שמן עיסוי

maya710

New member
שמן עיסוי

שאלה אולי מי מכם מכיר את השמן " po som on" שמן נגד כאבים ראומטים ,הוא בא בבקבוקון קטן שנמצא בפחית פח עגולה. הוא מאוד עזר לי. כבר כמה חודשים אנני יכולה להשיג אותו לא בחנויות טבע ולא בבתי מרקחת. המחיר שלו מסתובב בין 70 ל100 שקלים. אשמח אם מישהוא יודע היכן אפשר להשיג אותו.

dudusapir

New member
יתכן וסנבייז של סנריידר דומה?

מיועד לאותה המטרה: סאנבריז - sunbreeze שמן סאנבריז הנו שמן ארומטי מפורסם בעולם כולו כשמן יחודי ומרוכז ביותר. התוצאות שמתקבלות משימוש בשמן סאנבריז הן מהירות ויוצאות דופן , ניתן להרגיש בפעולת שמן סאנבריז תוך דקות אחדות בין אם מורחים את השמן על הרקות , על הצוואר או על שרירים תפוסים. סאנבריז - sunbreeze מרגיע ומקרר , אידיאלי לעיסוי כולל. שמן סאנבריז מעניק תחושת רעננות מיידית לאחר מריחה בנקודות מסוימות. שימושים כאבי ראש ומיגרנות - למרוח על הרכות והעורף ולעסות קלות. הצטננות ואף סתום - לשים טיפה מתחת לנחיריים או על דש הבגד. לשרירים תפוסים - יש למרוח קלות , לעסות ולכסות את המקום. כאבי חיניכים ושיניים - למרוח על החניכיים. עקיצות חרקים ,פטריות וגרודים - למרוח במקום הפגוע. עייפות בנהיגה - למרוח על העורף וברכות , לנשום עמוק. * יש להזהר ממגע בעיניים מכיל קמפור,שמן אקליפטוס,מנטה,שמן קסיה ומנטול מכיל 5 מ"ל תוצרת סנריידר ארה"ב SunBreeze Essential Oil 5ml - Sunrider 65 ש"ח

0 אור 0

New member
אני מאד אוהבת אותו אבל

לא צריך להגזים: מי שלא רוצה לקפוץ לשמים רצוי מאד שלא ימרח אותו על החניכיים, גם לגירויי עור (גירודים) ולאיזור האף הוא חזק לרוב האנשים , בפרט מי שיש עור עדין. ואם כבר - אז יש שמנים יותר מדוייקים לכאבים ראומטיים, למרות שהמנטה בהחלט מרכיב בכל הטובים שאני מכירה.

נא לגעת

New member
ברחוב העלייה בת"א

אני גם התקשיתי למצוא אותו ולבסוף מצאתי בבית מרקחת בתחילת רחוב העלייה מצד שמאל מכיוון כיכר המושבות, מול אופנת סגל (פחות או יותר)

למעלה