שפ"ש - בוסטון ליגל
3.21

YaEl 15

New member
שפ"ש - בוסטון ליגל ../images/Emo88.gif 3.21

שם הפרק:תה וסימפטיה, Tea and Sympathy.
תקציר: שירלי שמידט מייצגת גבר שהחלים מאיידס ותובע את הרופא שלו בטענה שהדם והרקמות שנלקחו ממנו הם רכושו; השופטת גלוריה ולדון פונה לאלן לאחר שהסתבכה בפרשת סמים, ואלן נאלץ להדוף מעליה את דני. When Judge Weldon is charged with possession of an illegal substance, she turns to Alan for help, rekindling their romance. But Denny's attraction to her begins to upset Alan. Shirley and Claire defend a man who miraculously recovered from HIV, but whose blood was patented by the US government. Meanwhile, Clarence battles Jerry Espenson in a case involving a woman being kicked out of her sorority for being socially awkward, and Denise becomes upset when Brad wants to be married in his military attire
תמונות
תסריט
מידע
צפייה מהנה
ובגלל המחשב הטיפשי הזה, זו הפעם השנייה שאני מכינה את השרשור הזה

always be me mc

New member
אחלה של קרב(קלארנס/קלוונט נגד ג'רי) ואחלה פרק

ומחר אני גם ארד לפרטי הפרק(אם אני אזכור) כי תיכף יש וויל וגרייס ואחרי זה מיטה
אז צפייה נעימה לצופים בוויל וגרייס
אני מקווה שעוד נהנו מהפרק המיוחד הזה בבוסטון ליגל
וכמובן שתודה ליעל על שפותחת שירשור ומשקיעה כל שבוע

always be me mc

New member
טוב אז אני לא ארד לפרטי הפרק../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אולי אחרי שאני אצפה ביום שישי אז כן אבל עכשיו לא כי איבדתי את המוזה

afterglow1

New member
גאדמט.. פיספסתי...

אני אראה את הש.ח ושמישהו ינסה לעצור אותי

afterglow1

New member
תגובתי על הפרק../images/Emo3.gif:

לדעתי הפרק היה קצת עמוס (קצת יותר מדי...
) מה שטיפה'לה פגם בצפייה בפרק כי לא הייתה התמקדות בנושא מסויים, או גג 2 נושאים מרכזיים, ועשו מעברים בין עלילות.. בכל אופן, העלילה שהכי עניינה אותי הייתה המשפט של קלרנס נגד ג'רי. קלרנס הוא אחד מדמויות המשנה האהובות עלי, יש בו משהו פשוט ואנושי, ככה שאף פעם לא רציתי שיפסיד במשפט (כך שמאוד התבאסתי שהוא הפסיד) העלילה עם החולה שהחלים מאיידס הייתה מסורבלת והפוטנציאל של הנושא התבזבז על משהו משעמם ולא הכי מובן
הדבר היחידי שהצחיק אותי היה השופט הסנילי
בראד ודניס ממש לא עניינו אותי בפרק הזה... אין ביניהם כימיה לדעתי. אלן שור כרגיל... אלוהי! איך שהוא איכזב את השופטת כשהוא הציע לה דייט במקום הטבות אחרות..
זו אחת הפעמים היחידות שאני רואה אישה שמתאכזבת מהצעה לדייט ורוצה בעצם לשכב עם מישהו
וכמובן איך אפשר בלי דני קריין שחרדת הנטישה שלו תוקפת אותו והוא מוציא מאלן הבטחה ש-no matter what שום אישה לא תפריד ביניהם... אכן חברות אמיצה!

למעלה