שמתם

שמתם ../images/Emo23.gif

יונתן בן 8 ויש לו שעת אפס. הוא בכל הסצנות בביה"ס של מור תומר וכולי ואין ילד אחד בגילו! קצת תשומת לב לפרטים בבקשה.

במציאות 13 בסידרה 11

הוא למד בשיכבה של חברה שלי עד שהיא עברה אלינו לבית ספר והוא לומד בח'10 בבית ספר חטיבה אלון בכפר סבא

במציאות 13 בסידרה 11

הוא למד בשיכבה של חברה שלי עד שהיא עברה אלינו לבית ספר והוא לומד בח'10 בבית ספר חטיבה אלון בכפר סבא

אני אגיד מה היא ניסתה להגיד

כל מי שלומד בבית ספר של תומר מור יעל וכו' וכו'...הוא בתיכון וחטיבה....יעני כיתות ז' וי'א וכל זה.... ויונתן הוא בגיל 8.....וזה הוזכר הרבה פעמים בסידרה והוא פתאוםםםם גם בבית ספר שלהם! והרבה פעמים הוזכר בסידרה שהבית ספר הוא תיכון..וחוץ מזה יונתן הוא הילד היחיד שמראים בבית ספר בן 8 וקטן וזה לא נראה הגיוני ונכון,את צודקת שקדוש!!!!

רגע רגע!

אני לא חושבת שיש כאלו בתי ספר שזה מכיתה א' ועד יב' כי אי אפשר לשים ילדים קטנים כ"כ עם ילדים גדולים כ"כ וחוץ מזה אף פעם לא הראו עוד ילד בגילו...

ז'תומרת ש.....

הת'אמת גמני שמתי לב לזה.. כאילו יונתן משחק בסדרה ילד קטן...איך הוא לומד בביצפר של הגדולים===>> חטיבה ?! וגם שאינשם אפ'חד בגילו...ראיתם מישו בגילו ( בביצפר בסדרה)

משו!

תם גל (יונתן) משחק ילד בן 10-11 משהו כזה! תשימו לב לחומר שהוא למד באנגלית, ואם אתם רוצים לדעת! תשאלו אותו בבלוג שיהיה שיום שני! ביי נשמות!

Elllla31

New member
תתפלאי..

אבל יש בתי ספר בארץ מ-א' ועד יב'. אני למשל לומדת בבבית ספר כזה..

למעלה