שריתו'ש מה עם ה
ים ?

dafgol

New member
שריתו'ש מה עם ה../images/Emo66.gifים ?

מקווה שהיום כבר הרבה יותר טוב
ומחכה לעידכון.

frige

New member
יותר טוב, תודה

המשחה והטיפות עוזרות מאוד לדלקת עיניים של אלעד. הם עדיין משתעלים אבל יחסית בסדר גמור. תבואי תראי את הבית אחרי שהמנקה אתמול היתה פה ותביני שהם מרגישים בסדר גמור וגם הבית גמור. חחחח. אתמול בסוף נסעתי עם שלושתם בהתחלה לקחת את לוחות השנה שהזמנתי ממחסני חשמל בצומת ביג בקריות אח"כ לקריון ושם איך שהגעתי למחלקה של בגדי הים במשביר הודיעו לי שכל בגדי הים מוכנסים בזו העת לארגזים ושהעונה נגמרה ואי אפשר למכור לי יותר. התבאסתי כל כך אבל נכנסתי לחנות של פלפל ובסוף קניתי לי בגד ים בקיני יפה. (תמונות? חחח). חזרנו הביתה אתמול רטובים ועייפים אך שבעים ומרוצים. מבול מבול תפס אותנו כל פעם שיצאנו ונכנסנו לרכב ולחנויות. שטופי מים היינו מאושרים. יום טוב לכולם. ודפנה, קדימה, תתחילי לעורר פה את החבר'ה, רדום הפורום בזמן האחרון. עורו אחים עורו, נרימה פעמינו.... מה עם ג'ולן? מזמן לא שמענו? אודי? אורית? עדן? שרה? אניטה? רועי? טל? סמויים? סמויות? ואחרונה חביבה אלה והבונבון שבבטנה, צא כבר. תינוקי'לה תינוק'ילה צא החוצה אמא ואבא יתנו לך עוגה.... אם שכחתי מישהו, סורי. קדימה, בלגן. קקקקקקקקקקקקקקקווווווווווווווווווווווווווווווממממממממממממממממממממווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו. שוב השתגעתי. הולכת לקחת את הכדורים שלי. ביי יום נפלא שרית

S r 35

New member
רק תזכרי שאלה הכדורים הקטנים

הכחולים. אל תתבלבלי כמו בפעם שעברה
לילה טוב יקירתי
שמחה שאתם מרגישים טוב ותתחדשי על הבגד-ים: איזה כייף זה לעשות קניות, נכון? ובמיוחד ביקיני - כל הכבוד
אני לא מרשה לעצמי - לא אחרי שתי לידות. גם אנחנו עשינו אתמול טיול בגשם. היה כייף.

למעלה