שפיכה מוקדמת

שפיכה מוקדמת

תמיד תהיתי מה משמעות התופעה הזאת וכיצד היא מתבטאת. מישהו כאן יכול להסביר בהרחבה? ובבקשה בלי תגובות טפשיות של "אתה גומר מהר מדי".

מה זאת אומרת בלי תגובות טפשיות?!?

אז איך אתה רוצה שנצחק עליך ונרד עליך?!? סתם ככה, בשקט? עכשיו ברצינות.. נראה לי שזאת הבעיה בשפיכה מוקדמת לא? פליטת זרע לפני האורגזמה... פשוט סתם ככה, 20 שניות אחרי החדירה... לא? זאת לא שפיכה מוקדמת? אז מעניין איך קוראים לבעיה הזאת שיש לי.....? סתם, אני צוחק... שלא תתחילו לחשוב עכשיו שאני משפיך תוך 20 שניות לפני שאני מגיע בכלל לאורגזמה...... אני רק מנסה להכניס הומור לכל העניין, ה כל כך אסור?!? מה כבר עשיתי לכם??? אני בנאדם טוב!!! על תמחו לי את ההודעה בבקשה!!!!!!!!! טוב... זהו, לקחתי רטלין... אני בסדר עכשיו...[ 8)

הבאת דוגמא נהדרת לתגובה טפשית

אבל נסלח לך, הרי כולנו כאן סחבקים

אנשים!

אני מאוכזב קשות פה. בפורום כל כך פעיל, אין תשובה לשאלה פשוטה כזאת. האם הגזמתי עם ההתראה של הודעות טפשיות...?

דרך אגב...

הסתדרת עם הסרט שלך? מה היה כל כך דחוף? או שזה לא בדיוק מידע שאפשר לשתף...

איזה סרט?

וזה לא דחוף לי, אני פשוט מעוניין לדעת וקשה לי להאמין שאף אחד פה לא יודע מה זה.

lee_1

New member
אני אנסה להסביר למרות שאני בת...

נגיד בן ובת שוכבים ולגבר ממוצע יקח 20 דקות בערך לגמור...(נתתי דוגמא) אז למישהו שיש לו שפיכה מוקדמת יגמור תוך 2-3 דקות...

השאלה היא

האם הוא גומר בעת האורגזמה או שהזרע יוצא לפני, או שאין לזה קשר לכך? או אולי משהו אחר בכלל? זה מה שאני רוצה לדעת כעיקרון(ולא, אצלי הכל בסדר).

peace a love

New member
למה אתה שואל שאלה שאתה יודע מה

התשובה?????? שפיכה מוקדמת זה אכן שאתה גומר מהר מדי........ כעיקרון זה פסיכולוגי, זה מהתרגשות. אתה רק רואה ציצים מול הפנים שלך ואתה לא מסוגל להתאפק והופ! אתה מטפטף...

הלו?! יש אנשים שאצלם זאת בעיה קבועה

ורציתי לדעת למשל סיבות וגורמים, ביטוי, הסבר, דוגמא(סתם סתם) וכו'. ואני *לא* ידעתי שזאת התשובה.

למעלה