שריפה בחיפה - SUPERSONIC

ב ז ו ק ה

New member
שריפה בחיפה - SUPERSONIC

טוב, אף אחד לא אמר על זה מילה עדיין אז אני ארשה לעצמי: SUPERSONIC BUN HAIFA!!! אחד הדאנסים הטובים שיצא לי לראות השנה. היה שווה כל קילומטר מבת ים כדי לראות את התותחים האלה בפעולה. הדבר הראשון שהכי הרשים היה קודם כל הסאונד של הסיטיהול - אחד המקומות המושקעים ביותר מבחינת סאונד וכל כך כל כך תפור לדאנסים. באסים עמוקים, בלאנס מצויין, העמדה המרוחקת והגבוהה והכי חשוב הוויבז שנתנו תחושה של דאנס גדול באמת. אבויה - נתנו סט פתיחה מדוייק, חד עם הרבה עניין ואקשן. חיממו טוב טוב את החיפאים לקראת ההופעה המרכזית. הסאונד הזה ללא ספק יעשה גדולות בארץ. הגשה מצויינת של כל טיון. בקיצור, כל הכבוד חברים. עבודה מעולה. SUPERSONIC - לפני שאספר לכם על הדאנס עצמו, הרי לכם קדימון קטן: מה לעשות, יש בעולם המון סאונדים מצליחים יותר ומצליחים פחות. ואיכשהו תמיד הצטיירה במוחי התמונה שסופרסוניק הם האח הקטן של SENTINEL. מין סוג של סאונד צעיר ולוחמני שתמיד מתקרב, אבל לא בדיוק. בדרך שמעתי קלאש שלהם מול YOUNG HAWK (ניו יורק) - [כבוד לפופא סמיילי] - ובואו רק נאמר שהרבה אינטלגנציה מצד הגרמנים לא הייתה שם. הספיישלים היו וויקיד והכל, אבל טונת הטינופת והסלאקנס שנשפכה שם בצורה חריגה ביותר אפילו לקלאש (משני הצדדים אגב) ממש הוציאה לי את החשק באופן אישי. גם להפסיד בקלאש הספציפי הזה הם לא ממש ידעו...הנץ לקח בכל הראונדים (אבל זה כבר סיפור אחר). וכאן מגיע הפתגם: "אל תשפוט את הסאונד לפי הקלאש..." כשעלו הסוניקים לנגן בחיפה, זה ניפץ לגמרי את כל מה שחשבתי שידעתי על סופרסוניק. באו לפה אלופים FULLY LOADED עם ספיישלים מכאן ועד ברלין, דרך ג'מאייקה ובחזרה. ים וויבס, באחד הסטים הטובים ביותר שנשמעו כאן בארץ. במשך 3 שעות הם ידעו לעבור מארלי, לדאנסהאל, דרך להיטים שורפים והכל בהגשה מעולה. SPIDER - אם סי וויקיד שידע לקרוא מה הקהל רוצה ומבקש, ידע להפעיל, להרים ולהזיז את כל הנוכחים - ובעיקר את הבנות (וידאו בקרוב?). הקהל היה שלו מתחילת הסט.. בלי הרבה דיבורים מיותרים וקשקושים. פשוט עשה עבודה מצויינת כל הערב. PANZER - הסלקטה עם דיוק של שעון שוויצרי (או גרמני אם תרצו) לא נח לרגע. כל מיקס ישב כאילו מסמרו אותו עם פלס לרצפה. סופרסוניק נתנו דאנסהאל עדכני עם כל הטיונים הכי מעודכנים ולא דילגו כמעט על שום דבר. ראו שהיה להם וויבז להמשיך ולהמשיך. בקיצור סאונד שהעביר אותנו פה חוויה מאלפת. הלוואי ויחזרו שוב. רודבוי - FAYA!! לעלות אחרי טיטאנים כאלה זה לא קל. ועדיין רודבוי באו עם ארסנל מלא והפתעות שרבים לא ציפו להם. EINSTEIN על הראש של כולם! ספיישל רוצח. הראו מה זה קריאטיבטי עד הסוף. כל פעם מחדש כיף לשמוע את הרמיקסים השורפים ואת הדאבים. מסגנון לסגנון ירו תחמושת ללא הפסקה בפנים של החיפאים שקיבלו הכל באהבה כמובן. BIG UP! MY SOUND! לסיכום, כל הכבוד על ההפקה, על ההשקעה. ואולי יותר מכל אלה - לקהל החיפאי החם שהראה לאנשי המרכז שגם בצפון אנשים יודעים ומכירים דאנסהאל ויודעים טוב טוב מה לעשות עם מה שהם שומעים.. יופי של ערב, שלא יישכח פה הרבה זמן. כבוד. וגמר חתימה טובה.

