שרון, פישלת בגדול!!!

• פותח הנושא barBQ
  • פורסם בתאריך

barBQ

New member
שרון, פישלת בגדול!!!

אני חבר ליכוד כבר עשר שנים. הצבעתי לשרון, ועשיתי כל מה שיכולתי על מנת לסייע במערכת הבחירות האחרונה. אני רוצה לומר שאני מאוכזב ממנו כבר די הרבה זמן. בחודש האחרון, חשבתי שהוא הולך בכיוון פחות או יותר נכון, אבל הידיעה על פגישתו עם אבו עלא, אבו מאזן וכו´ גרמה לי לאבד בו את האמון. איך זה יתכן לבודד את עראפאת ואת הרשות הפלשתינית בעולם, להציג אותה כישות טרור, רצח והשמדה, ובד בבד לתת לה לגיטימציה ולהיפגש עם ראשיה. למה שרון נזעק לתקוף את רצונו של בורג להופיע בפני המועצה המחוקקת הפלשתינית בטענה שהדבר נותן לגיטימציה לרשות הפלשתינית ופוגע במהלך של ישראל לבודד אותה, כאשר אותו שרון עצמו נותן סופר- לגיטימציה לאותה רשות. אני מתבייש. וסליחה, שאני לא קונה את הגרסה כאילו המדובר רק בנסיון להביא להפסקת אש.

אני מסכים

דווקא כשחשבתי ששרון בדרך הנכונה, באה הפגישה הזו וטרפה את הקלפים. אין לי מושג למה שרון עושה זאת. אולי הוא עדיין מאמין בסתר ליבו שביכולתו להביא מעין הסכם "הפסקת לוחמה" שיעלה את האחוזים שלו בסקרים הרבה מעל לאלה של נתניהו. אולי הוא חושב שבעצם השיחות הללו הוא מגביר את הפופולריות שלו בעיני מצביעי השמאל והמרכז, שחוששים מנתניהו שהבטיח "לחסל את אוסלו". בשורה התחתונה, אני סבור שהפגישה הזו היתה פוליטית יותר מאשר מדינית, וכווונה כלפי בית יותר מאשר כלפי הפלשתינאים. אך זה לא משנה בעיני את חומרתה. יכולתנו להתנגד לנסיעתו של בורג לרמאאלה קטנה כעת פי כמה.

למעלה