שנתיים של פעילות, הסיפור המלא

yaarasta

New member
שנתיים של פעילות, הסיפור המלא../images/Emo202.gif

הכל התחיל לפני קרוב ל-4 שנים, נתנו לי כרטיסים לפסטיבל בוםבמלה, הביאו לי פוסטרים והזמנות, ונתנו לי לנסות את מזלי במכירת כרטיסים ויחצנות. מה שהתחיל כנסיון להשיג כרטיס חינם, הביא אולי למכור יותר מ-120 כרטיסים, ומאז דרכי הייתה סלולה. עם השנים התפתחתי מעט, השתדרגתי בתפקידים שונים כאחראי אזור או מנהל יחצנים, והתחלתי לארגן פה ושם מסיבות היפ-הופ וטראנס, ברמת הנסיון בלבד, אבל היה חסר לי משהו... אחרי פסטיבל שנטיפי 2004, החלטתי שאין מספיק מסיבות רגאיי בעיר. הסופה-ביט נסגר, ליין הרגאיי בניין ביץ' ירד, ולא היה שום מקום בו היה אפשר להנות בוויבז בעיר. (חוץ מפעם בחודש בהפקות של גיל בבארבי). אז, לפני טיפה יותר משנתיים פגשתי את יהונתן שגב, את מני ראסטה ליון, ואת חגי רבי, וביחד החלטנו לעשות מסיבת רגאיי. חגי מצא מקום, מני הזמין תקליטנים, אני עבדתי עם היחצניות, ויהונתן קישר בין כולנו. הייתה מסיבה מדהימה אז. עם תת-מודאב, אייל קונגו וראסטה ליון סאונד על העמדה, הייתה בריכה מתנפחת בחוץ שבחורות קפצו עליה עם תחתונים וחזיה (ררררר....), יהונתן תלה את הענבים מסביב למועדון, אני תליתי דגלים אדום-צהוב-ירוק, ואז התחיל משהו חדש.... התחיל אצלי משהו חדש, משהו מרגש, משהו מאחד.... כמה שחשבתי שידעתי מה זה רגאיי עד אז, הבנתי כמה שאני לא. זה היה לפני שנתיים ביום רביעי ה- 14.7. ביום שישי הקרוב, בדיוק שנתיים לתאריך, אני עושה עוד מסיבה. בחרתי את המקום עם הכי הרבה וויבז לרגאיי, עם הכי הרבה אהבה לרגאיי, והמקום שלפי דעתי כבר מזמן הפך למועדון רגאיי!!! ה- SLOWמשה!!! עם השנים, והתפתחות המוסיקה, למדתי את הסגנונות השונים, ומלהיות פריק של רוטס, קונשנס רגאיי וניו-רוטס, התחלתי להתקרב יותר לכוון הדאנסהול. מוסיקה שלי, אישית, יותר מתאימה, יותר מעניינת, יותר מקפיצה, ויותר מתאימה למסיבה! מה שהולך במסיבות דאנסהול בכל העולם, וגם בארץ בין ה 10-15 חברים שעומדים וקופצים על העמדה עם שריקות ומצתים, צריך להתרחב. וזה בדיוק מה שהולך להיות בשישי הקרוב: DANCEHALL BASHMENT!!!!! בשביל שהערב יהיה ''"up to di time כמו שאומר Vybz Kartel, הזמנתי את חברי הקרוב עפרי פז המכונה R.P.G , שללא ספק נותן סט דאנסהול ללא פשרות, הסלקטה שהכי מתאים לדאנס מסוג שכזה, הזמנתי את אפיקומן מקרמבו רקורדס שייתן טיפה תבלון של דברים שלא שומעים יותר מדי, טיפה Fאנק בשביל הליידיז, וכמובן הרבה חומר חדש ומנענע, ואחרונים חביבים, הזמנתי את הסאונדסיסטם, שנותן את כל האלמנטים של סאונדסיסטם ג'מייקני TO DI LIMIT, ללא פשרות, ללא סליחות, ללא אכזבות! 