שרון פועל מצוין... ואני לא סתם כותב

שמאלני

New member
שרון פועל מצוין... ואני לא סתם כותב

סוף סוף שרון פועל כשורה,נראה לי פעם ראשונה מתחילת האינטפאדה ששרון פועל נגד המחבלים. חיילי צה"ל צריכים לעבור בשטחים,עיר עיר,מחנה מחנה,בית בית. בכדי להוציא את כל המחבלים החוצה,חכו עוד כמה זמן התוצאות של הפעולה יגיעו. בקרוב כבר לא יהיו מחבלים,צה"ל עושה הפרדה בין המחבלים לאזרחים,כבר ביום שישי שראיתי מאות מחבלים מסגירים את עצמם,כבר הרגשתי בגוף הרגשה של תחילת הנצחון במלחמה הזאת. תסתכלו מתחילת האינטפאדה,מישהו ראה מחבלים נכנעים? ועוד בכמות של מאות,לא האמנתי שראיתי זאת. שרון לא צריך להכנע ללחץ האמריקאי ולא של האירופאים,צריכים עכשיו ללחוץ על הדוושה לפני שזיני יגיע,ולנקות כמה שיותר מחבלים מהשטחים. הרי מה צה"ל עושה,מפריד בין אזרחים למחבלים. ותראו איך העולם מגיב,כאילו אנחנו עושים שם טבח. כבר ראש ממשלת הולנד קרא לאו"ם לשלוח כוחות בינלאומים,כי הוא חושש שישראל מבצעת טבח בעם הפלסטיני. ההסברה הפלסטינית מוצלחת,בזה חייבים להודות. אבל בעצם צה"ל רק מנקה את המחבלים,ומה שאצלנו מובן מאליו שהם מחבלים. ברשתות הזרות כגון, CNN,SKY NEWS.BBC WORLD ועוד.... הם מדווחים כאילו אנחנו הורגים פלסטינים ולא מחבלים,עוצרים פלסטינים ולא מחבלים,ובכלל הם מדווחים כאילו ישראל מבצעת טבח. ששר האוצר התראין ל-CNN,הוא אמר שאנחנו לא מבצעים שום טבח כפי שמצוין אצלם בתחנה,אנחנו רק מנקים את השטח ממחבלים. אז הכתב החל להתווכח איתו שישראל מבצעת טבח,ונתן לו לדוגמא איך נהרגים בשבוע 50 פלסטינים. לא נראה לי שהתשובה של שר האוצר,סילבן שלום,עזרה במשהו. לעומת זאת מהצד הפלסטיני היה על הקו סיאב עריקית,והוא קרא לעזרה בינלאומית מהאו"ם,שישראל מבצעת טבח בפלסטינים. והכתב אפילו לא התווכח איתו,הוא נתן לו לדבר חופשי במשך רבע שעה,ואת שר האוצר הוא עצר כל חמש שניות. כנראה שהעולם לוקח אותנו בקלות,והוא לא קולט שיש לנו עסק עם מחבלים. צריכים דחוף לחזק את ההסברה ההישראלית,אחרת חבל לנו על הזמן,אנחנו עלולים להפסיד במלחמה הזאת. לא כי אנחנו יותר חלשים,כי העולם יראה בטלויזיה,יקרא בעיתונים את,"הטבח" שאנחנו עושים בפלסטינים. אסור לנו להזניח את החלק התקשורתי,וזה מה שבעצם מדינת ישראל עושה.

למעלה