שמאלנים............

דוביד 1

New member
שמאלנים............

שמאלני זה אדם שיש לו משקפיים ורודים למציאות שחורה.איך יתכן שעדיין ידרשו מו"מ כאשר הצד השני לא מעוניין בו.נימאס מהמושחתים יפי הנפש שיושבים כל היום בבתי קפה משמינים בהנאה מרויחים כספים משוחד ופוחדים לשרת את המולדת.שמאלני זה פסה.אם היו בחירות עכשיו גם לא היו סופרים אותם בכנסת,ואז הם היו הופכים לזן ניכחד.אפילו העולם מבין אותנו-אבל הם מקטרגים עלינו.שמאלני הוא זן "מריר" של אנשים שחושבים שהם "מבינים"יותר שפעם הם היו "מיתנשאים" ועכשיו הם מיתחבאים "בביובים" -והלוואי שיעלמו עים הריח..

Ergil

New member
הו לא

שמאלני הוא בן אדם שיש לו משקפי ג´ו ג´אנטה 200: בסימן הרישון של סכנה הם משחירים לגמרי ומונעים מהשמאלני לראות את המציאות.

שמאלני

New member
דוביד משהו משוחרר אצלך....

אתה קצת דפוק כל מה שכתבת בהודעה המפגרת שלך זה שאנחנו השמאלנים זן נכחד. כיום שיש מלחמה כולם מאוחדים אין שמאלנים או ימנים,יש שפויים ולא שפויים. יש את המושגעים שחושבים שאפשר לעשות לפלסטינים טרנספר שהם נקראים הימנים. ויש את המשאלנים שהם שפויים,שהם עדין משאירים תקוה לשלום שיהיה בעתיד. דבר שני שוב אתה טועה בקשר אלינו,כיום אזרחי מדינת ישראל שקועה במיתון עמוק איך אתה יכול להגיד ששמאלנים יושבים בבתי קפה ומשמינים מהנאה. כל אדם עושה משהו אחר עם הכסף שלו אף אחד לא ישאל אותך מה לעשות בכפסו. תאמין לי שיש מלא ימנים שגם יושבים בבתי קפה ומשמינים. איך אתה יכול להגיד ששמאלנים הם זן ניכחד עם בסקרים האחרונים שהופיעו במעריב 70 ומשהו אחוז בעד הקמת מדינה פלסטינית עצמית. רק לפני שבוע הופעי סקר בערוץ 22. 61% בעד לפרק התנחלויות בהסכם שלום. רוב העם היה שמאלני ונשאר שמאלני לא יעזור לכם. אתה נראה לי בכלל ילד ששיעמם לו מאוד שהוא כתב את ההודעה הזאת. ילד השתחרר לך משהו בראש לך תנוח תקום בבוקר ותראה איזה שטויות כתבת.

דוביד 1

New member
חבר-רמתך נמוכה מנשוא......

אני בטוח יותר בוגר בגיל ובשכל מימך.אתה והודעתך מייצגים בדיוק את סוג ההיתנשאות שכתבתי עליו בהקשר לשמאלנים.מה שאתם לא הבנתם(אבל תבינו בדרך הפוצעת)שהפלשתינאים לא מעוניינים בנו כאן.הם מעוניינים להשמיד אותנו.הרי אם היו רוצים רק את מה ששיך להם הם לא היו זורעים בהלה בכל ערי ישראל.אז מושתן! שלי לך תחליף חיתול,ואולי גם דעה.

שמאלני

New member
דוביד הרמה שלך ממש נמוכה...

אתה מדבר תגיד לי. תראה איך אתה כותב כמו דפקט,אילו היית בן אדם והיית מבין משהו מהחיים שלך היית מסביר לי את דעתך אבל במקום זה אתה מבלבל את המוח על השמאלנים. "לך תחליף חיתול" תגיד אתה מפגר או משהו תראה מה אתה כותב לי. אני חושב שלקחת משהו אבל שתרגע אתה תבין מה כתבת.

אחי השמאלני, לא הייתי מציע לך לזלזל

אתה מוזמן לעיין בדברים שהנ"ל כתב בפורום. ההתרשמות שלי- מדובר באדם עם הבנה כלכלית וציבורית, מהסוג שלא מזדמן לכאן לעיתים קרובות. אנא השתדל לא להבריחו מכאן ע"י התקפותיך, אנו זקוקים לאנשים שינהלו ויכוח ענייני בלי הכפשות וסיסמאות.

שמאלני

New member
בגיניסט תקרא...

לקרוא לשמאלנים מושחתים או יפי נפש אלא דברים עניניים? אלה דברים של בן אדם מסכן שאין לו מה לכתוב אז הוא יורד על השמאלנים. איך הוא יכול להכליל את כל השאמלנים שהם כאלה. לבן אדם הזה משעמם בחיים ולכן החליט לרדת על השמאלנים,אחרת אין לי סיבה אחרת למה הוא תקף אותנו.

דוביד 1

New member
שמאלני.זו הפעם האחרונה......

