שמתם לב...

שמתם לב...

שמתם לב שלפני כ-10 שנים ערוץ 3 שידר יותר קומדיות (ולא טלנובלות או סדרות ריאלטי) כמו:"נשואים פלוס", "משפחת ג'פרסון", "קשרי משפחה", "נני", "בנסון" וסדרות עבר כמו "ספינת האהבה", "מרפי בראון", "בוורלי הילס" - חוץ מ"צעירים חסרי מנוח" אף אחת מהסדרות ששידרו אז (למעט "מלרוז פלייס") כבר לא משודרת. למה זה הפסיק? (סקרנות...)

always be me mc

New member
קשה מאוד לא לשים לב../images/Emo3.gif

ואם את שואלת אותי לדעתי זה קורה לא רק בגלל שנגמרו הזכויות לסדרות אלא זה גם עניין של אופנה. בעולם שאנו חיים כיום צריכים להיות עדכניים, ללכת עם מה שפופולרי ומוכר ומה שפחות מוכר, פחות מבוקש ופחות הולך לא שמים. ככה זה. זמן=כסף וגם תוכניות לכן מעדיפים לייבא הטופ מודל הבאה מאשר שידורים חוזרים של בנסון(שאגב יצא לי לראות פעם
) או נני(שגם ראיתי וממש אהבתי), כי לראשון יש יותר סיכוי שיתחברו ויראו מאשר השני. וככה לא הייתי מתארת רק את הוט 3(שהרי כדי להיות לוהט{הוט} צריך להיות עדכני בתכנים) אלא בכלל את הטלוויזיה
בשורה התחתונה אם הוט משדרת תוכנית שנגמרה מזה זמן מה אז זה אומר שהיא באמת מאמינה שזה עוד רלוונטי ושאפשר להתחבר אליה(כמו שנות ה-70 או מלרוז פלייס) אם היא לא מאמינה בזאת אז היא לא משדרת אותה(ולכן אין בנסון למשל ועוד תוכניות שציינת שאני לא מכירה) ומה לעשות יש הרבה קומדיות שתלויות בזמן ולא כל כך רלוונטיות אז לא משדרים אותן. כמו כן יש מקום לציין את התפתחות הז'אנרים. עם השנים נראה שנוספו עוד ועוד סוגי תוכניות אז באמת יש מקום לנסות לשלב אותם בלוח השידורים במיוחד אם רואים עד כמה הם פופולריים(ריאליטי המ..) אז נכון יש פחות קומדיות אבל תחשבי על מגוון התוכניות שיש לנו כיום(טלנובלות, אופרות סבון, ריאליטי, קומדיות, דרמות..) לדעתי זה מרתק
אז זו התשובה שלי ולא בתור מנהלת(לשם שינוי) אלא בתור תלמידת תקשורת לשעבר

למעלה