שנמליץ על משהו?.. - המלצות ROLL OUT!!!

ב ז ו ק ה

New member
שנמליץ על משהו?.. - המלצות ROLL OUT!!!

טוב יש כמה דברים שכדאי להסב את תשומת ליבכם אליהם: רידימים: Unfinished Business riddim - דנדש וטרי שאולי נשמע כמו הרבה דברים ששמענו בעבר, אבל עדיין יש מספר יציאות שם שכדאי לבדוק: Monsta Empire - Bad Fi who - מי מעז לפתוח על כל אומן אפשרי? לקלל כלעשות את זה בצורה הכי חצופה? תקשיבו ולא תאמינו!!!!! Assassin -Jah Nah Mek Me Suffer - הכי טוב על הרידים לדעתי.המנון שלוקח ברגל. Beenie Man - Him a go Dead - ביני במיטבו יורה לכל כיוון. Mavado - I'm so special - אם המשפט האל מותי הזה מובדו מסביר לנו למה הוא מיוחד. בהתחלה זה מצחיק, אחר כך נדבק ולא עוזב. . Work out Riddim - Dr. Evil - She Waaa - שנון וטוב כרגיל Singin Sweet - what is love - פלאשבק מלהיט הדאנס מהנייטיז של HADDAWAY. לא רע בכלל. Sean Paul - Don't tease me - רגולר טיון שבטח ייטחן במועדונים כאלה ואחרים. Wayne Marshall - So Di Gangsta Ride - הפתיע מאד ולטובה. Look Gyal Riddim - אווף איך הרידים הזה דוחף!! כמו מניאק. Assassin - Nuh look gyal Assassin & Busy Signal - Line fi Line - שורה שורה של ביזי ואסאסין. נשמע פיצוץ. Elephant Man - Nuh Linga - איש הפיל מלמד ריקוד חדש..אז נלמד! טיונים - באונטי מחזיר מלחמה ל MONSTA EMPIRE ולא נחשב חייב. באונטי רע רע רע רע רע!!!! RAH RAH RAH!!!! הרבה זמן לא שמעתי אותו לוחמני כל כך, רק תנו לו סיבה והוא ייכנס בראבק של כל מי שרק אפשר: Bounty Killer - Kill Dem All Beniton Da Menace Feat. RockStar Scociety - Fucked Yp in The Club - רמיקס ללהיט של usher שבטח אנשי ההיפ-הופמכירים טוב טוב. חביב והרבה יותר מעניין מהמקור כרגיל. אגב, שימו לב לבניטון, שמסתבר שהוא תומך של ישראל והופיע ביום התמיכה בישראל שהתקיים בקליפורניה במעמד המושל ארנולד שוורצנגר - הזוי לגמרי. או שפשוט שילמו לו מספיק.. (אבל בלי ציניות - באמת הוא בעדינו). Mr. Vegas Feat. Mims - Energy Rock - חזק מאד, בעיקר הרולים של התופים שמימס כל כך אוהב. להיט. Demarco - Standing Soldier - דמרקו ממשיך לעשות את מה שהוא טוב בו. Munga - Man A Rider - לא רע. פינת הבוידעם - מצאתי אצלי בפוקס וטוב שמצאתי. 1994) Born Jamericans - Kids from Foreign אלבום שהוא בגדר נכס לכל מי שאוהב די ג'יי סטייל מעורבב עם היפ-הופ במיטב המסורת של הארלי נייטיז. למי שלא מכיר מדובר בצמד מבריק של הזמר NOTCH (שהיום עושה ראגאטון בכלל..) והדי ג'יי .Edley Shine היו הרבה קומביניישנים כאלה בין זמרים לדי ג'ייז בתקופה הזו אבל הייחוד שלהם באלבום הזה הוא הערבוב הכל כך טבעי בין הסגנונות. מדובר בטריביוט לרידימים הגדולים משנות ה 70 והשמונים והכל על רקע ביטים שמנים ובאס מעיף. פשוט אלבום מעולה שבאיכויות שלו עולה אלפי מונים מהרבה דברים שעשו אמנים גדולים יותר באותה התקופה. נשמע פשוט מדהים. כל האלבום כולו טוב בשלמותו.11 רצועות שכל אחת מהן עשויה הכי טוב שאפשר. פשוט תשמעו. ענק. למה לא עושים כאלה היום?

t h e MUSE

New member
אם כבר...

אם כבר המלצות, אשמח לקבל מכם המלצות לשירים/אמנים ששרים שירים רגועים וזה...:)

ב ז ו ק ה

New member
בבקשה

יש לי משהו אחד שעולה לראש כרגע אני אשמח אם עוד חברים פה יצתרפו זמר ששמו Duane Stephenson - ממש ממש מומלץ וחדש. כרגע השיר שהוא הכי פרץ איתו זה August town. שווה לבדוק. טרי טרי, תזכרו את השם.

