שמישו יסביר לי מה הולך כאן..

xXx Shiraz xXx

New member
אתה רציני?

היא נראית כמו כוכבת ערוץ הילדים או משהו... והיא לא כוסית עד אשר תלמד להתלבש כמו בת אדם. היא מוכרת את עצמה בזול והליריקס שלה מזכיר את "בא לה" של ממ נמרוד רשף ועוד כמה פעורים.

Ras Or

New member
יש אומרים יסוד סביר לחשוב שגם עקיבא

סילחי לי, אבל מי אמר שהייתי מסרב לאיזה כוכבת ערוץ הילדים אם היא נראית כך? think about it :) ראס.

טובא

New member
מתנשם ממה שמתפרקים הפרדסים

אך פוגל השומר מרחיב את אישוניו...

\רוח|פוגל המיוזע דורך ת'זה לוחש עצור.

ומכוון אל הלבן הזז הזה. עקב הווברציה בידיו נמלט לו צרור, בין הנותבים חומק לו ארול ההוזה.

מאיפה לך איך כוכבות ערוץ הילדים נראות? ../images/Emo8.gif

ואל תשווי, בא לה אחלה של יציאה, זה פשוט פגיעה באינטיליגנציה. ברמה של קהל יעד שצופה בערוץ הילדים. מה שכן, נראית לא רע בכלל :)

xXx Shiraz xXx

New member
אני לא כזו שמרנית, אל תגזים..

אבל שיר שמנסה להיות שגור בפיות כל ישראל באמצעות שימוש במילים גסות/ביטויים לגבי לעשות איזה לוליטה, בחייכם זה לא מוזיקה זה חרטה עם HOE'S. ואל תדאג, אני נהנית ממסיבות רגאיי =] =] =] מעמד האישה שם משמעותי וחשוב! חחח

MJamaicaM

New member
מעמד האישה משמעותי?

מה בדיוק משמעותי במעמד האישה בראגיי? לא שאני מזלזל או שובניסט אבל מה מיוחד בראגיי שנותן לאישה מעמד מיוחד מאשר בשירי זבל כאלה? *המעמד הוא פשוט מעמד רגיל ולא משפיל כמו בשיר הזה אבל אין לה שם משהו מיוחד(לפי דעתי) בעצם חוץ מישיריי רוטס שבתוכן שלהם אפשר למצוא משהו..

xXx Shiraz xXx

New member
באומרי "משמעותי" התכוונתי שהמעמד הוא חשוב

וקיים. בין אם לפעמים הוא שובינסטי או שלפעמים הוא מושא הערצה, זה תלוי באיזה תת ז'אנר/אמן/שיר ספציפי מדובר

Carcass

New member
פףף

ליריקס של כיתה ב,חרא של ביט,והיא לא כוסית בשיט. קיצר דרעק.

dkup

New member
חחח... לא נכון...

"תעשה לי פווו כי אני כבר מזיעה..." טחחח... מסכימה עם זאת שאמרה שהיא נראית כמו כוכבת ערוץ הילדים... זה נראה כמו בחלוג של ילדה בת 12, הדף שלה במייספייס... אנלא יודעת מה מנצח מבחינת העליבות - זה או "סוכרייה" של סופרסטאר... לא התלהבתי. קופר

Dtiup

New member
אלוהים ישמור

ראסטה היא לא. כוסית היא לא. זמרת היא לא. מלחינה היא לא. ליריקה? לא. היא פשוט לא. כזו גרועה, אם היא תתחיל להתפרסם אני אישית אבעט בה.

MJamaicaM

New member
בוקר טוב אנשים!

מתי בפעם האחרונה שמעתם עסק שחור? כי לפניי חודש וחצי כבר שידרו את זה שם פעם אחת.. (לפני שבועיים היה עסק ירוק פעם הבאה אני אפרסם פה אם יהיה עסק ירוק) "בא לה" של יאגא יו וכלא 6 אמממ.. ממש לא בא לה שיר הרבה יותר טוב :) שיר גרוע! וכנראה לא ישודר ב 24 כי הקליפ הזה כבר בן חודש+

למעלה