שמונה חודשים בלי קולה

MEYTALUG

New member
שמונה חודשים בלי קולה

הי אני מיטל ואני קוקההוליסטית אני מכורה לקולה ועברתי גמילה לפני שמונה חודשים, זו גמילה קשה מאד, הצורך בקולה כל כך עז, כל כך קיים בתוכי גם היום, להגיד לא לקולה בקולנוע עם הפופקורן ליד- סיייווווט, להגיד לא לקולה,זה פשוט מלחמה יום יומית. כמו שיש מכורים לאלכוהול סמים וסיגריות ( אני לא מכורה לאף אחד מהם ) אני מאמינה שזה קשה באותה מידה, אני מריחה קולה ממרחק וזה פשוט עושה ליאת זה אני רוצה את זה ואני פשוט משתגעת לפעמים, כל מה שאלכוהוליסט אמיתי עובר,גם אני אני יודעת שאם אני אקח ולו לגימה קטנה אחת זהו אני חוזרת לזה ובגדול לבקבוקים שלמים לצורך העז הזה לשתות כוס ענקית וקרה,מלאה גזים מתוקים,וזה רק קולה כי אני ממש לא מרגישה צורך לספרייט או פנטה למשל. הגמילה לוותה בתופעות פיזיות, כאבי ראש חזקים, בעיות בבטן וצורך לשתיה מרובה, יחד עם הקולה צריכת המוגזים שלי פחתה, מעט מאד מוגזים נכנסים לי לגוף. אני כיום דובקת במים הכי בריא הכי זול. והכי לא משמין. אני עברתי שבת מענינת עם הרבה נסיעות לכיוון, כן כמובן לשיבטה שוב לבקר את האחיין ולמה אני כותבת על הקולה כי כמובן היתה קולה, ואחר כך הלכתי ליום הולדת לכמובן היתה קולה. אתם מכירים ארוע בלי קולה? שיהיה לנו שבוע מקסים מיטל הבלוג של מיטל blog.tapuz.co.il/MORAMA קומונה כתיבה

למעלה