שני גברים ואני........

תשוקה!

New member
שני גברים ואני........../images/Emo13.gif ../images/Emo13.gif ../images/Emo13.gif

זהו זה....!!!!!!! השבוע זה הולך לקרות סוף סוף מימוש פנטזיה אני הוא....והוא. מבטיחה לספר לכם ה......כול! אה.....מה דעתכם?

תשוקה!

New member
וולפי...WOW?...רק WOW?../images/Emo72.gif

זה הולך להיות WOW ו..OH MY GOD OH NO OH YEA HARDER FASTER OHHHHH MYYYY

תשוקה יקרה!

שלום וברוכה הבאה! שני גברים...... יוווווווו איזה כייף לך!!!! שאלה: יש מקום לעוד אחת?
האמת שאני הייתי בשלישיה,אך זה היה הפוך: שתי בחורות (חברתי ואני) וגבר אחד! את תהנייייי... יווווו מחכה בקוצר רוח!!! g99...

תשוקה ?אדירה או קרירה?

בואי אספר לך על פנטזיה שסיפרה לי נערה,ובחלום ,שני גברים ונערה והיא ,דקיקה,ענוגה,אך.....פנתרה ולילה אחד בלאט נפגשה עם שני בחירי גופה. מזה כשבוע מסתובבת נבוכה רוצה נורא אך לא בטוחה חמה, רטובה,שוקקת צמאה לממש את הפנטזיה ואכן הגיע הערב, לאחר שרחצה גופה התבשמה,ובשמן את גופה משחה לבשה את הסקסיים שבמלתחה,תחתון מרושת שחור כמובו ביריות אדומות קשורות מעל.ואת החזיה השאירה בגן. מעל לבשה לה מעיל ,אדום בלבד ונדרה בליבה כי הלילה יהיה לתפארה כדי לא להרבות במילים נזכיר רק ששש רגלים התערבבו עם שש ידיים ושלוש ישבנים נשקו זה לזה חום ,רטיבות וריחות נפלאים של תשוקה ואהבהבים התערבבו ביניהם גניחות ואנקות והתפרקויות וכשנרגעה החגיגה והדופק התייצב נשקה להם קלות וחשבה איך בעצם היה?

למעלה