שמעתי את קולה

שמעתי את קולה../images/Emo9.gif

אולי אפילו ההורים שלה לא שמעו אותו אף פעם. המטפלים בוודאי שלא שמעו. כך לפחות נאמר לי; "היא לא מדברת, היא לא מתקשרת, פשוט חיה בבועה משל עצמה". את צחוקה כבר שמעתי בשבועות האחרונים. צחוק קטן, מתגלגל, חמוד ומדבק. כזה שלא משאיר את הסובבים אדישים. מגיח מידי פעם, לכמה רגעים בודדים, מלווה בחיוך גדול, ונעלם. ועכשיו גם הקול. אמנם נשמע כמו ג'יבריש, קישקושים ומיני הברות... אבל הוא שם, יש לה קול
היא ממש ניסתה לדבר איתי... מעניין מה רצתה לספר...
איזה כיף לדעת שגם ילדים עם פיגור מסוגלים לתקשר

טושטוש5

New member
וואו ../images/Emo24.gif

עשית לי צמרמורת... האם כולם התרגשו שם יחד איתך?

WOW

הייתן לבד? היו עוד אנשים בחדר? אולי תנסי לחזור על הסיטואציה ובכך לאפשר לה שוב להשמיע קול? WOW, פפריקה, זה מדהים! סיאסטה
.

../images/Emo13.gif

היו שם ילדים נוספים אבל כל אחד מהם בעינייניו...
המטפלות יוצאות ונכנסות כל הזמן, ואני הייתי מרוכזת בה, כך שאין לי מושג אם הן היו בחדר ברגע הזה... ואל דאגה, אני קבוע שם פעם בשבוע, לכן אני בטוחה שעוד תהיינה התפתחויות והפתעות בדרך. החיבור והאהבה כבר שם
תודה

tlingit

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo13.gif

אין לי ספק שהחיזוק שלך יעודד אותה להמשיך

נהדר פפריקה ../images/Emo13.gif

כיף לשמוע... באיזו מסגרת את מבצעת את הפעילות שלך ?

מיצ יקר

אני יכולה רק לומר שזה מקום בו מתגוררים ילדים עם פיגור קשה מאוד, וחלקם גם סיעודיים.

ברווזזה

New member
את התבלין הנכון../images/Emo24.gif

פפריקה היקרה, זה בטח מוזר לך (מי זו? ברווזזה? מי??) כן - ברווזים יודעים לכתוב . לוקח להם זמן , אבל בסוף הם מצליחים .. מראש סליחה על שגיעוט החטיו.... נחזור אלייך: זה מדהים, מרגש ומעורר השראה ! העבודה שלך בסוף באה על שכרה - החיוך , הקול, התגובה, הקשר, את פתחת לה דלת לעולם אחר לחלוטין .... לה ולמשפחתה ולמטפלים ... חזקי ואמצי על התמדה ואמונה גם בעבודה שלך וגם בילדה . כי גם אם לכאורה אנחנו לא באים במטרה של "שיקום" או "טיפול" תמיד יש את ההרגשה הזו של 'הדקה לפני' מפגש שאולי הפעם אני אצליח לתרום לשינוי במצב הגופני / מנטלי של מטופל כמו במקרה הזה , אותם מטופלים שהסביבה תמיד מתריעה אותך ש"אין טעם לגשת כי היא לא מגיבה " (לא פעם נתקלתי בהורים שאומרים שעדיף לעבור לילד אחר שיוכל להעריך ולהגיב למעשינו...) בכל אופן , חשובה מאוד כל ההתמדה והסובלנות ! תבורכי ותמשיכי ... מקווה שנפגש בקרוב (לפני הביקור הבא של פאטץ'- לא שאני יודעת על ביקור קרוב...) איחולי שנה טובה ומבורכת לכולנו
זזה

טושטוש5

New member
ברוכה הבאה זזה! ../images/Emo24.gif

שמחה לשמוע קול חדש.... רוצה לספר לנו קצת על עצמך? אני מקווה שזו תחילתה של ידידות מופלאה

