שרה,, ניר עבר היום לגן שלו?

dafgol

New member
הי אלו'ש

שרה כתבה הבוקר שנירקי חזר לגן בשעה טובה
דפדפי למטה ותראי, אני לא מצליחה לקשר
מה אצלכם? טיילתם בסוף אתמול ?

S r 35

New member
אלה - תודה על ההתעניינות ../images/Emo140.gif

ניר, אכן חזר לגן שלו (סוף סוף!). אין גבול לאושר ולשמחה שלו. זו ממש הרגשה של חזרה הביתה. אני מקווה שאצליח להביא לכאן תמונות מהגן בהמשך, כי הוא נראה מ ד ה י ם !!! רק שיניחו לנו לנפשנו ושמקרה כזה לא יחזור שוב. יש לנו עסק עם חבורת מטורפים (הברסלבים) וזה מפחיד. אגב - אלה, קיבלת את המיילים ששלחתי לך? .... יום טוב לכולם

בוקר נפלא לה לה ../images/Emo13.gif

שמחה בשבילכם מאוד מאוד! כמו שאמרתי לך עוד שזה קרה. בכל דבר רע אפשר לראות ורצוי כךדברים טובים (למרות שזה ברור שעדיף שלא). אז ילדים קיבלנו גם חדש ועוד יותר טוב. שרק יהנו ויתפתחו בו יפה. קיבלתי ממך בטח וגם עניתי לך. לא קיבלת? דרך אגב קנינו לשירז גם ספר "גוף האדם" לפי המלצתך. לכבוד זה שנפלה לה שן ראשונה והיא נורא התרגשה. וכבר קראנו לה משם על הנושא השיניים והיום מחכה לה ניסוי ראשון

S r 35

New member
תודה אלה ../images/Emo140.gif

מזל-טוב לשירז על השן הראשונה שנפלה - איזה כייף
ילדה גדולה. שמחה שהיא נהנית ולומדת מהספר.
אכן, ספר חביב ונחמד - שניר אוהב אותו מאוד. יש לנו, בבית, מגוון ספרים "לימודיים-כיפיים" כאלה לילדים, כשאני אגיע הביתה אוכל לציין אותם כאן.

frige

New member
שרה יקירתי../images/Emo24.gif

שמחה שניר חזר לגן שלו ושהוא שמח ומאושר. מי ייתן ויהיו לכולנו רק ימים שמחים ומאושרים.
שרית

תודה לכן ../images/Emo13.gif

שרה אני אשמח לעוד שמות של ספרים טובים! במקרה נכנסנו לסטימצקי לחפש לה מתנה ולא היה לנו מושג מה לקנות ואז פתאום ראיתי את הספר ונזכרתי בך ומייד לקחתי אותו.

frige

New member
../images/Emo49.gifלנפילת השן הראשונה

לפה יפה ומחוייך

לולי72

New member
../images/Emo49.gif לשירז לנפילת השן הראשונה ולניר

בגן הישן - חדש, מקווה שלא נשמע עוד על הברסלבים המטורפים האלה, בכל אופן לא במקומות בהם נמצאים הילדים שלנו.

S r 35

New member
תודה עדן ../images/Emo140.gif

מצטרפת לתפילות ולתקוות שלך בנוגע לברסלבים. לצערי הנושא רחוק מפיתרון - תקוע עכשיו בצנרת של בתי המשפט ומי כמוך יודעת שזה תהליך א ר ו ך ומייגע .... לא הייתי רוצה לשמוע עליהם בשום מקום - גם לא בהקשר שהם מכים אנשים מבוגרים - מהשכונה שלנו, שלא שייכים ל"כת" שלהם - שמנסים להגיע לבית הכנסת להתפלל
כן... גם את זה הם עשו.

לולי72

New member
שרה - לא סתם אמרתי שהם מטורפים

לשופט שלי יש איזה תיק של אחד מהם שחשוד באונס של אחיין שלו ומה שהכי גרוע, שהאמא של אותו אחיין לא מאמינה לבן שלה ומאמינה לאחיין שלה. חולי נפש.

למעלה