שמן ציפורן- למה יכול לשמש??

שמן ציפורן- למה יכול לשמש??

לםני כשלושה חודשים עמדו להזרק לפח כ20 גרם ציפורן מחוסר שימוש-קניתי אותם לצורך קוקטייל יין אדום אך לצורך המתכון הייתי זקוק רק לשלושה והיתר נותר ללא שימוש -במקום לזרוק אותם שמתי אותם בבקבוק ושפחתי עליהם שמן זית כתית- עכשיו יש לי שמן ציפורן אך אין לי מה לעשות איתו- האם למישהו יש רעיון או טיפ לאיזה שימוש הוא טוב, רעיון אחד ששמעתי הוא שטוב למרוח אותו כנגד יתושים , האם יש למישהו לרעיון אחר? בתודה

ברוך הבא דוקטור אלוורה../images/Emo24.gif../images/Emo20.gif

מעט אינפורמציה על שמן אתרי ציפורן. שמן אתרי ציפורן-clove-bud שמן אתרי רב עוצמה ,ממריץ,מחמם את הגוף,ממריץ את הדם ומעלה את לחץ הדם. מחזק גוף ונפש,יעיל לעיכול קשה,מחלות דרכי-הנשימה,מונע מחלות מדבקות בגלל היותו אנטיבקטריאלי ואנטי וירלי חזק. יעיל לטיפול בדלקת פרקים. אנטי ספטי רב עוצמה לעור. משכך כאבים מאוד חזק, מחזק מחשבה,טוב לשים במבער 2-טיפות במבער מהול במים,ולא בסביבת אנשים שסובלים מלחץ דם גבוה. טוב לטיפול לכאבי שיניים ולדלקות שיניים. השמן אסור לשימוש לנשים הרות,לילדים עד גיל 5 שנים,השמן חריף ועוצמתי לכן עלול לגרות את העור ,ויש להשתמש בריכוז נמוך מאוד. רציתי לציין שרק 2 סוגי שמנים אתריים מותר למרוח ישירות על העור , שמן אתרי לבנדר,ושמן אתרי עץ-התה-האוסטרלי-טיטרי. ואת שאר השמנים האתריים חייבים למהול בשמנים צמחיים. מקווה שעזרתי. אביבה.

Sonata Of Tears

New member
חבל

הציפורןכצמח מיובש מעולה להרגעת כאבי שיניים, אני משתמש בה כל פעם שאני חוזר מהדוקטור המרושע שלי:)

bflygirl

New member
אוחחח רופא שיניים הזה../images/Emo5.gif

יש לי יום שלישי תור אצלו אימלההההה והוא אכן מרגיע לאומי של כאבי שיניים אם כבר מדברים על הציפורן איני יודעת אם שמתם לב או לא לסתימה חדשה בפה יש טעם וריח מיוחד יודעים של מה? של שמן ציפורן!!! כי הוא אחלה בחיטוי ובהרגעת השיניים.... כמו כן הוא מאוד עוזר ביום כיפור להקלה על הצום אך בתור שמן הוא ממריץ מאוד

Sonata Of Tears

New member
כן בהחלט

הטעם שלו נוראי וחריף,בישביל זה אולי כדי לשתות אחרי זה שוט של וודקה :)

../images/Emo24.gif../images/Emo20.gifבהחלט שאפשרי בזמן כאבי

שיניים ,להחדיר לשן החולה מעט מאוד שמן- אתרי -ציפורן , לטפטף 1 טיפה שמן על צמר-גפן,או על קיסם,ולהניח על המקום הכואב. אך לא לאנשים שסובלים מלחץ דם גבוה. בברכת יום טוב.

למעלה