שעמום בפורום

שעמום בפורום../images/Emo199.gif

למה יש רק 5 עד 10 הודעות ביום תכתבו משהו גם אם אין התקדמות בצח"מ איזה שעמום שלושת הפרקים האחרונים אז לפחות כאן בפורום תתעוררו אני כאן חדשה מצפה למורל גבוה רובכם רק קוראים ולא עונים אם אתם רוצים לקרוא הרבה אז תכתבו שיהיו תגובות

junny

New member
מצטרפת לבקשה

פעם היה פה פורום פעיל ושוקק. אחר כך ביטלו את צח"מ ואז שחר עזב ואז שונתה השעה ואז הפורום נכנס לקומה. יאללה חברה- יש כאן מלא חדשים ואני יודעת שהותיקים עדיין קוראים, אז בשביל הימים של פעם.. בואו ננסה שוב

python 4

New member
האמת..

קשה לי להגיב על הפרקים שמשודרים מדי יום, כי אני רואה את הפרקים רק ביום שישי. אבל! שימו לב.. בקרוב בפורום זה: פרוייקט מרגש! הכינו את הממחטות!

../images/Emo210.gif צריך להביא לכאן כלב

כדי שיעלה את המורל וייצור אווירה טובה
ואם לא הבנת (מה שסביר להניח) או שתקראי את השרשור האמריקאי... או שתחכי 5 שנים טובות

../images/Emo210.gif ארגנטינה - הולנד

הקונצ'רטו הארגנטיני מתחיל!!!! מי אמר שאין חיים בפורום?

junny

New member
איך היה המשחק?

היינו בחתונה של חבר.. לא מהצד שלי.. חברים שלי לא מתחתנים בזמן המונדיאל. והאמת לא יצא לי לראות פרק כבר כמה חודשים. אבל אתם יודעים, אני יותר מכורה לאנשים פה מאשר לצעירים בטלויזיה

באמת היו משעממים..../images/Emo10.gif

שלושת הפרקים האחרונים היו ממש רדודים. חבל שכך, לי בכל אופן נמאס לראות את שרון.. ממש כך.היא באמת מסכנה שלא טורחים לעבוד על הדמות שלה. אני חושבת שהגיע הזמן להוסיף מעט תיבול למוצי פוצי ..דיי זה באמת דוחה. ועוד הערה חשובה. חשבתי לעצמי שכל כך מהר ניק ושרון נכנסו למיטה אחרי הלידה? יחסית לזוג שחיי ממש בצורה מושלמת שמעוררת קינאה.. אני ציפיתי שיעבור לפחות חודש ואחרי בדיקה שמאשרת הרופאת 'נשים' היחידה בכל ג'נואה סיטי..בחייאת!!!!!!!! טוב שיש לי את המקום הנחמד הזה, שאני יכולה דרכו להביע את דעתי..

למעלה