שקיעה...

אפרת.א

New member
שקיעה...

בעומדי ליד חלון ביתי החדש, אני רואה את השקיעה. השמים נצבעים בורוד סגלגל ובתוכם כדור אש ענק כתמתם. התפעמות. עומדת קפואה חיוך מתפשט על פני, מבט לא מורידה עד לאותה שקיעה אדומה. צבעי השקיעה חודרים לביתי צובעים קירותיו תמונה מרהיבה ביופיה! שקיעה ואני בתוכה נפעמת מחייכת בוהה... שבוע נפלא לכולנו - מלא אור אהבה ושמחה:))) אוהבת - אפרת

יפעת*

New member
מתנה

השמש יודעת זה בית חדש התחלה חדשה בידיים שלך השמש יודעת עד כמה חשוב עד כמה הכל אמור להיות נפלא מושלם וחדש השמש בחרה בזוית מול חלון ביתך לתת לך מתת שקיעה מופלאה מופזת מבהיקה רק לך אוהבת יפעת

forum admin

New member
יפעת חמודה כרגיל עשית לי את השבוע

נהדר אחלה עכשיו עוד פעם אני מחייך

אגדה

New member
למה לא???

למה את לא מזמינה גם אותי להנות מזאת השקיעה, גם אני רוצה להיות נוכח לתת חיבוק אז ולהגיד מה יפה הוא הצבע, מה חמודה האישה שאת ביתה הנני פוקד. באהבה. א-ג-ד-ה

טוליפ;

New member
אשה של הטבע..

אור כתום אדמוני, וכדור הענק בשקיעה, אל החוף מבטו משתאה, אל חלון,בין ווילון, שם עומדה ומשקפת, אשה פעומה.. דהומה,מתרשמת.. ובוהות שתי עיניה, ורחב לבבה.. ואני עם השמש, חם לבי, מתלהט, זו אשה של הטבע... שרואה את היופי.. בכל עת..

שרי41

New member
שקיעה - זריחה

ראיתי את צבעיה, את יופיה המהמם חודר לקירות ביתך. ועכשיו נותרה רק הזריחה, אלא שאותה אני מאחלת שתראי מחובקת עם איש אהוב לצידך, נאמר, זה שאת הפלאפון לא עוזב...... אוהבת יקירה :))))))))

למעלה