שני- כמה שאלות...

MaYo0sH

New member
שני- כמה שאלות...

1- זה נכון ששימוש ממושך באודם משנה את גוון הטבעי של השפתיים (קראתי איפשהו)? 2- איך לאפר את העין כדי שתיראה קצת יותר דרמטית ושחורה? 3- יש לי עור בגוון בהיר, ופנים בצורת ביצה (קצת מעוגלת) רציתי לשאול איזה צבע סומק יתאים לי- חום,אדום או וורוד? תודה רבה!

Zoey Z

New member
אני לא שני, אבל אני אנסה... ../images/Emo9.gif

1- תראי, מתי שאת שמה אודם ואח"כ את מורידה אותו אז את רואה שהשפתיים שלך עדיין קצת בגוון של האודם והן קצת נפוחות כאלה...לא? ונניח יש הרבה נשים ששמות כל יום אודם וזה לא משנה להן את הצבע. אבל מה אני יודעת? 2- את יכולה לשים עיפרון שחור בתוך העפעף התחתון, גם בפנים וגם בחוץ בקו של הריסים התחתונים, ואז קצת למרוח את זה למטה זה יוצר מין מראה של עין "מעושנת". כדאי לך לנסות כי חברה שלי עושה את זה כל הזמן וזה יפה
3- לדעתי יתאים לך חום ורדרד, אבל ממש בהיר זה יבליט לך את עצמות הלחיים לפחות ניסיתי

כמה תשובות

1. אודם ממושך בגוון חזק מאוד יכול לשנות אך במעט את הצבע וגם זה רק לתקופה קצרה של כמה ימים עד שבועיים שלושה. 2. כפי שכבר ענו לך, תיחום מלא של העין עם אבקת צללית שחורה או עיפרון שחור (מראה קו לא חד) אפשר כמובן לטשטש מעט את הקו ואז זה יוצא "מעושן" . להוסיף פס שחור בתוך העין, מסקרה שחורה . לא להשתמש בצלליות לבנות. 3. אני הייתי מציעה לך על גוונים חומים כתומים , אדומים וורודים מתאימים יותר לבעלות עור כהה. בהצלחה

למעלה