שפ"ש בוסטון ליגל - 3.22

YaEl 15

New member
שפ"ש בוסטון ליגל - 3.22

<שם הפרק:> "גואנטנמו ליד המפרץ", "Guantanamo by the Bay" (כרגיל, השם באנגלית הרבה יותר מגניב.)
<תקציר:> |ג'רי אספנסון מבקש לשוב לעבודתו ב``קריין, פול ושמידט``, וקבלתו מותנת בהסכמת דני קריין; אלן שור מייצג צעיר בריטי ממוצא ערבי שהוחזק במשך שנתיים בכלא גואנטנמו מבלי שהועמד לדין.
<תמונות>
<תסריט>
<מידע>
מצטערת על האיחור.
יש עוד שני פרקים. תכינו את עצמכם.

mordillogirl

New member
../images/Emo71.gifשני פרקים?../images/Emo7.gif ../images/Emo58.gifה"פ בחתימה

*מתכוננת* הפרק היה בסדר, די חביב, השיר פתיחה היה מצחיק

always be me mc

New member
אחלה של פרק../images/Emo45.gif../images/Emo127.gif

הפתיח עם ג'רי ששר אותו היה מאוד קורע
ומקורי
החזרה(אומנם לכמה שניות) של בת'אני הייתה מאוד מפתיעה ומשמחת עבורי
(כי כבר התחלתי לחשוב שלא נראה אותה יותר
) המ קצת חבל לי שקלארנס או קלייר לא הופיעו בפרק אבל ג'רי(
) בהחלט עזר לפצות על העדרם
עלי לציין שכל הקטע של אלן והשופטת ה-
היה משעשע וגם הקטע של דני איתה והיחס שלו אל הנאשם
אבל מה שהכי אהבתי בפרק ביחד עם הנושא האקטואלי של דמוקרטיה בזמן משבר/מלחמה או ואטאבר
היה הסיכום המאוד מאוד ציני(ומאוד נכון), של אלן
בקיצור פרק טוב מאוד
ובאמת אבל באמת שאני כבר לא יכולה לחכות לפרק הבא(בגלל בראד ודניס דווקא
)

YaEl 15

New member
רק לי הקליינט בפרק, הזכיר את חבר של

ד"ר דלגדו (אני מקווה שאני לא טועה...לא זוכרת בדיוק) מרפואה שלמה?

always be me mc

New member
לא רק לך הוא הזכיר אותו :)

גם לי הוא הזכיר את ג'ונאס(בהנחה שאת מתייחסת לחבר מעונה 5-6 שבסוף היא התחתנה איתו..)
אגב אם כבר הזכרת אז ... ד"ר דלגאדו

afterglow1

New member
הפרק היה מצחיק...../images/Emo6.gif

ג'רי הרס אותי עם הפתיחה לסדרה... נראה כאילו שירלי עוד שנייה הייתה מתחרטת על זה שהיא הסכימה לקבל אותו בחזרה
לפי התקציר של סוף הפרק הקודם, חשבתי שדני יעשה לו את המוות ויגיד לו ללכת לעזאזל אבל מסתבר שעם בובה בדמות שירלי אפשר לעשות הכל!
הרבה דמויות היו חסרות לי בפרק הזה, לאו דווקא בגלל שיש לי בהן עניין מיוחד(כמו בראד ודניס) פשוט העלילה התמקדה בכמה דמויות ספציפיות וגם זה היה נחמד בצורה כזו או אחרת
הקטע של אלן ודני כשהם רבו כמו זוג ודני הפנה לו את הגב ואמר לו "אל תסתכל עליי" הצחיק אותי בטירוף.
!!! מעניין מה הם עושים בסליפ אוברס שלהם שזה כ"כ חשוב לדני... (בטח רואים קומדיות רומנטיות ומאפרים אחד את השני
) כמובן שהיו עוד קטעים קרועים כמו הקטע עם השופטת אבל אני לא הכי זוכרת מה היה אתמול, אז קל וחומר שאני לא זוכרת מה היה שלשום

למעלה