שעמום בסופ"ש

moe777

New member
שעמום בסופ"ש

בגלל שמשעמם התחלתי לצפות בסרטים מטופשים ביס1, אחד מהם הוא "בילי מדיסון", סרט מטופש עם אדם סנדלר, ואחד הילדודס שמשתתפים בסרט מזכיר את אליהו באופן שלחלוטין מעורר פלצות (ולא, הסרט צולם ב95 וזה לא אליהוף לילדון בכלל קוראים ג'ראד קוק). קבלו תמונה

moe7

New member
סנדלר מגלם בחור (בשם בילי מדיסון)

שרוצה להוכיח לאבא שלו שוא לא אידיוט, ולקבל בירושה את חברת המלונות שהנ"ל מנהל, בגלל המאניאק שאביו בונה עליו לתפקיד. בילי משכנע את אביו לתת לו הזדמנות שנייה אם יסיים את בית הספר בכוחות עצמו (שכן אביו שיחד את מוריו בפעם הראשונה שלמד בבית הספר), ובילי חוזר לכיתה א'. יש כמה קטעים משעשעים, אבל כמו בכל סרט עם בוגרי SNL, ההומור הוא די ברמת הפיפי-קקי. עוד משתתפים: כריס פארלי ונורם מקדונלד (גם הם מSNL) וסטיב בושמי!

moe7

New member
בדיוק כמו השטיק עם I FEEL SO PRETTY

מ"סדנה לעצבים". אבוי. אדם סנדלר כ"כ על לי על העצבים. את PUNCH DRUNK LOVE אהבתי יותר.

משעמם לך?

לי לא. הייתי במסיבת פרידה (יש ל'מסיבה' מילה אחרת שתתאר את זה כאירוע עצוב ולא שמח חוץ מ'הלוויה'?) מהחופש. חברים של אבא הזמינו אותנו, ואני עם האחים שלי היינו עם הילדים שלהם וערכנו משהו, עם כל המשאבים שהיו לנו. כלומר לא היו לנו.

MoNeT1

New member
../images/Emo105.gifאוי ראיתי את הסרט הזה...

לפני הרבההה זמן..סתם סרט.. עכשיו יש ביס 1 "סדנה לעצבים" ביס 1 או "תפוס אותי אם תוכל" ביס 2 ראיתי כבר את שניהם.. :/

../images/Emo41.gif../images/Emo79.gifחחחחחחחחחחח ראיתי את הסרט

סרט מצחיקקקקק אדם סנדלר משוגע
אבל הוא ממש חמוד אני אוהבת מלא סרטים שלו :)

נצל"ש...../images/Emo26.gif

[הממ...ניצלתי בגסות..]
סתם התחשק לי לעשות ניסוי קטן...
הוי, כמה לא טבעי

moe7

New member
בהחלט!

אליהו עם עיניים חומות זה כמעט כמו בריטני ספירס ללא גזונקרס. עוד מן המראה הביזארי->

../images/Emo41.gif../images/Emo79.gifלמה? דווקא ממש נחמד לו חום..

אבל העיניים הכחולות שלו
זה מה שעושה אותו מיוחד ומהמםםם..!! גם אני עשיתי ניסוי חח..גם זה נחמד לו בעיני

למעלה