שתקבל התיחסות עינינית ממני.תיראה עם איזה אוצר מילים אתה משתמש:"דפקט","מבלבל את המוח","מפגר","לקחת משהו".-ככה ,כן ככה ,אלו פניך האמיתיים.שמאלן שברגע שמישהו אינו מקביל לדעתו,תוקף בבוטות,באגרסיביות,וללא שמץ של נימוס.ידידי עברתי אלף מיתנשאים כמוך ואם יש צורך גם אדרוך על שכמותך.מאז 93 אתה ובני מינך לוקחים גלולות אופטימיות ומיסתכלים על הימנים כמוזרים ועתיקים.מתי תבין שהם רוצים להשמיד אותנו-מתי בפעם האחרונה שוחחת עם ערבי פנים מול פנים.מתי שירתת בגבול?מתי הלכת בפעם האחרונה במרכז הערים ולא הסתכלת ימינה ושמאלה.אתה ושכמותך יש אתר של "מרץ" בשבילכם.אז לך תיתכתב עם יוסי שריד,ולא איתנו. בגיניסט-תודה על תגובתך.אני מציע ש"גידופים"ימחקו מאתרך.הם פשוט מאוד מורידים את ערך האתר.עדיף גם שהודעותיו של "שמאלני" יעברו צנזורה-עדיף עם חומר חיטוי.

שמאלני

New member
דוביד זה בסדר...

דוביד זה בסדר אני רגיל להודעות הלא עיניניות שלך. לפני שאתה מסתכל עלי קודם תסתכל על עצמך,"לך תחליף תיתול","יפי נפש","מושתן","מושחתים". ככה,כן ככה, אלו פניך האמיתיים. דוביד שברגע שמישהו אינו מקביל לדעתו,תוקף בבוטות,באגרסיביות,וללא שמץ של נימוס. ידידי עברתי אלף מתנאשים כמוך ואם יש צורך גם אדרוך על שכמותך. מאז 96´ {שביבי חילק את חברון למען הפלסטינים} אתה ובני מינך לוקחים אותנו לאסון נוראי שתוביל אותנו למלחמה. מתי תבין שאין פתרון אחר למצב רק לדבר איתם. דברת פעם עם ערבי שאתה יודע מה הם חושבים. אתה אפילו לא דברת עם ערבים אתה רק יושב כל יום מול הטלויזיה שעה 8 בערב בדיוק,ורואה את הפגנות החמאס,ולפיכך אתה קובע שכל הערבים רוצים לחסל אותנו. בגיניסט-תודה על תגובתך הגבתי לך גם. אני מציע ש"גידופים" ימחקו מאתרך. הם פשוט מורידים את ערך האתר. עדיף שגם הודעותיו של דוביד יעברו צנזורה-עדיף חומר חיטוי.

דוביד 1

New member
"תוכי-יוסי".

חשבתי שתיהיה יותר מקורי.כמו כן אני מציע לך לילמוד מחדש את כיתה א´ על מנת לתקן שגיאות כתיב.אל תיהיה עצבני"תוכי יוסי" כי אני לא! ואתה אמור "רק" לחקות אותי.אז שיהיה לך ערב נעים ומוצלח.סיוטך(לחזור על דברי)ניגמר!

שמאלני

New member
דוביד חחחחחחח...

תשמע אתה קורע אותי,למי יש שגיאות כתיב לי? תשמע אני עד עכשיו התאפקתי לא לרדת עליך בגלל שגיאות הכתיב שלך אבל אתה העלת את הנושא,אז אני אומר אם כבר אז כבר. נתחיל עם השגיאה הראשונה,"מיתנשאים". שגיאה שנייה,"מיסתכלים". שגיאה שלישית,"היתנשאות". שגיאה רביעית,"ניגמר". תשמע בן אדם מלא שגיאות כתיב הייתי אומר,אז לפני שאתה מסתכל על אחרים תסתכל קודם על עצמך.

דוביד 1

New member
התוספת של האות "י"...

נועדה לשכמותך שאינם יודעים לקרא ללא ניקוד.אתן לך שאלה רצינית.איך אתה מסביר את נאום ערפאת?האם הוא רציני בקריאתו לעמו? האם באמת ובתמים הוא שולט על השטח? האם יהיה עכשיו שקט? (אל תשכח שאחרי נאומו ניזרק רימון +פצצת מרגמה).ואם לא ישרור שקט לאחר נאומו -אתה עדיין חושב שצריך לשבת למו"מ לפני הפעלת כוח?או שצריך לגשת למו"מ עם עמדת כוח? אני מקווה שתשובתך תהיה יותר מנומסת מתשובותיך הקודמות.(ד"ש ליוסי).

שמאלני

New member
דוביד אתה כזה מסכן...

