`שמור לי ואשמור לך`-כך הרוב מתנהל

`שמור לי ואשמור לך`-כך הרוב מתנהל

ח`כ לשעבר-משה מטלון,שהגיש בזמנו הצעת חוק שנועדה לסייע לשופרסל,ימונה לדירקטור דסק"ש(שהם מבעלי השופרסל) כבר לא מסתדר לנוחי דנקנר להיות טפלון (ברמה האישית נוחי דנקנר כן נראה לי אדם נחמד).

האמת היא שלא כל כך הבנתי את מהות ההודעה

לא הכל צריך להבין;)

דסק'ש ונוחי דנקנר הם גם מבעלי השופרסל..אותו ח'כ לשעבר הציע בזמנו הצעת חוק שהיתה לטובת השופרסל אך תוך ניגוד אינטרסים של ח'כ שכביכול אמור לדאוג לעמו אך בעצם דאג לעתידו כי עכשיו הוא דיירקטור בדסק'ש.ואז סתם נזכרתי בנוחי דנקנר(מבעלי דסק"ש שבעבר היתה לו תדמית של טפלון,שכתם לא נדבק אליו,עד שהתגלה הבלוף הגדול שהוא כלל אינו חסין ושעשה הרבה שטויות ברמה העסקית.יחד עם זאת בתחושה שלי הוא כן אדם נחמד. ובשיא התמימות אוסיף כי נראה לי שטובת המדינה כן חשובה לו בנובף לטובתו האישית.אני מדגישה כי ברור לי שזו תמימות מצידי לחשוב כך,אך זו תחושתי.מקווה שעכשיו הדברים ברורים מעט יותר;)

אה אוקיי הבנתי

אני מודה ומתוודה שאני מאוד לא בקיאה בכל הקשור לטייקונים ולנפילים כלכליים בארץ ואין לי מושג מי בעד מי ומי נגד מי. אני יודעת רק שמקומם אותי מאוד ומרגיז אותי מאוד עד לרמה של כעס אמיתי
לקרוא שמנכ"ל חברת 'ביטוח ישיר' מרוויח קרוב ל-12 מיליון ש"ח בשנה, קרי קרוב למיליון ש"ח בחודש, דבר המאפשר לו בבטחה להעלות תשדירים על 'מבחן השוקה' ולהראות את סוכן הביטוח האישי כאיזו דמות עתיקה מהארכיון או מהחפירות כאשר השירות האמיתי שניתן ע"י סוכני ביטוח אישיים הוא הרבה יותר מהיר ואמין מאשר שירותי הביטוח של 'ביטוח ישיר' ודומיו. תחשבי, איזה כוח יש לבן אדם שמרוויח קרוב למיליון ש"ח כל חודש

למעלה