5 חברים שבמהלך השנים האחרונות למדי להכיר טוב יותר, למדתי להכיר במסר שהם מעבירים, והכי חשוב למדתי לאהוב את המוסיקה שהם מתקלטים ואת אופן ההגשה ה- "קשה" שלהם. חבר'ה, הלוואי שיתחילו לקום עוד סאונדים שמתקלטים ככה, ו"מזיינים בשכל במיקרופון" כמו שהם עושים. A-Mar Sound טסים בספטמבר הקרוב לפסטיבל נוטינג היל בלונדון, בפעם השניה, ומייצגים אותנו בכבוד רב מחוץ לגבולות ישראל כבר שנתיים. אין הרבה אמנים שלא הקליטו להם ספשלים, ומי שלא הקליט להם עדיין ספשלים, עומד בתור!!! אז עכשיו, שכל המנועים מונעים, ממש לפני המסיבה הגדולה שאני מתכננן לכולכם בראש השנה הקרוב (שתהיה יותר גדולה מזאת של שנה שעברה, תאמינו לי) אני מזמין את כל מי שליווה אותי בשנתיים האחרונות, על העמדה, על הרחווה, בחווה, על חוף הים, באויר הפתוח, בפאבים ובמועדונים המעושנים, ובאותה נשימה, אני מזמין את מי שרק קורא את השורות (הארוכות) האלו, ולא מגיע לדאנסים (הגיע הזמן!) ואני אפילו מזמין את מי שחושב שאני "רק עושה מסיבות בשביל שיראו אותי", ואני מזמין גם את מי שחושב שאני "עסקן בזוי" וגם את מי שחושב שאני "עושה מסיבות בשביל כסף". חבר'ה. אני עושה מסיבות בשביל כווווווולם! בשביל שאנשים יהנו, בשביל שאנשים יהיו ב- TOP VIBEZ ובשביל שעוד אנשים יבואו לשמוע את המוסיקה הזאת שפותחת עיניים ולבבות מסביב לעולם!!! כי ככה טוב לי, כי ככה טוב לכל המאות שבאים/באות לכל מסיבה, כי ככה צריך!!! DiZASTA SEH SO!!!!! לכבוד המסיבה, הכנתי דיסק, עם אוסף שירים מהשנתיים האחרונות. עם רידמים מוכרים יותר, מוכרים פחות ובעיקר להיטים שכולם יזהו מהמסיבות שהיו, ועוד יהיו!!! הדיסק יחולק בכניסה ח-י-נ-ם ל-20 אנשים הראשונים שיגיעו, ויהיה ניתן להשיג אותו בדוכן הדיסקים שיהיה במסיבה! כמו כן יהיה ניתן להשיג את המיקסטייפים של איימאר סאונד מהשנתיים האחרונות, את המיקסטייפ החדש והמשובח של אפיקומן, ודיסקים ישראלים נוספים (התקווה-6, איאם, קנגרו וכו') כל מי שאוהב רגאיי מיוזיק, זה ערב בשבילכם.
חח, אפילו תשמעו אותי נותן סט חגיגי לכבוד התאריך. BLESS UP -יעראסטה דיזאסטה