איזה תירוץ של ילד קטן,בטח שאלת אמא שלך אהה ילד. אני לא מאמין שאתה אדם בוגר תראה כמה שגיאות כתיב,אפילו בן דוד שלי בן 4 כותב ללא שגיאות כתיב. אני אפילו לא מתאמץ לענות לשאלה שלך עד שלא תלמד להתכתב איתי באופן מכובד. אחד נורמלי היה מודה שיש לו שגיאות כתיב,אבל אתה לא נורמלי אז אתה מנסה באיזה תירוץ לצאת מהשגיאות שלך. ילד לך תלמד לכתוב וזה נדבר פוליטיקה.

דוביד 1

New member
אני מכיר שמאלנים...

ברמה גבוהה יותר משלך.כל טוב לך .החיים ילמדו אותך לקח.נמוך קומה ושכל.לא תקבל תגובות נוספות ממני.רפה שכל

שמאלני

New member
דוביד...

אני מכיר מלא מהימין יש לי חברים מנוער הליכוד אפילו. ואף אחד לא בור ועם הארץ כמוך. אז בסדר אני חולק עליהם והם חולקים עלי אבל לפחות אני רואה שאני מדבר עם אנשים שיש להם שכל. אבל אתה גם לא בן אדם {תראה איך אתה מקלל} וגם יש לך שגיאות כתיב כמו של ילד קטן.

Ergil

New member
הידעת?

בסקר שנערך לאחרונה נתגלה כי בערך 65% מהליכודניקים הם בעד מדינה פלסטינית. באנטרטיקה.

Realist

New member
עוד אחד ...אוטנטי?

השמאלנים רק יושבים בבתי קפה ומשמינים.הם מושחתים ופחדנים-לא משרתים את המולדת.הם "זן נכחד".מתחבאים בביובים.העולם כולו מבין אותנו-והם לא.אירופה יותר ציונית מהם. איזו שנאה ...... תסלח לי-אם לא הייתי יודע שאת ה"דבר" הזה כתב יהודי ישראלי,הייתי מנחש שזה אחד מנאומי התעמולה של גבלס. ולפני שאתה קורא לי מסית,תחזור ותעיין טוב טוב במה ש"דוביד 1" כותב: הלוואי שיעלמו עם הריח..... הלוואי שיעלמו עם הריח.... הלוואי שיעלמו עם הריח.... קלטת??? "הלוואי שהשמאלניים יעלמו עם הריח". מי דיבר על ריח,אבל לא שמאלנים אלא יהודים????? גם תעמולה בנוסח כזה היא לגיטימית? לא ,לא -לא ביקשתי שתמחוק כלום. הרי לא תסתום פיות! בשום מקרה וללא יוצא דופן. צביעות שכזאת.אני ממש לא מתיחס לעלוב הנפש המסכן שכתב מה שכתב.מה שנכתב על ידו גובל בפלילים,ולו נשלח לעיתון היה צריך להיות לו עסק עם המשטרה.אין כאן שום הבדל בין שנאת בשראה לשנאתו.הם זהים ושותפים אמיתיים. הצביעות היא שלך כשאתה תוקף רק שמאלנים ,וכאילו שאינם שמאלנים אבל לא יצביעו לליכוד,ומאיים "שתאלץ...מסכן",להעיף אותם מהפורום. "אז שיעלמו עם הריח-הא?"

אכול שינאה

לצערי מקוצר זמן לא אוכל לענות לך באריכות כרגע. כל שאני מבטיח- ואקיים- לענות לך יותר באריכות בהמשך. להזכירך, זהו פורום הליכוד ואני ליכודניק. לפיכך טבעי שאתקוף שמאלנים. יעלמו עם הרוח? הייתי גם אני שמח אילו כל השמאלנים הייתם מצביעים ליכוד. אני מאמין שזו היתה כוונתו. אני מתרשם שאתה פשוט אכול שינאה כלפי וכלפי מה שאני מיצג. לפיכך אתה מתרכז כל העת בהתקפות אישיות כלפי, גם כשאני מייצג קו אחר לגמרי מזה שאתה תוקף: נגד שינאת אחים ונגד מלחמת אחים. אין לי מושג ממה נובעת השינאה הזו. הרי אינך מכיר אותי בכלל?! בכל אופן, כיוון שלקחתי לתשומת ליבי חלק מדבריך, וכדי להפחית את מפלס הזעם והשינאה שלך, החלטתי לא לענות לך ברמה האישית עוד. תהיה בריא, תרגיש טוב. אם השינאה הזו גורמת לך אושר ועונג, שיבושם לך.

דוביד 1

New member
היי.תיקח ללב את........

הפיגועים ,שיש בארצנו, שנעשים ע"י המשת"פים מאוסלו באותה רצינות כמו שלקחת את דברי,מצבנו במדינה יהיה יותר טוב בהרבה.אבל מכיוון שלא מצאת לשון משותפת עם הימין במדינתך ,איך תימצא לשון משותפת עם הערבים באזורך.דרך אגב אתה לא חייב לכתוב ,לקרוא כאן וכו"ל.יש אתר מיוחד לבני אותה דעה שלך -מר"ץ ואש"ף.ממני עלוב הנפש.(מעניין איך אתה קורא לערפאת ששולח מתאבדים?אולי בר-שיח?)

למעלה