שמעתם מה הולכים לשים לנו על הראש??

שמעתם מה הולכים לשים לנו על הראש??

כן כן, אנטנות סלולריות, ועוד לא אחת או שתיים, - כמות. והכי מעצבן - זה בכלל לא העירייה שלנו, זה העירייה של הוד השרון! מין הסתם התושבים בהוד השרון לא מסכימים שישימו להם אנטנות סלולריות על הראש - אז העירייה מתלבשת על השטח שגובל בכפר סבא ושם היא תיתקע את כל הזבל שלה. אתם קולטים את הקטע? הפכו את כל השכונות שגובלות עם הוד השרון לפח זבל. ואל תשכחו שהקרינה של האנטנות מגיעה בלי בעיות גם עד בתי הספר והקניון. זה פשוט לא יאומן! ולחשוב שרק לפני שנה עברתי לגור כאן, וכבר הספיקו לסגור לי את הרחוב, לצמצם את מקומות החנייה, לבנות לי רכבת על הבית ועכשיו הם גם ישימו לי אנטנות סלולריות על הראש. יפה יפה. היום ראיתי שחילקו פלאיירים ושיש הפגנה ביום שישי בבוקר ליד מתחם הרכבת. לא רק שאני הולכת, אני מתכננת להביא גם חברים שלי מהוד השרון. תבואו גם, אי אפשר שימשיכו לצפצף עלינו ככה. וזו בכלל לא העירייה שלנו! חוצפה.

יש חילוקי דעות מה מזיק- אנטנות או חוסר קיומן

את יכולה אולי בידיוק להסביר מה הבעיות בדברים שרשמת? כי אני לא מכיר את הסיפורים האלה... איפה הורידו מקומות חניה בעיר? איפה מתכננים לשים עוד אנטנות? אני מבין שכואב לך על "הדרדרות" המקום בו את חיה. אבל גם לפני שנה היה ידוע ברבים שתיפתח הרכבת, כך שזה לא ממש בא לך בהפתעה. את היית יכולה לבחור כל מקום אחר לגור בו! דווקא אני הייתי שמח לגור ליד הרכבת (אבל זה על באמת מקום של העדפות אישיות). אנטנות- זאת מציאות ישראלית. ועדיין לא ידוע האם האנטנות מזיקות. למעשה הקרינה שיוצאת מהמכשיר הסלולרי עצמו בגלל חוסר באנטנות מזיקה מאוד. ומה הכוונה לסגור את הרחוב? רוב הסיכויים את גרה ברחוב ארלוזרוב. נכון, שינו את דרכי הגישה אליו, אני לא בטוח עד כמה זה פגע באכות החיים של תושביו. לא כל שינוי הוא רע.

למעלה