שנת השירות של אחריי!

שנת השירות של אחריי!

אני, יחד עם ליאת טקה וכל קומונת ירושלים, מזמינים אתכם לשאול כל שאלה בנושא. אנחנו כש"ש (קיצור של שנת שירות) נוכל לענות לכם בצורה הכי כנה ומדוייקת שיש (מהסיבה הפשוטה שאנו אלה שבאמת חווים את התהליך המדהים הזה!!!). יאללה תציפו! נ.ב- התשובה עלולה להתעכב כי אין "זמנית" מחשב בקומונה.

ש"שנים יקרים

קודם כל כל הכבוד על היום גרעין בי-ם, הייתי בחלק אבל שמעתי שמי שהיה נהנה. כמו שהצלחתם להכנס לאינטרנט אני מאמין שתצליחו לעשות כך בהמשך, הרי אתם ש"שנים... תגידו לשאר הש"שנים להכנס ולהתחיל להפעיל את הפורום, בקרוב נשווק אותו לכלל החניכים.

michaeldie

New member
מה קרה היום סימולציה בשעה 8 בבוקר ?

עד שאני ברגילה אני צריך שוב להעורר מוקדם .... אגב זה מיכאל אופמן קומונת כפ"ס תמי"ר 7 אמפריה !!!!!

אתה שוב מתבכיין?

אני שמח שאתה מגיע ברגילה שלך, אתה רוצה להתנדב ולהיות מעריך?

Polina m

New member
מיכה, מתי אתה מגיע לב"ש? :)

אגב, אני גם מגיעה לעזור ביום סימולציה. זה יוצא שבוע לפני הגיוס שלי. ד"א, מזל טוב על סיום הטירונות! מצטערת שלא יצא לי בסוף להגיע לטקס...

מה שלומך?

אהלן מיכאל , מה שלומך? אנחנו מתגעגעים...יש לנו פרויקטים , צריך את העזרה שלך;) קרן מלוות קומונת בת-ים

michaeldie

New member
דבר ראשון אני "ברגילה" סוף סוף ........

יום רביעי אני בב"ש בע"ה וקרן ניראה לך שאני לא מתגעגע ?! ומה הפרוייקטים שיש ? תשלחי לי באימייל ככה שיש לי אולי איזה חופש ואני לא בצבא שאני אבוא .... [email protected]

marganit00

New member
שנת השירות של אחריי!

גם אני, מרגנית מקומנת נתניה מוכנה לענות על כל שאלה שתישאל כאן.. אז באמת כמו שרון אמר.. יאללה תציפו, כי מי ששותק מתייבש :p אחלה שבת שתהיה לכם..

למעלה