שני ענתיקות נטושות בחוף הים קיסריה

מצב
הנושא נעול.

צביקוש23

New member
היכן בקאסם?

הבנתי,אגב אם אתה באיזור כפר
קאסם בזמן הקרוב ישנו מקום של משאיות מפורקות ואיזה אוטובוס או שניים אני מציע לך ללכת לשם יהיו לך אחלה תמונות(אחח אם הייתה לי מצלמה..)
היכן בקאסם?
לפני כמה חודשים אני ודרומי די תיעדנו את כל האזור . איפה בדיוק באזור קאסם?

צביקוש23

New member
נצפה היום בצהריים עירוני חדש...

שני ענתיקות נטושות בחוף הים קיסריה
אז כך היום הייתי בחוף הים הדרומי (זה שקרוב יותר לתחנת הכח חדרה) של קיסריה. מזרחית לחוף בקצה מגרש החניה הבחנתי בשני שלדים של אוטבוסים ישנים מבצבצים מהחול . אשמח אם מישהו יעבור ויבדוק מקרוב במה מדובר . דבר נוסף אתמול בלילה הבחנתי בפרדס חנה שליד כמה בתים (לא קרובים אחד לשני) חונים כמה אוטובוסים עירונים של אגד . פרדס חנה עיר של נהגי אגד... חוץ מזה מקווה שלכולכם היה חג נחמד. שבוע טוב לכולנו... השבוע אשתדל להיות יותר בפורום.. מקווה שמישהו יעבור בחוף הים של קיסריה ויבדוק.
היום בסביבות השעה 15:00 הבחנתי בצומת פורדיס לכיוון יקנעם באוטובוס עירוני חדש לגמרי שנראה בן יום אולי ריק מנוסעים ורק נהג (השם של הדגם .. נו שכחתי נידרפול או משהו כזה..) הוא היה צבוע בצעים מוזרים מאד והיה לו בצדדים מין סמל בצורת פרח שהזכיר לי את אוטובוסים שאני רואה בעיקר בנצרת.

4דדד

New member
נידרפלור-נמוך רצפה

היום בסביבות השעה 15:00 הבחנתי בצומת פורדיס לכיוון יקנעם באוטובוס עירוני חדש לגמרי שנראה בן יום אולי ריק מנוסעים ורק נהג (השם של הדגם .. נו שכחתי נידרפול או משהו כזה..) הוא היה צבוע בצעים מוזרים מאד והיה לו בצדדים מין סמל בצורת פרח שהזכיר לי את אוטובוסים שאני רואה בעיקר בנצרת.
נידרפלור-נמוך רצפה
יכול להיות שזה מאן או מרצדס שמר עפיפי קנה.

846

Active member
ראית וולבו B7L בדרך לנצרת...

ראית וולבו B7L בדרך לנצרת...

846

Active member
כן, אחרי שהוא ניסה אחת בצפת וכנראה

עפיפ קנה וולוו?
גם בנצרת, חוץ מזה הם שותפים של יענקל'ה שחר ב"קווים" ולכן הם צריכים להיות לויאלים. הוא גם קנה המון B12B.

4דדד

New member
אוטו לא רע בסך הכל

גם בנצרת, חוץ מזה הם שותפים של יענקל'ה שחר ב"קווים" ולכן הם צריכים להיות לויאלים. הוא גם קנה המון B12B.
אוטו לא רע בסך הכל
חוץ מזה עדיף לקנות 4 כאלה במחיר של מרצדס אחד

4דדד

New member
אין בעיות,אני אגב מאמין שאין דבר

לא נתחיל את הויכוח שוב ......
כזה אוטובוס רע,בטכנולגיות של היום כולם טובים,יש מתאים יותר ומתאים פחות,טוב אני נהיה פילוסופי...

846

Active member
אני מסכים איתך!!!

כזה אוטובוס רע,בטכנולגיות של היום כולם טובים,יש מתאים יותר ומתאים פחות,טוב אני נהיה פילוסופי...
אני מסכים איתך!!!

מצב
הנושא נעול.
למעלה