שמעתם על הפיגוע?????

לירןןןן

New member
שמעתם על הפיגוע????? ../images/Emo10.gif

אוף איזה עצוב זה אמרו שיש 3 הרוגיםםםםםם החלמה מהירה לכל הפצועים!! אמן שלא ימותו עוד! ממש מקרה מזעזע

נחלמה מהירה!! ו...

יאא זבליםם.. אתם מפחידיםם אותי אמאלהההההה סיאנסס!!! דיי להפחיד אותייי אני לא יישןן בלילהה!!! א.!.ה.2.ת --> ספ*7!שש!!

לירןןןן

New member
אל תחשבי על זה הרבה!!!

הכל סיפוריםםםםםםםםםםם "סיפורים נשמעים בלי הפסקה"

לירןן יאא זבללל... אמאאאאאאאאאאאאא

דיייייי להפחיד אותיייייייי!!! אמאלהה עלקק לא להסתכל לייה היא תיכנס.. מה זה נכון?!?! אמאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

לירןןןן

New member
איזה פחדניתתתתתתתתתתתת

הם עובדים עלייךך אל תאמיני להםםםםםםםםםםם!

אני גרה לא רחוק מאיזור הפיגוע..זה ה

זה היה מפחיד,ב-11 ועשרים (פחות או יותר) שמענו 2 פיצוצים,ועד שהגיעו כל כוחות ההצלה ,בערך 10 דקות אחרי הפיצוצים,הבנו שמדובר בפיגוע . כ"כ פחדתי,אני מכירה הרבה אנשים שיוצאים למועדונים באיזור,וזה הפחיד אותי נורא,זה בדיוק כמו הדולפינריום..פשוט נורא!! ועדכון: יש 4 הרוגים,ועוד 22 פצועים שמאושפזים בבתי-החולים. החלמה מהירה לכל הפצועים,ומשתתפת בצער המשפחות השכולות!

CrazyAngel1

New member
../images/Emo185.gif אני יצאתי כשהיה הפיגוע הזה

וכשאמא של חברה באה לקחת אותי שמעתי על הפיגוע... זו כבר הפעם השנייה או השלישית שאני יוצאת עם חברים וכשאני חוזרת אני שומעת שהיה פיגוע... נמאס לי מהפלסטינים הזבלים האלה... שימותו אמן! נמאס לי כל הזמן לשמוע על פיגועים!!!!! נמאס לי לצאת ולחשוב שיכול להיות פיגוע באותו מקוםם!! די כבר... אני רוצה לחיות כמו שצריך ולא לחיות בפחד!

miss chupi

New member
אני בת"א ו....

סבא וסבתא שלי גרים ליד איכילוב אז ראיתי טלוויזיה וכולם ראו בחדר השני סרט אז כמה דקות שמעתי אמבולנסים ואמרתי כאילו כל פעם אני שומעת אמבולנסים ואני חושבת שהיה פיגוע ובסוף אין אז מה הסיכויים שיהיה פיגוע הפעם אבל אחרי כמה דקות שזה המשיך העברתי לערוץ 2 ובאמת היה

miss chupi

New member
אני בת"א ו....

סבא וסבתא שלי גרים ליד איכילוב אז ראיתי טלוויזיה וכולם ראו בחדר השני סרט אז כמה דקות שמעתי אמבולנסים ואמרתי כאילו כל פעם אני שומעת אמבולנסים ואני חושבת שהיה פיגוע ובסוף אין אז מה הסיכויים שיהיה פיגוע הפעם אבל אחרי כמה דקות שזה המשיך העברתי לערוץ 2 ובאמת היה

yuviz

New member
החלמה מהירה לכווווול הפצועים!

משתתפת בצערם של המשפחות השכולות.. עצוב! הייתי אצל חברה אתמול וישנתי אצלה והיום בבוקר אמא שלי סיפרה לי שהם לא הצליחו לתפוס את אח שלי בלילה כי הוא גר בת"א קרוב למועדון הזה, ואז הם שלחו מישהו מהעבודה שלו שיחפש אותו לראות אם הוא בבית, ותודה לאל הוא היה בבית, הוא ישן. _________ אני יודעת שזה לא קשור, אבל מישהו יודע איפה נטלי שהייתה פה בפורום? _________

למעלה