שנטיפי 2006. יכול להיות שכבר בן-10?

yaarasta

New member
שנטיפי 2006. יכול להיות שכבר בן-10?

בהחלט כן
השנה אני עושה קצת return to the foundationz שלי לפחות, וחוזר לעבוד עם, ולפרסם את הפסטיבל. השנה הוא חוגג עשור לפעילות, ובין היתר, עשור להתפתחות, וכן, גם להתחדשות... מדהים איך שהזמן טטטטטס
שנטיפי היה הפסטיבל הראשון. בשנת 1997 הוא פורסם לראשונה, וההשתתפות בוא החלה להיות המונית. מ- 500-600 איש שהיו צפויים להגיע, הגיעו אלפים, בראשית ובומבמלה שקמו בשנה לאחר מכן, עם עליית להקות כמו שוטי הנבואה, שבעף עידן רייכל, מוש בן-ארי, הביאו לצמיחה ולהתפתחות של האג'נדה של הפסטיבלים בארץ. תרבות המונעת ע"י מנטליות שבטית, שיתופית, אלטרנטיבית, ראסטה, מוסיקלית, וכלל עולמית. יש מקום לכל מי שרוצה. עם השנים האופי של הפסטיבל קיבל פן מסחרי במקצת, לא בגלל העוורון לכסף והgreedyness אלא בגלל שהבבילון התחילו להתעניין, האנשים והחברה הישראלית התעצבה ע"י אותם עארסים עם השרוואל והנרגילה, או התייר האמריקאי עם הכיפה, דרך ילדים קטנים ומעצבנים שמחפשים זיונים, למשפחות שמגיעות עם הילדים, ועד לתרבות הצ'אי שופ שיש בכל מקום. שלא לדבר על העישונים והסמים (הפן הפחות טוב כמובן) בכל מקרה, אין מה לכעוס על התרבות שנוצרה. אני יכול להודות על העובדה שמשנת 99 ועד היום היה לי חופשה בתאילנד בכנרת בסוכות, הייתה לי חופשה בברזיל בניצנים בפסח, ועם בא לי בקטנה איזה יער באירופה ככה, אז ראש השנה במגידו הולך סוף הדרך. £5£ בכל מקרה, את הרגאיי הישראלי הראשון שלי שמעתי בפסטיבלים. את ההופעת רגאיי הראשונה מחו"ל ראיתי בשנטיפי (אלפא בלונדי שנטיפי 2000) את הלהקות הישראליות הראשונות שעושות רגאיי ראיתי בפסטיבלים (משוטי הנבואה, ועד לקנגרו ולהקת איאם) את הסאונדסיסטמים הראשונים ראיתי בין רחובות פלורנטין לפסטיבלים (בשלהית 2002 בין אייל קונגו לגיל ראסטה ורוד-בוי סאונד) אקיצר, הרבה כבוד יש להם אצלי. שנטיפי 2006 הולך להיות צבוע בהרבה אדום-צהוב-ירוק MI SEH SO אז כל מי שמעוניין לתרום רעיונית מוזמן ליצור איתי קשר במייל: [email protected] כל מי שמעוניין ליחצ"ן מאזור קיבוץ דן, ועד למעבר טאבה, מוזמן לעשות לי טלפון: 054-7667489 וכל מי שמעוניין לקרוא קצת על הפסטיבל, על ההווי, ואולי אפילו למצוא איזה תמונה שלו מלפני כמה שנים, מוזמן להכנס ל- www.shantipi.co.il שנטיפי 2006 1-2-3 ליוני צפון הארץ we ago BUN UP HAG SHAVUOT!!! -יער

Dtiup

New member
אני מוכן ליחצן..

אני מהקריות... מעוניין? גם שלחתי לך מייל בנוגע למועדון ההוא שחידשתם.. רק פה אני פשוט באמת תופס אותך..

yaarasta

New member
נראה לי ששלחת לי מייל,

ועניתי לך. בכל מקרה, תרים צלצול! 054-7667489 הכי זריז, הכי ישיר, הכי טוב!!!

למעלה