שמעתם שהטופלס די ג'י מגיעה לישראל?

rakidana

New member
שמעתם שהטופלס די ג'י מגיעה לישראל?

הטופלס די ג'יי (שהייתה בעבר כוכבת פורנו), ניקי בלוצ'י מגיעה לישראל. אם מישהו מכם שמע משהו על המסיבה שהיא מארגנת אני אשמח לשמוע מכם. בנתיים מצאתי את הבלוג השוקס שלה: http://www.shox.co.il/uf/1/327/996/beluniki.html אבל לא כתוב שם שום דבר על המסיבה. אם מישהו ישמע שיודיע לי בבקשה.

Vdrums

New member
נכון, כי הישראלי האדיוט שפתח את הבלוג הזה

והמציא את השטות הזאת רק מחפש שאנשים יכנסו לאתר הזה. גם אם יש מישהי כזאת, לא נראה לי שהיא היתה בוחרת באתר ישראלי בשביל הבלוגים שלה. כמה פטתי...

soul on fire

New member
היה כתוב בעיתון שהיא יוצאת

לסיבוב הופעות בחו"ל במסגרת הסבון של אקס ושבהלך הסיבוב הזה היא תופיע בישראל ושהיא לא מתחננת לשנות את הלבוש לקראת ההופעה פה... {כלומר היא מתכננת להופיע בלי החלק העליון...} מעבר לזה מתי ההופעה והכל אין לי מה לומר...

soul on fire

New member
אין לי שמץ של מושג

אני בטוחה שחיפוש קל יביא לך את התשובה המתאימה - כרגע אני בכלל לא ממש הייתי בונה על כאלו דברים רוב האמנים שתוכנן שיגיעו לארץ בדר"כ ביטלו את ההופעה או לחילופין בסוף שינו תאריך {בכל זאת אנשים כבר קנו כרטיסים וזה קצת מוגזם להחזיר כסף ליותר מ250 אנשים כשלא כולם קנו את הכרטיס באשראי...}

Vdrums

New member
זה לא משנה, שהופעה מבוטל מחזירים כסף וזה לא

משנה איך שילמת. אני בטוח שאנשים שילמו מזומן לרד הוט בזמנו וקיבלו את הכסף בחזרה שהם ביטלו.

למעלה