eviaman

New member
!A REAL VIBEZ ויש לי משהו להגיד

אז ככה אני אישית גר במקום שעם יש מסיבת רגאיי, לא תשמעו דאסנהול , תשמעו בעיקר רוטס וקונשס, וזה סבבה....!!! היה לי כמה היכרויות עם דאנסהול , ובהתחלה שנאתי את זה , דוגמה לזה ששמעתי את הסאונד איימאר, וכול העניין עם המקרופון והצעקות היה עליי קצת כבד. אבל... הזמן עבר למדתי מה בדיוק העניין ומה הם בדיוק עושים ועכשיו שאני שומע את AMAR או את רודבוי, וואלה האוזן שלי נהנית מצורת ההגשה... אבל מי שהכי קנה אותי ובאמת בזכותו אני ראיתי מה המהות של הדאנסהול וזה אומר בעצם לראות לראות בנות בביקיני מנענעות את התחת! זה עופרי פז RPG הבנאדם נתן סט דאנסהול בשנטיפי , 12 בצהריים והרחבה מלאה בבנים ובנות איזה בנות...! פעם ראשונה שראיתי באמת מה הדאנסהול מסוגל לעשות לאנשים על הרחבה....! עוד דאנס מצווין יצא לי לראות במסיבה ש ארבל ויער הפיקו ב - 6.6.06 בקומפורט 13, אחרי שארבל יצא בנאומים קשים אל סצנת הרגאיי הרגשתי צורך ממשי לראות מה באמת הולך שם בתוך כל הג'ונגל התל אביבי ולתת כבוד!הליין אפ היה מאוד מפתה דרך אגב..., דורך תמצלמה ויוצא לתלאביבלון, חמוש בסקרנות ובהרבה אנרגיות , הולך בפאתי פלורנטין ומגיע למסיבה... בכניסה אני מוצא את עצמי משלם פחות מחצי מחיר על הכרטיס!!! ( וזה הרבה תודה ליער! עדיין זה מחיר כספי רב להגיע מצאלים לתל אביב, ולא לדבר על כספים שמבזבזים במסיבה)!!! ובדאנס... שוב אני נתקל בתופעה הזאת שאני בקושי רואה...! , נשים צעירות צעירות , שנראות לי צפונבוניות למחייתן ושאוהבות שלמה ארצי , רוקדות לצלילי הדאנסהול , ואיך שהן מנענעות.......... מסיבה שורפת!!! אומנים פצצה.... הדבר היחיד שעצבן אותי זה מחירי האלכוהול המופקעים!!!! בקטנה...... מה שאני מנסה להגיד זה... תנו כבוד לאנשים למארגנים וליער , מהיכרות שלי איתו הוא עושה את הדברים באמת ב PURE LOVE , ומה שיפה זה שאפילו שאחרי שהוא מושמץ וזוכה להרבה זיוני שכל מאנשים שלא יודעים לפרגן (קנאים) הוא ממשיך את את הקו שלו , וזה לארגן מסיבות רגאיי , שתאכלס? יחסית לטרנס או למוסיקה שחורה...? כמה כבר אפשר להרוויח? על הקהל הרחב של הטראנס ושער הז'אנרים ,אני מאמין שאפשר מבחינת רווח להרוויח הרבה יותר. וזה אחת ההוכחות שהכול בGOOD VIBES ובהרבה אהבה, אז שיהיה בהרבה הצלחה... אני מקווה שאני יגיע , אני ידבר עם אח שלי יכול להיות שהוא ירצה לבוא קצת לראות מה הולך בת"א... הרבה אהבה הרבה כבוד קיצר,

Ras Arbel

New member
וואלה תודה אבל....

לא היה לי שום קשר להפקה של השישי לשישי.... ההפקה היתה של יער, ענתיקה (יוניטיה וישי) רמי גראמי היה אחראי על הלייןאפ ועל הסדר אני באתי לשם כדי להנות - לא יותר לא פחות! אהבה אחת, ראס ארבל

REL YESAYA

New member
A REAL BREDA!!!!!!!!

המון בהצלחה באירוע יא ראס.... לצערי אני לא יכול להגיע!!! תצלם מלא תמנות

MC SammY

New member
אם זה אתה בצד ימין

אז אמרו לך פעם שאתה דומה לטאבו מהBEP?

YAMBAM

New member
אתה מדבר ע יהונתן סגב ?

הסקייטר ועם כן איך הוא קשור לרגאיי או על מה שלא דיברתה שם..

Dtiup

New member
יהונתן סגב הסקייטר קשור יותר

להיפ הופ קאלצ'ר.

למעלה