שרון דטנר (איריס)

inbar222

New member
שרון דטנר (איריס)

היא בפורום? היא כבר הופיעה כאן? נראה לי שהיא אחת השחקנים הכי מגניבים בסדרה

avi190

New member
בהחלט

בינינו, היא גם נראית הכי טוב... למה היא לא מבקרת כאן?

../images/Emo24.gifהנה אני פה.. :)

וואי איזה כיף זה להכנס לפורום ולראות הודעות כאלה...

shirel 1211

New member
הם אומרים את האמת...

את שחקנית מדהימה ויש לך תפקיד מאוד קשה ואת מצליחה בו בצורה ממש יפה

inbar222

New member
היי

הגיע הזמן :) חוץ מזה שמגיע לך כי הדמות שלך זוכה להכי פחות אהדה בגלל שהיא לא הכי מקובלת, אבל אני חושבת שאת שחקנית מזה טובה ומגיע לך פידבק!! yay youre here!!!

catslover

New member
היי שרון!!!

מה המצב? תגידי... למה בסדרה הם מכערים אותך (בלי להעליב.. הכל מאהבה) כי את ממש יפה... לא חבל? ובת כמה את? ומאיפה? ודבר אחרון... איך היה להתנשק עם יונתן? לאב יו רותם

erreway8

New member
הללללללו שרוןן

את אחלה שחקנית....!!! מזה מתאים לך הקשר עם "ריקרדו" חחחחחחחחח אתם זוג מהמם.... חחחחח יהיה מאגניב אם תיכנסי לעיתים תכופות יותר ככה נכיר את שרון האמיתית P: צ'אווווו

danielosh2

New member
שרון.!1

את פשוט ילדה מדהימה גם בסידרה ונראה לי גם שבמציאות כי ככה את נראת את יפה מאור.. ומוכשרת מאוד.!!! ביו'ש.. לאב יו...

danielosh2

New member
חחחח

אנחנו נמשיך לשלוח לך הודעות כאלה... כי זה האמת ואנחנו אוהבים אותך ביו'ש מאמי

../images/Emo39.gif

וואי.. קודם כל תתוודהה לכל אחד ואחת.... :) חוצמזה אולי איריס לא ממש מקובלת... אבל בנתיים לה יש חבר ולמור או יעל לא..!!! חח... אתם צודקים אני לא מתחברת הרבה... הייתי קצת עסוקה בזמן האחרון.. אבל אני אשתדל להתחבר יותר

inbar222

New member
היי

ברור שאת ואיריס לא אותה הדמות אבל את צודקת, יש לה חיי אהבה הרבה יותר יפים אפילו משל טלי!!! בבקשה תתחברי יותר, את כל כך נחמדה ומזה כיף לדבר איתך!!! אנחנו מבטיחים להמשיך לכתוב לך הרבה כדי להראות לך ששווה להתחבר. אפשר לשאול שאלה?

inbar222

New member
תודה :)

במה את ואיריס דומות ושונות? שמחת שאתה יכול לגלם דווקא את הדמות הזאת? או שחשבת שדמות אחרת תתאים לך יותר? כי מן הסתם בטח כולן היו רוצות את התפקיד של אלמה או ספיר או מיכאלה..

המממ...

אני חושבת שלכל אחד יש את הרגעים החלשים שלו בחיים שצוחקים עליו והוא מרגיש בחוץ... אז גם לי היו כמה כאלה שבהם הרגשתי כמו איריס :) חוצמזה אני לא מוצאת יותר מדי דברים משותפים... אה.. חיבה לבנים לטינים! :) שמחתי שיש לי הזדמנות לשחק בסדרת טלוויזיה.. כמובן שבהתחלה רציתי להיות דמות אחרת, ולא לבוא כדי שיכערו אותי כל פעם. אבל נקשרתי כבר לאיריס.. היא מותק.. חח.. יש לה אחלה בגדים...

sisoo1

New member
חחחח

בגדים שווים ביותר!!!11 חח...... אבל היא דמות טובה ואפחד לא כל כך שם עליה ויורד עליההה וחבללל!!!!!!1

למעלה