שרית רציתי להגיד לך שוב תודה

S r 35

New member
שרית רציתי להגיד לך שוב תודה ../images/Emo140.gif

היום "קלופסתי" ויצא מעולה
הזוגי, רונקי-תינוקי ואני נהננו מאוד מהארוחה. היחיד שעיקם את הפרצוף היה ניר, אבל זה בסדר הוא עושה את זה על 90% מהמאכלים (אפילו לא היה מוכן לטעום והחליט שזה איכסה)... בקיצור, תודה על המתכון

frige

New member
לבריאות יקירתי,

שמחה שנהניתם. גם אצלנו הראל עושה פרצופים. אבל דווקא דברים שאני חושבת שבאמת לא ייראו לו הוא אוכל בהנאה. השבוע הכנתי את זה. ואיך שהוא בלע את המרק עם כל מה שהיה בתוכו. וגם את הבנטש. שבוע טוב.

S r 35

New member
WOW הכל נראה מדהים כמו תמיד ../images/Emo106.gif

ותפתרי לי בבקשה אחת ולתמיד את החידה ... מאיזה עדה את??? כי לפי המאכלים את תוניסאית ופעם דיברת על זה שאת פולניה? או שאני טועה ... בעצם מה זה משנה, סתם לספק את יצר הסקרנות הפולני שלי

frige

New member
חחחח, אז ככה

עץ שורשים אבא - נולד בסין אמא - נולדה בארץ אבא של אבא שלי נולד ברוסיה אמא של אבא שלי נולדה בסין - אמא שלה ברוסיה במלחמת העולם הראשונה ברחו מרוסיה לסין ושם סבתי ואבי נולדו. במקור הם רוסים. ההורים של אמא שלי נולדו בפולין. ההורים של אלי: אבא טריפוליטאי ואמא טוניסאית. אני מכינה הכל מהכל. בפסח יש גם גפילטעפיש וקניידלך וגם מאכלים מהצד של אלי. איך אמא שלי נהנתה אתמול כשעשיתי את המרק וכל תכולתו. החזיר אותה איזה 50 שנה אחורה לילדותה. אבל בנינו, כולנו בתוכנו פולנים קטנים. גם אלה שהמוצא שלהם הוא לא. כולנו בסופו של דבר אימהות פולניות.

S r 35

New member
את רצינית? את ממש קיבוץ גלויות ....

ממש מעניין אצלכם. אצלנו הרבה יותר משעמם: אמא מרומניה, אבא מטרנסילבניה - חבל ארץ של מריבה בין רומניה להונגריה (לפחות הרווחנו מההונגרים את האוכל הנפלא שלהם
) אצל הזוגי: האבא מרומניה, האמא - המשפחה ברחה מפולין לרומניה ושם היא גדלה. אבל את צודקת ... בעצם כולנו פולנים

frige

New member
הילדים שלנו הם קיבוץ הגלויות

אני עדיין אשכנזייה ואלי מזרחי (?).

למעלה