שרית מה קורה ?

dafgol

New member
שרית מה קורה ?

מקווה שאת מרגישה קצת יותר טוב
שמצב הרוח השתפר
ושהבנים לא מצ'געים אותך... תני סימן....

dafgol

New member
אני עובדת סביב ה../images/Emo133.gif

אחרי שבחודש ומשהו האחרונים הילדים היו בתורנות מחלות....מזל שאני לא עובדת מחוץ לבית...אחרת כבר מזמן היו מפטרים אותי
אני מחפשת משהו מספטמבר....אחרי שיסתיים החופש הגדול והבנים יחזרו לגנים. אם את שומעת משהו על חצי משרה....שגרי אלי בבקשה.... איך אצלך? מה חדש? שמחה לראות לך שוב במחוזותינו

S r 35

New member
דפנה - יש סיכוי שנראה אתכם בכאמל בשבת?

בשישי אנחנו לא יכולים, כי ניר מוזמן למסיבת יום הולדת של חבר בגן.

dafgol

New member
לא בטוחה....אני אדבר איתך על זה מחר ב../images/Emo56.gif

LANIT1

New member
אני עובדת עד 31.7 ואתחיל לחפש גם באזור ספטמבר

אשמע משהו אודיע לך...

לולי72

New member
אני מזכירה לכן שמחפשים אצלנו קלדניות

לשופטים, אל תפחדו להציע את עצמכן כמועמדות, זאת בתנאי כמובן שאתן מקלידות בשיטה עיוורת. זאת עבודה של עובדי מדינה, מקום מקסים לעבוד בו (לדעתי), מעניין ולא משעמם וגם לא מפחיד.....

דפנוש.....

אני צריכה עזרה , יש לי מצגת מדהימה אך אינני מצליחה לשלוח לפורם. אני אשלח לך לאיימל ותוכלי לשלוח לפורם? תודה

dafgol

New member
אי אפשר להעלות מצגות כאלה לפורום

אלא אם כן מעלים לאתר שיתוף קבצים
....

לולי72

New member
נכון שאם רוצים אין זו אגדה

למשל שאחות ראשית בקופת חולים אומרת לך שבעלך יכול להזריק לך, רק מה. הוא לא למד רפואה, הוא למד להיות מורה. אולי אני צריכה להגיד לאותה אחות שתבוא להיות קלדנית בבית משפט...... גם או שנשלח אותה ללמד ילדים. מבירור שערכנו במד"א פרמדיק לא יכול להזריק לי, אבל וזו האירוניה פה, בעלי שלא למד שום דבר שקשור לרפואה כן. זה מעניין מאוד אתן לא חושבות?......

LANIT1

New member
מה שעות העבודה?

די מפחיד אותי שצריך לעמוד מול כל הקהל הזה והשופט , אני מקלידה מאד מהר מספרים , אותיות בעברית ובאגלית והכל בשיטה עיוורת

לולי72

New member
שעות העבודה הן בין 8:00 ל - 14:30 - 15:30 תלו

אם את רוצה לתת לי קורות חיים שלך אני אשמח. כמה מילים את מדפיסה בדקה? צריכים מהירות הקלדה של 60 מילים לדקה.

למעלה