Dtiup

New member
בוויאקה

כיף לשמוע שאנשים נהנים באיזור שלי.. לצערי (או לשמחתי) לא הגעתי לדאנס הזה אבל הייתה מסיבה טובה בחוף הבונים למי ששמע. ביגאפ לסיטיהול.

Dtiup

New member
היה בהחלט טוב

אבל הפסדתי משהו טוב אחר בסיטיהול.. איי?

Ras Or

New member
שמע, ביום הראשון היה באמת ליגה

הערב ה"מרכזי" היה קצת בוםבוקלאט בשלב מסויים אבל בהחלט ריספקט לאמיר אלדד וכל החבר'ה הטובים.

Dtiup

New member
וורד

בערב הראשון בדיוק אמרו לי לבוא למחרת.. היו שם אחלה שירים.. שלא שמעתי אףפעם בבמסיבות וממש שמחתי לשמוע אותם.

סידי77

New member
בואנה בזוקה אתה חייב לעדכן אותי על דבריםכאלה

במיוחד שהם קורים בצפון אתה יודע שאני מהאיזור בנאדם תהיה בקשר גברבר...

Dtiup

New member
ביסטיהול

כל שלושה שבועות יש ראגיי.. זה מתחלק בין ראגיי, היפ הופ ודראםנבאס. כל שבוע משהו אחר.

ב ז ו ק ה

New member
תותח!

היה הרבה פירסום על הערב הזה. יש הרבה דברים טובים לאחרונה. נראה לי הגיע הזמן שתקפוץ לכמה. כבוד.

אם כבר דיברתם על הממלכה שלי...

אז שתדעו שמאחורי הערב הזה עמדו הברוקנפינגאז שכל מסיבה שלהם קטלנית ואתם יודעים מה.. בזוקה הוא לא החלוץ .. יש הרבה שנמאס להם מהפלצנות התל-אביבית ובאים לסיטיהול עזבו שטויות קחו משהו לפנים: http://www.tedy.tv/Channel.aspx?VideoId=63#V267

ב ז ו ק ה

New member
אחלה וידאו

זה בסדר ברג'רן... אני לא הייתי היחיד מהמרכז בסיטיהול. חוצמזה כבר יצא לינסוע לדאנסים במקומות שלא ממש נמצאים על המפה.. זה וויבס אחרים ששווה לחוות.

yaarasta

New member
הפלצנות הת"א...?

Dtiup

New member
פלצנות?

אל תשכח ששם יש את מיטב הדברים... למרות הכל וכמה שאני אוהב את חיפה.. ויש מאחורי הכל אנשים שאחראים להפקות הרציניות הללו.

אור אתה מתחיל איתי ???? :)

עכשיו הזכרת לי שאתה חייב לי 20 שקלים חדשים וביקור במסיבה הבאה (הקודמת אגב היתה פיצוץ אתה יכול לשאול את שירז שבאה עם 20 חבר'ה בערך) מסיבה הבאה בכצנלסון יש מתנדבות חיחי אז תבואו בהמניכם (וגם מתנדבים אבל הם מגרמניה חיחיחיחי אין להם מוניטין)

Ras Or

New member
בוא נחכה עם עניין הלהתחיל איתך

ובכיף =] איך באמת היה? ראס.

היה אחלה ממש....

היה מלא .. לא מפוצץ אבל מלא ואנשים רקדו לי בטירוף... הבחור שהבאתי נתן בראש על המיקרופון והוחלט שזה יהיה אחת לשבועיים :)

xXx Shiraz xXx

New member
כן בהחלט היה משובח

כבר הרבה זמן לא נהניתי ככה.... כאבו לי השרירים אחר כך מרוב שרקדתי חחח סתאם מתי נקסט טיים אביאל?

למעלה