Carcass

New member
הבורן ג'מריקאנס..

יש לי גם על דיסק מקורי..עוד בירושה מאחי.. בהחלט אלבום מעולה שעדין נשמע אצלי פעם בכמה זמן.. נאף רספקט בכלל על ההמלצות.. נו איך,נהנית ביום שישי? :)

K C

New member
..Jehovah guide me be my guidance "

no they could never stop me " Movado - I'm On The Rock קונצ'נס אין אה דאנהסול סטייל RUDEBOY NA ANSA NO UNKNOWN NUMBA - THE MIX-CD (2008) לשמוע את קטעי המעבר ואת רביד מתחנן שרמי יפסיק לסנן אותו. מעבר לזה מעל 70 טיונים, ביזי, דמארקו ועוד הרבה שאני לא מכיר afro baby - the evolution of afro sound in nigeria 1970-79 לא רק פלה קוטי ו-אפריקה 70' ניגנו אפרו-ביט. לכל מי שאוהב לשמוע מוזיקה מאפריקה וגם מי שעדיין לא שמע

Nechi Nech

New member
Born Jamericans

אחד ההרכבים הענקיים ללא ספק שבא באחת התקופות הכי מטורפות, שנות ה90', שקו התפר בין ההיפהופ לדאנסהול היה פופולרי מאוד בארה"ב ונתן בראש. צריך דברים כאלה היום. בחירה מעולה בזוקה!

Grand Master G

New member
אם כבר המלצות...

אז לפני כמה ימים החלטתי לראות שוב את הסרט הענק "ספרות זולה", וכמובן שהפסקול של הסרט פשוט ענק וראוי להמלצה בפני עצמו, אך מכיוון שברגאיי עסקינן, נזכרתי בשיר של Perfect בשם Song of the rastaman שלוקח את השיר המקורי Dusty Springfield - Son of a preacher man ועושה ממנו צ'יון רגאיי מקפיץ, קייצי ונחמד. יושב על ה - Acqua Riddim. ד"א נחמד לחזור לפורום, אחרי תקופה ארוכה בדרום אמריקה. One Love

Carcass

New member
ברוך שובך מאן..

אמרתי לך,יש סקוצ` בונט פפר סואס בשבילך,רק בוא קח:)

Carcass

New member
איטס א דאנסהול TING!

שני רידימים חדשים דנדשים The Show Goes On Riddim 2008 ואא דלי ראנקס שורף על הרידים הזה עם head a leak..ויין מארשל עם she nuh come..זה טוב לי כן.. Earth Shaker Riddim 2008 רובו אמנים לא מוכרים..אבל...aidonia עם צ'ון מההההה שורף...good body gyal... כחי ציצים

JahMighty

New member
Give thanks

תודה אחי על ההמלצות! הסינגל של דימקרו מעולה אגב. כבוד.

Carcass

New member
פינוקים לסופ'ש..ווא ווא מה יש לי פה..

דבר ראשון..Demarco - Better Jamaica,יושב על הoscillator riddim,תקשיבו לי ותקשיבו לי טוב...זה וואחד צ'ון!!!! הוא שולט בכל המצעדים כבר כמה זמן..בומבו הדמרקו הזה נהיה ענק שמה לא יאמן..פשוט וויקיד צ'ון. דאנסהול טינג: Grab Up Riddim riddim,אמנם מ2007 אבל עדין שולט במצעדים ביארד...עם צ'ונים של אנת'וני בי,בוג'ו באנטון עם צ'ון אדיר(gun shot dem seh),לוקי די מיודענו,הוק-איי...וגולת הכותרת..עם הצ'ון השורף על הרידים...וייבז קארטל בקומביניישן עם deva bratt בצ'ון שנקרא million gunz ואכן בצ'ון הזה הרידים מונמך,הווקלס למעלה והם שולפים מיליון אקדחים..שריפה. קונשס רגאי מיוזיק: Journey riddim - שיר הנושא שייך לג'ה קיור..שמוכיח שהוא מעולם לא נפל מגדולתו..אחח איזה צ'ונים עליו..צצצ..אנת'וני בי מדהים על הרידים הזה,לוטאן פייה,מורגן הריטאג',פינצ'רס...הקיצר CHECK IT. Dr.Bird riddim - הצ'ון המוכר על הרידים שייך לקולי באדז(tommorows anada day),שהוא בעצמו באד בוי צ'ון,אבל אוח איזה צ'ונים יש עליו..ריצ'י ספייס ענק עליו עם babylon going down...טי או קיי עם i feel so high...ויין וונדר עם L.O.V.E.. תהנו,שיהיה אחלה סופ'ש...

למעלה