שפ"ש - בוסטון ליגל 3.18

YaEl 15

New member
שפ"ש - בוסטון ליגל 3.18 ../images/Emo88.gif

שם הפרק: "בנו של הסנגור" ואנגלית: "Son of the Defender"
תקציר: גבר שנוטר טינה ארוכת שנים לדני קריין ולאביו המנוח משתלט על המשרד, מחזיק בעובדים כבני ערובה ומאלץ אותם לקיים משפט חוזר בתיק, לאחר שבמשפט המקורי דני ואביו הביאו לזיכוי הנאשם.
מידע נוסף
תסריט
תמונות
צפייה מהנה.

always be me mc

New member
ואו../images/Emo70.gif אחלה של פרק../images/Emo70.gif../images/Emo45.gif

סופסוף קיבלנו פרק דרמתי באמת(טוב היה גם את הפרק עם ניו אורלינס אבל זה היה רציני ממנו וכנ"ל ללינקולן), ופרק שבו יכלו רוב השחקנים(השחקן של בראד ממש לא XD), להביע את הדרמה שמעבר לקומדיה בסדרה
(וזה אגב מצויין כי גם כשהדרמה היא קומית יש לזכור שדרמה היא חלק בלתי נפרד ממנה
), אז למרות שלא מצאתי את עלילת אלן והפרוצה כל כך מעניינת עלי לומר שהעלילה של דני בהחלט הייתה מצויינת ואני שמחה שיצא ללמוד עליו הרבה בפרק הזה
(כמו כן אהבתי את הקטעים עם האב לכאורה אשר גורמים לחיים של דני להיראות ממש כמו סרט
), אז עלילה טובה לדמות הזאת אבל משהו אחד מציק אותי וממשיך להציק לי: לאן קלייר נעלמה? ברצינות וכי בפעם האחרונה שבדקתי היא עבדה במשרד אז לאן היא נעלמה? אני מקווה שנקבל הסבר לזה בפרק הבא כי בהחלט הרגשתי בחסרונה(והייתי מתגעגעת עוד יותר אלמלא בת'אני המקסימה וההערות שלה
), כמו כן גם הרגשתי בחסרונו של קוהו(בעיקר בפתיח), אבל זה עדיין כואב לחשוב על העזיבה שלו אז נעזוב
אז כפי שאמרתי פרק טוב, לדעתי כל השחקנים שלנו שיחקו מצויין(וגם האיש המוזר הזה שרצה את המשפט ושהצליח להכניס אותי ללחץ למרות שידעתי שהוא לא יפוצץ שום דבר{לוזר
}), אהבתי התחת של בראד
אהבתי את ההערות המתחכמות של אלן ששלחו אותו לכלא(יש לך ריח של גבינה
) וזהו. שום אכזבות מהפרק אלא רק עניין ופחות עניין עם שתי העלילות. ותודה כמובן על השירשור של הסדרה המקסימה הזאת

afterglow1

New member
היה פרק מעולה ../images/Emo13.gif

הפלאשבקים של דני קריין למשפט שהיה ב-1957.... דרמטי ומרגש (ואיזה חתיך הוא היה, אה?
) אלן שור מצחיק כרגיל, גאד... הוא מעליב שופט בלי למצמץ. אין עליו. המשפט החוזר היה מאוד מלחיץ וחשבתי שהוא יירה במישהו אבל בסוף זה היה על מסך הפלזמה (הרגה אותי הדוגמנית הפוסטמה שאמרה "ירית בבת שלך!"
) שוב בא לי לבעוט בבתאני. אבל היא שיחקה אותה עם ה"סיפור" הטראומטי שלה... כמעט האמנתי לה. בקיצור היה פרק מטורף ותודה לאל שאלן שור לא היה נוכח במשפט הזה כי הבנאדם היה גורם לכולם למות עם ההערות שלו.

למעלה