שפרה............!

שפרה............!

אני חייב לדעת כמה מכם מרגישים כמוני בהקשר שפרה.... בתחילת התכנית ממש אהבתי אותה, אבל מאמצע שבוע שעבר היא נהיית שנואה עליי מיום ליום באופן שובר שיאים. כרגע, אני ממש מתעב אותה ואני לא יכול לשמוע את הדברי הבל שהיא מוציאה מהפה שלה.

ליאורי13

New member
שיפרה משחקת אותה בלהיות קשה לפיענוח

אני לא קונה את השטיקים שהיא מוכרת ולא את האופי שהיא מנסה ליצור בבית כנראה מכירים אותה קצת יותר טוב מאיתנו,בכל מקרה לי נראה שהיא מחליפה צבעים כדי להסוות את עצמה וליצור רושם של בחורה עם עומק עומק לא בטוח שיש להזה הרושם שהיא עשתה,יש מצב שאני טועה

Lady in red2

New member
מסכימה

היא מנסה לעשות את עצמה מתוחכמת ומיוחדת, ולדעתי היא יותר מוזרה ובאמת בלי יותר מדי עומק. בנוסף היא לא מפסיקה להתחנף לבנים ונהנית מכל רגע של צומי מצידם.

ליאורי13

New member
כנראה זו הדרך שלה להשיג תשומת לב

מהרקע שלה אפשר להבין את ההתנהגות שלה

ליאורי13

New member
כנראה שהיא מנסה להדביק את הפערים

היא יצאה מהעולם החרדי לחילוני ורוצה לטרוף כל מה שנקרה לה על הדרך,להתנסות בכל מכל,אחרי שהיא תבדוק ותגשש ותטעם מהכל היא בסוף תמצא את הדרך הטובה עבורה זה כמו אנשים מעוטי יכולת שמתעשרים נניח מהגרלת לוטו במכה אחת הם מבזבזים בלי הכרה

יNOT

New member
הקטע האבסורדי הוא ../images/Emo9.gif

כשהם ייצאו סוף סוף מהווילה הזו וייקראו את כל מה שכתבו עליהם פה הם יחטפו שבץ. שיפרה טורפת?! באמת?
אופציה אחת שהם ייצאו מהווילה ויהיו כל כך חרמנים כמו שהם מתוארים בפורום, במקרה כזה כדאי לעמוד בשער הווילה כי לא נראה לי הם ייבחלו באף אחד.
אופציה שנייה שהם ייכנסו ישר למנזר אחרי שהתרגלו כבר לחיי נזירות

ShukyD

New member
אני נורא מחבב את שיפרה

כי בסופו של דבר הבנתי שמה הטעם לנסות להתחבר לאופי של אנשים לכל אחד יש את החסרונות שלו כשחיים איתו 24 שעות ביממה האופי שלהם זה האופי שלהם ואין מה לעשות כל אחד דפוק יכול להיות שחצי מהם אנשים שקטים ורגועים ודווקא בבית הזה הכניסו להם אנשים שמשגעים אותם ומוציאים מהם את הרוע אז אני אוהב את התחת של שיפרה ואת הנקודות חן שלה לפעמים הפרצוף שלה נראה זקן ומהורהר ולפעמים צעיר וחמדמד בגדול היא נראית סבבה לגמרי והציצים שלה קטנים שזה לא תמיד חסרון

Marina200

New member
כל הכבוד לשיפרה

ציפיתי עכשיו בתוכנית, ואני חייבת להגיד – כל הכבוד לשיפרה ! יצאה גדולה בסיטואציה הלא נעימה הזאת עם לאון, כששי התחיל לרדת אליו לפני כולם.

א ו ח נ ה

New member
La Shifer חמודה לאללה, אבל לפעמים מעצבנת

כמו כל אדם ממוצע אני משער ולגבי הירידות של שי, אני מקווה שיקרה משהו שינחית אותו לקרקע המציאות האהבה העצמית שלו בלתי ניסבלת, ואני לא קונה את כל הקטע שהוא מנסה תמיד לצאת בסדר הכל טאקטיקה כדי לא לרכוש אוייבים, אבל בתוכו הוא בטוח מת להתפוצץ על כולם/ן.

למעלה