שנה טובה לכולם!
שאלה..

Liattti

New member
שנה טובה לכולם! ../images/Emo23.gifשאלה..

אני סתם מתלבטת לגבי משהו.. החברות שלי יוצאות למסיבה בHOT בתא או בגני התערוכה בסלבסטר,ושמעתי שהולך להיות שם סבבה.. אבל!השנה אני מסיימת בית-ספר וחשבתי אולי ללכת למסיבה של הבית-ספר (נכון שזה יותר עלוב מת"T) כי זו פעם אחרונה ולצאת לת"א יהיה לי עוד הרבה.. מה אתם אומרים? שתהיה לכולם שנה חדשה טובה ושמחה!

מוטי751

New member
בסבבה

מה זה משנה מה את חוגגת העיקר שתעשי חיים ביייייייייייייייייייייייי

דנטל

New member
קשה לי להחליט בשמך

אין לי מושג מה הייתי עושה במקומך, אבל יפה שלבית הספר שלך יש מסיבה לציון השנה החדשה. אצלנו לא היה דבר כזה, למיטב זכרוני. בעצם, כשאני חושבת על זה, אני ממש לא זוכרת שחגגנו את השנה החדשה, ואם כן - אז לא זוכרת גם איך חגגנו. הזכרון הכי רחוק שלי הוא שהלכתי עם החברים שלי למסעדה והיתה שמפניה על חשבון הבית בחצות, אבל זה כבר היה אחרי תקופת בית הספר. בטח המסיבה של בית הספר תהיה משמעותית יותר זולה.

Ripelll

New member
אממ...

בניגוד למנהלת הפורום המקסימה, אני חושבת שזה קצת עצוב,תיקון טעות, מאוד עצוב שבית-ספר יהודי (תקני אותי אם אני טועה) חוגג דבר כזה.

beatman

Member
סוף סוף

עוד 10 שנה יהיו עצי אשוח מקושטים בכל בית ספר

Ripelll

New member
סליחה שאני מתקנת אותך

עוד 10 שנה, לא יהיה יהודי שלא ידע מה זה סידור או שלא הדליק בחיים שלו נרות חנוכה. נתראה עוד 10 שנים ונדבר, סבבה?

Ripelll

New member
עוד דבר...

או שאפר לומר שאין אדם שלא מכיר את הקבלה היהודית... חחח... אתה לא חושב שזה ממש מצחיק שמדונה הייתה בכותל ואני מכירה כמה אנשים שבחיים שלהם לא היו בכותל? תמיד התביישנו מעצמנו...

SupermanZW

Well-known member
גם עכשיו אין

ועוד 10 שנים יחגגו את השנה החדשה בכל בית ספר.

yellow cheese

New member
לא יודעת לגבי גני התערוכה אבל הוט

מועדון HOT הוא מועדון של כל האנשים שלא עוברים סלקציה במועדונים אחרים בשל ערסוואתיות יתרה וכל מה שמשתמע מכך. הייתי שם [עמדתי בחוץ, אחרי שראיתי את סוג האוכלוסיה] לפני כמה חודשים והזדעזעתי
כך שאם חברותייך הולכות לHOT הייתי מציעה לך לוותר
[וגם אין אלכוהול חינם כמו שאומרים שם.]

Liattti

New member
אוי..../images/Emo5.gif

טוב שעידכנת אותי.. לא נראה לי שזה מה שהחברות שלי מצפות לו! מממ אז מה את אומרת, ללכת לשל בית ספר? או שלחפש מסיבה אחרת,קצת יותר נורמאלית?גם הקטע הוא שהמסיבת ממש יקרות..ובהוט לא היה כזה יקר וגם 17+ ככה שחשבנו שזה נחמד..

AnGeLoCa

New member
לדעתי

לחגוג את השנה החדשה צריך עם אנשים שאוהבים כך באמת אפשר להרגיש את המשמעות של השנה שעברה ואת המשמעות של השנה החדשה שתגיע בתקווה שהיא לטובה יחד עם אותם אנשים אהובים אם יש לך במה להיזכר שם בבית ספר בין החברים שלך לכי על זה

Liattti

New member
נכון..

זה באמת נכון... ועוד אמרו לי שהמסיבה שרציתי ללכת אליה ממילא תהיה עלובה..:)

למעלה