שמן שמן שמן ,

Eran De Niro

New member
פעם קודמת טופל אצלם

ואני בעצמי מכונאי ולא נקלתי מעולם בתוצאות כאלה ויש לך את הכבוד לשוחח עם ערן סקניה (מכיר כל בורג בסקנה )

Eran De Niro

New member
שמן שמן שמן , ../images/Emo91.gif

חברים יקרים , אתמול עשיתי לנסיכה שלי טיפול של 50,000 ק"מ החלפתי פילטר מייבש , פילטר שמן , פילטר אוויר פילטר מים פילטר סולר ולבסוף פירקנו את הפילטר הצנטרפוגלי , ולא האמנתי למראה עייני למי שיש נסיון במכונאות , ויודע לטפל במשאית לבד שימו לב , שמפרקים פילטר צנטרפוגלי (בסקניה ) תמיד תיהיה שכבת פייח כמו סוליה של נעל בהובי שצריך לנקות עם סכין ולשייף בשביל שהפילטר יהיה נקי כמו חדש , שפירקתי לצורך ניקוי נדהמתי לגלות שהפילטר נקי נקי נקי , וזה שהפילטר נקי זה מעיד על דבר אחד שמן טוב , את הטיפול האחרון עשיתי במקום שנקרא תג במושב בני דרום בכניסה הצפונית של אשדוד , השמן איכותי , הטיפול מקצועי , מקבלי יחס כל נהג כמו בן בית , וגם לאחר הטיפול מנקים את המשאית שיוצאים משם בהרגשה של מיליון דולר , אני לא אוהב לעשות פרסומות אבל אני מרגיש שאני חייב לחלוק את זה עם כל חברי הפורום , אני יודע שהחברה שדרור עובד בה מטפלים שם , אני שם לכם תמונה להמחשה

לשמן בודאי יש יצרן ששמו......

ודרגת טיב (מסומן בדרך כלל באותיות) שהיא...... תכתוב לנו, שגם אנחנו נוכל ליהנות משמן משובח!

Eran De Niro

New member
אני אבדוק איך קוראים לשמן ,

פשוט לא היה לי זמן בימים האחרונים ,

למעלה