ברווזזה

New member
מי אני../images/Emo219.gif

טוש טוש אהלן, אם אני לא טועה נראה לי שכבר הכרנו בעבר - באחד ממפגשי הפורום , אפילו זה נערך במשכנך ... אבל בכל זאת קצת על עצמי : ברווזה חד-הורית עם חמישה ברווזים שובבים: זוזיתא,. זוזוקי, זוז, זוזי ובובזוקי לעיתים גם זוזוקיני מצטרף.... כולם איתי לאורך כל הדרך... אנחנו מסתובבים בחבל ארץ 'שניידר' ב'אגם הכירורגית' כל יום ו' .... מחפשים את נילס כפי שסיאסטה ציינה אני בהחלט סטיית תקן רצינית בכל הנוגע לגלישה, צ'וטטות, התכתבות והשתתפות אני מקהילת ברווזי הבר שהקליקה שלהם מונה בין חבריה את יונת הדואר ..... בכל אופן באשר לחווית העבודה שלי אני בהחלט אשתדל לבקר ולשתף יותר מבעבר (לקח לי שנתיים עד אתמול ... בואי נראה כמה זמן יקח לי עד לפעם הבאה..) ובאשר לכן סיאסטה ופפריקה היקרות, שמחתי לשמוע משתיכן אני בהחלט מוצפת בגעגועים!
שבת שלום ושנה טובה נשיקות זזה

טושטוש5

New member
הי זזה ../images/Emo13.gif

עכשיו כשאת אומרת את זה זה באמת נשמע מוכר... מה שזה אומר זה שכנראה עבר הרבה מדי זמן מאז מפגש הפורום האחרון!
נשמח לראות אותך פה יותר, וד"ש לברווזונים

זזה אהובתי!!!!!!!!!!

אני לא מאמינה שאת כאן! חברים, ימות המשיח הגיע! זזה הצליחה להתחבר לפורום! למי שלא מכיר, זזה היא האמא ברווזה הכי קולית בעיר ובגלל זה כל ילדיה כאלה חייכנים ומשתפי פעולה - ניסיתי למנות את שמותים, אבל אין מצב שאני לא מעוותת אותם... בקיצור זזה, טוב לשמוע אותך באופו כללי ותמיד טוב לשמוע את הערותייך! נשיקות, סיאסטה
.

זזה../images/Emo35.gif../images/Emo2.gifאני לא מאמינה../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif

איזו הפתעה שאת כאן
איזה כיף שקפצת לבקר
תודה על כל המילים החמות.
האמת היא שאני שם כן קצת כדי "לשפר מיומנויות תקשורתיות", כך לפחות הוגדרה המטרה של עבודתי שם, אבל אין ספק שהחיבור האנושי הוא זה שמעורר את התגובות והתקשורת יותר מכל טיפול אחר. ככל שאני מלייצנת יותר אני מבינה יותר שיש לכלי שלנו איכויות טיפוליות שלא נופלות משום סוגי הטיפול הפרא-רפואי האחרים. כמו שיש טיפול באומנות, במוזיקה, בכתיבה או בכל דבר אחר, יש גם טיפול בליצנות (או בג'לולוגיה כמובן
) וזה מדהים כמה האנושיות, החום והאהבה, ביחד עם הדמות מאפשרים לכל כך הרבה דברים נפלאים לקרות. בהחלט שמתי לעצמי כמטרה, מייד כשראיתי אותה, להגיע אליה. הייתי נחושה להצליח. כמובן שלא קיבלתי את האימרות הנפוצות שאין סיכוי וכדאי לנסות עם אחרים. משהו באנרגיות שהיא שידרה לי קרא לי אליה. ידעתי שאני אעשה כל דבר עד שאצליח. ולשמחתי הרבה זה לא איחר לבוא. ואם אפשר להגיע לאחת מדהימה כמוה, אני כבר בטוחה שאפשר להגיע לכל אחד ואחת
בהחלט חשובה ההתמדה והסבלנות
יפה אמרת
חיבוק ענקי, לך ולכל הברווזים הקטנטנים שהולכים אחרייך
וכמובן נשיקות לרוב

למעלה