או בת) לא ככה
ואיך מוצאים להם שם? מסתכלים עליהם קצת, מחבקים אותם קצת, משחקים איתם ורואים איך הם בזמן המשחק ומתוך אלה עולה ונולד לו שמם. עשי אותו דבר עם הדמות שלך

טושטוש5

New member
מסכימה עם כל מילה...

הי לאל, זה לחלוטין בסדר לא לדעת עדיין איך ולאן להגיע. אם תקראי בכל מקום שדיברו כאן על שם לדמות דיברו על תהליך, זה לא אמור להיות משהו שברור ומוגדר מההתחלה. תודה שאת משתפת אותנו במקום הזה שקשה ולא הולך. אני בטוחה שעם הרבה סלבנות ונכונות לחפש ולבדוק תגיעי בדיוק לאן שאת צריכה להגיע. החיפוש הזה הוא חלק מהעניין, ואני מציעה לך להנות ממנו, לתת לעצמך להשתעשע ברעיונות לא סופיים ולא ברורים, לבדוק, לנסות, להחליט שכן או לא... בקיצור להנות מהדרך
בהצלחה ושתפי אותנו עוד איך הולך לך

למעלה