שעמום...

Druyanizem

New member
שעמום... ../images/Emo4.gif

קורה לכם לפעמים... שאתם לא יודעים מה לעשות עם עצמכם? פשוט אין מה לעשות ואתם מתים משעמום.... אתם מאוד מאוד רוצים לעשות משהו אבל לא עושים כלום? פשוט בוהים בקיר... קורה לכם?

Mנטה

New member
אני בוהה בעיקר בפורומים ../images/Emo8.gif

אבל בהחלט בדרך לגמילה

הצילצול

New member
מה אני עושה שמשעמם לי...

רואה טלויזיה, במחשב, שומעת מוסיקה, הולכת לחברה שלי.

shonshon5

New member
הפתרון - האצלת סמכויות.

אני, כשנמצא בסיטואציה מעין זו, נוקט בגישה הניהולית הפופולרית של האצלת סמכויות. הלכה למעשה, אני מזעיק את זוגתי ומעביר אליה את האחריות למצב ואת מירב הסמכויות לשנות את זה. ואם היא לא רוצה, אז אני מוותר. ואם היא נורא רוצה, אני נסוג. וחוצמזה, תמיד יש פינק פלויד, נכון? או איזה פלויד אחר מבית היוצר של "שיבאס". בקיץ, לעומת זה, אני מתנחם בקיצוץ הדשא. משתרע על הערסל, בוהה בקזוארינה. סופר נמלים. לימונדה.

Druyanizem

New member
רק חבל שאין לי בת זוג

שאני יוכל ליישם את העצה שלך. אבל בעיקרון מה שאתה אומר זה לתת למישהו אחר לפתור את בעיית השעמום?

שוKולד

New member
לרוב כשאני מנסה להאציל סמכויות

אני נתקעת יותר משועממת משהתחלתי ואני מצליחה להדביק גם את המואצלים...

shonshon5

New member
אז נסי שינוי באטיטיוד...

זותומרת, בתהליך האצלת הסמכויות, הצד השני לא פרייר, ובטח מריח מיד את הקומבינה הנכלולית. הרעיון הוא להביא את הצד השני לעמדה בה הוא/היא ממש ירדו על ארבע ויתחננו לקבל את הדין... הוראות הפעלה: ניתן למצוא בספר "הרפתקאות טום סוייר וידידו הקלברי פין", מאת המחבר האמריקני הדגול מרק טווין, בקטע שמספר על צביעת גדר. קטע חובה לתלמידי שנה א' מנהל עסקים, ניהול משאבי אנוש, יעוץ ארגוני וכיו"ב. חבל שהאקדמיה מתעלמת. בהצלחה!

למעלה