שריתי היכן את?

שריתי היכן את?

היי לאיין נעלמת לי ? חשבתי שבפורום לפחות אני יוכל להתכתב איתך - למרות הבדלי השעות אבל כנראה שזה לא כל כך יוצא תחייגי אליי אים יצא לך לנייד מוצאי שבת אנחנו מתחילים לעלות לניו יורק בנסיעה שאורכת כיומיים +- 347-419-4774 נשיקות נורית

S r 35

New member
../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif ARE YOU TALKING TO ME

סתם, סתם ... אני יודעת שהתכוונת לפריג' ... מקווה שתמצאו אחת את השניה ב
מאחלת לכם מסע קל וכייפי לניו-יורק והתאקלמות נעימה שם.

dafgol

New member
שרית בטח בסופר עכשיו ../images/Emo6.gif

אתמול היו בחתונה בערב, שרית איך היה
נוריתו'ש נסיעה טובה וסעו בזהירות

frige

New member
מה, את עוקבת אחריי ../images/Emo13.gif../images/Emo6.gif

כן, כן, בשעות האלה אני לוקחת את הראל לגן והולכת לקנות קניות אחרונות בסופר לשבת. אתמול לא היה לי זמן לכלום. בישלתי, סידרתי וכמובן להיות עם הילדים. לא משעמם. החתונה, היתה בסדר. לבשתי מיני וחולצה חשופת כתף והראל אמר לי: "אמא, את חתיכת יפה", איזה כיף לי, אה? מרב שהיה ככה ככה, חתכנו ב 22:30 ובאנו לפאב פה בתל-עדשים. הפאב הוא בבעלות בן דוד של אלי. שתיתי - ל י ט ר קרלסברג, כן, כן, לא טועים, טיפה יותר מליטר. אבל היה ממש כיף ונחמד. ישבנו אלי ואני בפאב, כמו זוג צעיר ורווק, היה ממש נחמד. חזרנו הביתה, עייפים אך מרוצים. אז המנקה בסוף לא הגיעה ביום חמישי. היו לה כמה תקלות אז לא באה. אז אלי היה צריך אתמול מהבוקר להתחיל לסדר ולנקות. הייתי גם קצת אצל אלה והיה ממש ממש נחמד וראיתי גם את לירון הבונבון. כזה מתוק, סקרן וחמוד. יפיוף קטן. זהו, בקיצור הסופשבוע שלנו. היום בילינו במנוחה כל השבת. שיהיה לכולם שבוע נפלא. שרית

שמחה ששמעת בקולי

להרגיש צעירה ולהיראות בהתאם
אז מה עם תצוגת אופנה?עשית? התאים משהו? מי שומר לך על ילדים. יש לכם ד"ש מאניטוש. ראינו להם עכשיו.
עשו מאמץ בגשם ובאו לביקור.

frige

New member
כן, כן ../images/Emo51.gif אלה על העצה

עשיתי קצת תצוגת אופנה, בסוף דווקא הוצאתי מיני שלי וחולצה שלי ולבשתי והיה
. שכחתי מזמן כמה הרגליים שלי יכולות להיראות טוב (עם גרביון שקוף כמובן). מאז ההריון עם אלעד ואיתי כנראה שלא שמתי לב כמה הן הולכות ומתדקקות להן. אז היה ממש יפה ונחמד. כיף להיראות כך. בזמ שהיינו בפאב, היה לי טלפון מאמא שלי, יצאתי החוצה ובעודי מדברת איתה אני מגלה מישהו רוכן מאחורי ומקשיב לשיחה. כשסיימתי, הוא שאל: "מה, יש לך ילדים" ועניתי לו: "כן, שלושה". הייתי צריכה לאסוף לו את השיניים מהריצפה כמעט. תמיד אומרים לי שאני לא נראית בגיל שלי ועוד אמא לילדים בכלל. אבל תמיד כיף לשמוע ולראות את הפרצופים, כל פעם מחדש. ת'אמת, אני עדיין לא מבינה איך אמא בת 34 צריכה להיראות.

frige

New member
אבל ככה זה

אחרי ששוקלים 80 קילו ונראים כמו טנק מרכבה עם 2 נוסעים בפנים ויורדים ל-48 קילו, לוקח זמן להתרגל למצב. אבל המצב טוב.

הרגת אותי עם טנק עם 2 נוסעים../images/Emo6.gif

באמת הגעת ל80 קילו?? איך צריכה להיראות כמו שאמרתי ששירז אומרת"כוסית". כמה שיותר טוב ותלוי איך את מרגישה עם עצמך ככה סביבה תקבל אותך!

frige

New member
כן, אלה ../images/Emo26.gif

80 ק"ג. ככה נראתי 11 יום לפני הלידה. אחרי ששכבתי חודש בבית חולים, לא ראיתי כלום חוץ מראש (במראה של השירותים). את בטח מתארת לעצמך את התגובה שלי בראותי את התמונה הזו

frige

New member
ועם המלאכים שלי

אחרי הלידה. רגילה בלי משככי כאבים ועדיין מחייכת. אלעד משמאלי ואיתי מימיני. וזה עוד בשבוע 35+4. מעניין איך הייתי נראית אם הייתי מחזיקה מעמד עוד כמה שבועות.

איזה מתוק הראל עם תלתלים../images/Emo13.gif

ממש בטן בטן כמו שאומרים. אבל מתאים לך ככה בפנים יותר אפילו. אולי תעלי שוב

frige

New member
הנה התלתלים של הראל - איזו אהבה../images/Emo23.gif

היה לו ארוך יותר. סיפרנו אותו קצת אחרי גיל 3. אני אשים עוד תמונה שלו

frige

New member
והנה הראל לפני תספורת ואחרי ../images/Emo99.gif

ובקשר לברכה על הפנים המלאות, הכל חוזר אלייך.

frige

New member
נוריתו'ש, הנני כאן

לא היה לי זמן להיכנס אתמול למחשב. מה איתכם? שתהיה לכם נסיעה טובה ושתגיעו בשלום ליעדכם.
אני אצלצל. ביי שרית

LANIT1

New member
שריות'וש פריג' יופי שהכל בסדר../images/Emo6.gif

יופי לשמוע לך דאגתי , איך אתם מרגישים? טוב שיצאתם קצת ביחד .. יפה שנהנתם.. כיף לשמוע.. בכלל תהיי בקשר.

למעלה