שרה נורית ועדן עניתי לכן למסרים....

dafgol

New member
שרה נורית ועדן עניתי לכן למסרים....../images/Emo24.gif

לא הבנתי לאיזה מסר ענית לי -לא הייתי כל השבוע

לא הייתי כל השבוע בבית כל יום היינו בסידו ר אחר יום רופא שיניים יום מרפאה- חיסונים יום טיול עים הבנות למשחקייה יום אחר בחנות שבה סוזן-לי פצעה את הרגל ועוד,,,,, אספר בהמשך אולי מחר לילה טוב לי ויום טוב לכולכם אוהבת ושבוע טוב

S r 35

New member
דפנה -

את המיילים עוד לא ראיתי. אוכל לראות אותם רק כשאגיע הביתה. את המסר קראתי בעבודה - אני אדבר איתך היום. יש לי פשוט בית משוגעים כאן: יום ראשון בעבודה אחרי חופש.

S r 35

New member
דפנה עיצובי התמונות של הילדים ששלחת מקסימים!

המון המון המון המון תודה ! את בהחלט מוכשרת - וחייבת לעשות עם הכישרון הזה משהו. תאמיני לי שהחברה שלי התחילה עם הרבה פחות ידע. אגב - הונקי מאוד מאוד התלהב והביע את דעתו בצווחות שמחה חזקות - ישר אל תוך האוזן שלי בקיצור - אני צריכה לשבת ולבחור מה הכי נראה לי - משימה קשה ביותר... אפשר להיות חוצפנית ולבקש תמונה של קוביה או פאזל? תודה
נ.ב. - כמו שאת רואה לא הגעתי ל
ביום המטורף הזה. אדבר איתך מחר..

dafgol

New member
חחחחח ברגעים אלה אני שוקדת על זה ../images/Emo140.gif

S r 35

New member
|THNX ../images/Emo140.gif

מאוד מעריכה את זה. אגב תמונות הבנים שלך מהבוקר, מקסימות.
מאחלת הצלחה רבה לבנים. אני לא צילמתי. הייתה מהומה רבה מדי ויותר מדי אנשים בגן. חוצמזה רציתי לדבר עם הגננות ובעיקר להיות עם ניר. את רון הזוגי לקח - אבל בשעות שהוא לוקח אותו, (שבע בבוקר), תאמיני לי שאין מה לצלם.

dafgol

New member
תבדקי ת'מייל - יש לך שם הרבה הפתעות ../images/Emo25.gif

S r 35

New member
בודקת ../images/Emo13.gif תודה רבה רבה רבה ../images/Emo25.gif

עבר בתפוצת נאטו לכל מוקירי ומכרי - ובמיוחד להורים שלי, שישמחו (הם לא ראו את הילדים מזמן)... באמת תודה!

S r 35

New member
דפנה - דיברתי עכשיו עם הורי

הם מאוד התלהבו מהתמונות שהכנת. שימחת אותם מאוד. מבקשים למסור לך תודה ואור ירוק להתחיל לעסוק בדברים האלה.

S r 35

New member
וזה אפילו עשה להם חשק לראות את הילדים ../images/Emo8.gif

מחר הם בחיפה. האמת, הם היו מגיעים בכל מקרה, אבל התמונות הזכירו להם למה ...

למעלה