שפת המשחק ב-FM...

tomash11

New member
שפת המשחק ב-FM...

יש לי את המשחק אבל משום מה הוא בצרפתית/פורטוגזית/ספרדית/איטלקית...אני צריך לבחור אחת מאלה ומיותר לציין שלא ממש בא לי על אף אחת מהן. יש דרך לשנות שפה למשהו נורמלי יותר כמו אוזבקית או אנגלית?..:) או שאני צריך להשיג משחק אחר לגמרי שתומך באנגלית?... בעסה. לילה טוב הלכתי לישון:))

ofir91

New member
יש שיטה להעביר לאנגלית....

אתה צריך להוריד מליונטוורק קובץ של השפה האנגלית... זה בא בקובץ ראר... אתה פותח אותו.. ושם אותו בתוך התיקיה של השפות... (אני לא בטוח.. או שהיא נמצאת בdata או בתיקיה הראשית) בהצלחה

א מ י ר 7

New member
להרבה הייתה את הבעיה הזאת...

אני לא יודע מה בדיוק עושים אני רק יודע שיש קובץ שפות שצריך להוריד מאיפשהו ששם יש אנגלית, כשתדע את זה תשובה תזכור אותה בשבילי כי גם אני הולך לשאול את השאלה הזאת עוד כמה ימים כשיהיה לי fm

ofir91

New member
עניתי מעלייך.. תרשום ותזכור ../images/Emo3.gif

ושוב אתה קם בשעות כאלה ?!?! אה... עבודה
לי בי"ס

א מ י ר 7

New member
כן ראיתי, תודה ../images/Emo13.gif

אני לפחות מרוויח כסף בשביל לקום בשעה כזאת, אבל לא נורא כשחיהיה לי צבא אני ארשה לך לצחוק עליי, שיהיה לך ולכולם יום נעים בבי"ס ותחזרו אלינו בשלום בלי הרבה נכשלים

ofir91

New member
נו?

כמו שאמא שלי אומרצת: (היא לא בארמת אומרת... סתם עלה לי המשפט לראש וחיפשתי איפה לדחוף אותו
) אני מרוויח שכל

moonch

New member
יש עוד אפשרות פשוטה יותר

לחץ במשחק על Opties, בחר Instellingen, ואז שנה את המילה Taal ל- English. ואז לחץ על Bevestigen כדי לאשר והמשחק יהיה באנגלית.

ofir91

New member
זה בלתי אפשרי...

כי הוא לא יכול להעביר את השפה לאנגלית.. בלעדי הקובץ שהזכרתי למעלה...

moonch

New member
זה אפשרי בהחלט

כי זה שחרור "רשמי" ולא שיחרור של חנות שבדית. לא מפרט יותר אסור.

למעלה