שנה משובחת לכולם

Carcass

New member
פורום רגאי ../images/Emo43.gif מאחל לכם חג שמח ושנה טובה !

allright massiveeeeeeee שתהיה לכולם שנה טובה ומתוקה כדבש!!! שתצא המון מוזיקה טובה !!! שלעולם לא נאבד את האמונה..או כמו שווריור קינג שר..hold fi faith cuz jah is great. בהצלחה לכל האמנים בז'אנר אשר הם : זמרים,סלקטורים,סאונד סיסטם ומנופפי דגלים !! שיהיה לכולם שנה טובה בעבודה,בלימודים,בצבא וכל מי שמתכוון לטוס לחו'ל השנה - אני מקנא. חג שמח !!
Selassie I Jah Rastafarai. :)

BullsDuDe

New member
אז נתחיל את שרשור השנה טובה עם....

עם סט רגאיי\דאנסהול שהכנתי בעקבות טיפוס על הקירות בבטלה הממושכת שלי: D.J Dor Jacob - ReggaeDancehall Set Vol.1 2008 פלייליסט: Police in Helicopter 2008 Riddim 1.Mr Williamz - Babylon In Helicopter 2. Million Stylez - Police In Helicopter 3. Collie Buddz - Blind To You 4. Estelle feat. Sean Paul - Come Over Rub A Dub Riddim 5. Richie Spice - The Plane Land 6. Morgan Heritage - Nothing To Smile About Reggae Is My Reward Riddim 7. Freddie Mcgregor - Call Me 8. Lutan Fyah - Be Careful How You Walk 9. Chuck Fenda - On And On 10. Bost & Bim feat. Brisa Roché & Lone Ranger - jamaican Trouble Mekka Riddim 11. Einstein - Till It Breez 12. Demarco & Delly Ranks - We Are Dem 13. Vybz Kartel - Smoking everyday Final Warning Riddim 14. Mavado - Money Changer 15. Lil'Wayne Ft. T-Pain - Got Money (Final Warning Riddim) 16. Demarco - Sort dem out 17. Munga - Wanted Man Shoot Out Riddim 18. Demarco - Duppy 19. T.O.K - It's Unbelievable 20. Mykal Rose, Damian Marley - Shoot Out Remix Natural Bridge Riddim 21. Konshens - Youths dem want it 22. Wasp - WHA DEM WAH WE DO 23. Bramma - Si nuh body Killa Beez Riddim 24. Sean Paul - Hardcore 25. Tami Chin - Uh Oh 26. Leftside - Duppy Dem Ambush Riddim 27. Delly Ranks - Muss Get Sex 28. Lady Saw - Nothin for Free 29. Frisco Kid - A Talk Dem A Talk 30. Cannon - (Wha Dem See) Ambush 31. Nahswitch – She Mad Cherry Tree Riddim 32. Vybz Kartel - Cherry Tree 33. Farenhiet - Girls Feat. Vital 34. Shema - Sweet Surrender 35. Aisha - Set it Off Feat. Tony Curtis New World Order Riddim 36. Wayne Marshall - Red Eye 37. Sauce - It's Not Right 38. King David - Walk Up and Down 39. Ras Ptah - War Right Now שתיהיה לכולם שנה עם הרבה צ'ונים מלהיבים וגנג'ה משובחת. שנה טובה חבר'ה.

שנה טובה לגולשי תפוז../images/Emo43.gifאנשים

גולשים יקרים, ממש לפני שהשנה החדשה נכנסת והשנה הקודמת הופכת להיסטוריה, אנחנו, משפחת תפוז אנשים, רוצים לאחל לכם וליקרים לליבכם שנה מאושרת, בריאה ומלאה ברגעי אושר והנאה. שנה של עולמות חדשים, גילויים וחידושים, חברויות ,כתיבה משובחת והנאת קריאה, בפורומים, בקומונות, בבלוגים וגם בפליקס. מקווים שגם בשנה הזו 'תפוז' ימשיך להיות הבית השני (או הראשון) של כולנו ונהנה מגלישה בטוחה, מהירה ומעשירה. שנה שהטוב בה ייזכר למרחקים ארוכים והרע יעלם כלעומת שבא. חג שמח
משפחת תפוז אנשים אירועי היום
ראש השנה בפתח ופורום דיאטות ואורח חיים בריא, מזמין אתכם להעלות את המתכון הכי מוצלח שלכם לפורום, ואולי לזכות בעותק מהספר המטבח הבריא של הוצאת "על השולחן" מאת אורלי פלאי-ברונשטיין ושי לי ליפא אנג'ל הקליקו כאן ושיהיה בתאבון: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=132&MessageId=122098879
שולחן החג שלכם כל-כך יפה שחבל לגעת באוכל כדי לא להרוס? צלמו אותו, העלו תמונה לשרשור הפעילות בפורום שלושים פלוס ואולי תזכו בפרס שווה: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=101&MessageId=122064544

Carcass

New member
לארע לא רע אחי

כל מה שקשור למיקס עצמו - בנז - מעברים והכל.. יותר הפריע לי ברמה האישית בחירת הרידימים והצ'ונים,צר לי אבל אנלא מתחבר לבערך חצי מהרידימים,לצורך הענין מהקילה ביז עד הסוף..חח אולי חוץ מקארטל..החצי הראשון היה על הכיפאק.. בכל מקרה שתהיה שנה טובה ותמשיך עם זה.. bless

BullsDuDe

New member
תודה אלעד ושנה טובה לכולם שוב...

פשוט זה כמה רידימים שאני חייב להם כי די התעלמתי מהם. אגב מה דעתך על "שי מאד"?

BullsDuDe

New member
בכיף כל ביקורת טובה...

לא שלי של שני חבר'ה מהאי, שרוצים שניתן להם קצת כבוד בישראל.

שנה מתוקה ומוצלחת ../images/Emo140.gif

מלאה בבריאות הגוף והנפש, פרנסה טובה, נחת ושלווה, שמחת חיים ואהבת אמת.. הרבה מוזיקה טובה, בנשמה ובלב :) הצלחה, שגשוג, חוכמה, טוב לב ונתינה ללא תנאי
וטיפ קטן
אם אתם נזכרים 5 שעות לפני כניסת החג ששכחתם ראש של דג לברכות, תעשו לעצמכם טובה ואל תיסעו צפונה עד מעין צבי בשביל להביא דגים חחח
שנה טובה ומבורכת

שנה משובחת לכולם

אני רוצה לאחל לכל חברי הפורום, הפעילים יותר והפעילים פחות, שנה מצוינת, לא פחות. ההודעות האלה הן תמיד קלישאתיות, אבל trust me שאת הברכות האלה אני מאחל מכל הלב: שתהיה לנו שנת שלום, שנה של הצלחות, שנה שבה הדברים הטובים יגמדו את הרגעים הקשים (הבלתי נמנעים). אני מתפלל שנראה את גלעד שליט בבית בהקדם האפשרי. שנת השחרור שלי, זו לא יכולה להיות שנה רעה :) חג שמח שיהיה, תאכלו טוב, תעשו חיים. אולי נראה אתכם בבלוק.. ומשמאל - מי היה מאמין.... >>>>>>

למעלה