שמחה וגאווה

שרה16

New member
שמחה וגאווה../images/Emo104.gif../images/Emo65.gif

סוף סוף מדליה אולימפית מזהב!!!! גל פרידמן ריגש אותנו ,מגיע לו! ומצד שני לקרוא על השחיתות שפושה כמו סרטן בשלטון.(השר הנגבי שקירב את מקורביו
)

שרה נראה שאנחנו כבר מורגלים לכך

לצאת מעצבות לשמחה מגאווה שהגיא גל פרידמן היום,אל החשד ששבמעשיו של צחי הנגבי לא הייתי יכולה להגדיר זאת טוב יותר ממך לדעתי המילה סרטן במקומה את צחי הנגבי אשאיר לחוקים שיעשו את מלאכתם והנה מה כותבים על גל פרידמן בגלי צהל

bimbo.

New member
הנשמה פרחה לי עד שמצאתי../images/Emo4.gif

מה כתבו על גל פרידמן. אבל היה תענוג לקרוא

אתמול שמעתי בתוכניתו הרדיו

103 FM בתוכניתו של סגל עצבני מישהו שטוען שלא הוגן שעושים את כל החגיגה סביב ניצחונו של גל פרידמן מאחר והוא לא היחיד שהביא מדליה זהב וכבוד למדינת ישראל. והוא הביא כדוגמא את הנכים שהשתתפו באולמפיאדה של הנכים והביאו מדלית זהב. מה אתם חושבים, האם יש דברים בגו? האם צריך לתת לכך את אותו הפירסום כמו שנתנו לגל פרידמן או שמא צריך להצניע את הזכיה של הנכים. (זה הויכוח שהיה למעשה בין סגל עצבני למאזין (כנראה נכה)

שרה16

New member
עושים עוול לנכים../images/Emo7.gif לא מראים אותם

בטלויזיה,לא נותנים להם תקציבים,והם מכורח המציאות,נעשים גוף גדול שהמדינה מנסה להסתיר לצערי. עצוב!

ואני גם מסכימה איתך שרה

לכן הבאתי קודם את התמונה הקודמת. בתמונה שצורפה בהודעתי הקודמת,מופיעה הבת שלי בריקודי עם. היתה לי הזדמנות לראות אותה ועוד נשים מלוות קבוצה של נכים בריקודי עם. בתום הריקודים,אף אחד מהקהל לא נותר אדיש,קמנו,הרענו להם,ולא אתבייש להגיד שאני לא היחידה שמעיניה זלגה הדמעה. אותה הקבוצה אחר כך נסעה ליצג את העיר שלי בכרמיאל וזכו לכבוד ולמחיאות כפיים סוערות. ולכן אני באמת חושבת שמגיע להם כל האיזכור והכבוד אבל מעבר לזה,אני חושבת שהם גם ראויים לאותם הכספים והמשאבים להם זכאים הספורטאים הבריאים (זאת דעתי,אולי אני טועה?)

דרדרית

New member
לא, את לא טועה...

לצערנו המילה סובלנות אצל רובנו שייכת רק למילון. קשה לקבל את השונה והוא עדיין מאיים על רבים מאתנו. עדיין המודל ה"קלאסי" הרווח הוא צעיר בריא ורענן. ההתייחסות אל הנכים היא אחת מהדוגמאות. ומה עם ההתייחסות אל הזקנים? אל המפגרים? ואפילו אל לקויי הלמידה למיניהם? חוטאת- ישר כוח על השתתפות בתך בריקודי העם. יש לך במה להתגאות.

מממוזר,היכן התמונה ששמתי בבוקר

מעניין מי החוטא שהחליט להסיר אותה מכאן עושה ניסיון נוסף לשלוח את ריקודי העם עם הנכים ומעניין כמה זמן הריקוד הזה ישאר בפרדס
ודרדרית ההתיחסות לגבי הזקנים ובעלי ליקוי למידה זה סיפור עצוב בפני עצמו שמצריך לדעתי טיפול דרסטי מכל אלה שלהם נתנו את קולנו ובהם נתנו את האמון. ההשוואה לנכים היתה בגלל שהנכים שחזרו עם מדלית זהב,לא קיבלו כזה פומבי כמו הספורטאים הבריאים זה היה כאילו אחד מול אחד ועל כך הועלה הויכוח ברדיו

דרדרית

New member
חוטאת- יופי של תמונה.

ומי הבת???? אגב- הבנתי ת'הקשר אבל - כל אחד מדבר ממקום הכאב שלו, מן הסתם. זהו נושא לדיון בפני עצמו.

דרדרית ../images/Emo45.gif../images/Emo39.gif צודקת

הבת שלי היא הרביעים מהתחלה זאת שמציצה אלי בחצי פנים שב"ששש

bimbo.

New member
חוטאת ודרדרית....

אני מסכימה עם כל מלה שאמרתן בקשר לספורטאים הנכים וההתייחסות כלפיהם. ממש בושה

bimbo.

New member
חוטאת, כל הכבוד לבתך../images/Emo24.gif

אגב, אם מותר לי להלשין (דרדרית, אל תכעסי): גם בתה של דרדרית היא מאלה שתורמים ומתנדבים למען מוכי גורל

דרדרית

New member
בימבו- עליך לכעוס??? הרי חכמינו כבר

אמרו: "...המביא דברים בשם אומרם- מביא גאולה לעולם..." ואכן, בתי הצעירה (בת 16 וחצי) מתחילה השנה להדריך במסגרת הצופים, ילדי צמי"ד (ילדים בעלי צרכים מיוחדים, בעלי פיגור שכלי). ואני אכן גאה בה מאד.

למעלה