שרה מה עים רון?

שרה מה עים רון?

שרה היי קיבלתי את ה
ששלחת לי המון המון תודה מאוד מעריכה את זה מה עים רון ? איך הוא מרגיש ? מה אומר הרופא? טוב ,מאחלת לו רפואה שלמה ושירגיש טובבבבבבבבב נראה לי שמישהו צריך להכנס לשיחת ועידה עים בורא עולם לגבי כל הוירוסים האלה חחחח החלמה מהירה

S r 35

New member
הי נורית

רון בסדר. תודה לאל
הוא וניר כבר משתוללים אצל הסבא והסבתא שלהם בקריות. הם ישנים שם הלילה כדי שאני אוכל ללכת מחר לעבודה. מדיווח אחרון מהשטח נראה שהם נהנים שם מאוד. רק לי מוזר פתאום בבית... ריק לי, שקט לי, מסודר לי מדי
מקווה שאתם מרגישים טוב. ושוב, תודה על ההתעניינות.

כל כך טוב לשמוע שהכל בסדר ../images/Emo57.gifברוך השם!!!

כל כך טוב לשמוע ולהתעודד שהכל בסדר ברוך השם
הביתהופך להיות ריקני כשהן גם אצלי לא בבית אלא עים אבא שלהן בפארק או אצל חברה אנחנו לומדים להעריך את הרעש על ידי השקט

לנורית........./images/Emo24.gif

שלום לך יקירתי........ מה שלומכם? מה שלום רון - אשלי? איך עובר/ עבר היום? מוסרת חיבוק ענקי
ו ><

רונצ'וק-אשלי שלנו מרגישה טוב ברוך השם ../images/Emo57.gif

ברוך השם היא מרגישה טוב וכאילו לא היה כלום ב"ה אנחנו שורדים יפה את החופש עי ם שיגעון ביניים אבל אין תלונות בס"ה היום ירד פה גשם ללא הפסקה כל היום תוצאות ההוריקן המשתולל בחופי קנקון אבל פננו קדימה ותקווה בליבנו שהכל יחלוף מהר התחזית היא שמחר יום רביעי יהיה עדיין מעונן עים צ'אנס לגשם וקצת קריר ככה שאנחנו תקועים בבית אבל עושים מסיבת פיצה וסרטים ומסיבת פדיקור - אני לבנות והן לי את בטח לא רוצה לנחש איך יצא לי בסוף חחח וזהו אחלה יום עים שיעורים לחורף וקצת הרבה כייף ביתי - צריך גם את זה לפעמים כך שהגשם יצא לטובה ב"ה טוב אצלי 12:48 לפנות בוקר זמן ללכת לישון ליל מנוחה
חלומות מתוקים ויום טוב קסום ונעים לך ולמשפחתך הקטנה והחמודה

למעלה