שרית

S r 35

New member
שרית ../images/Emo124.gif

מזמן לא ביקרת כאן. מקווה שאת בסדר
ושאת לא סובלת יותר מדי מ"גב' קדמוני" ..... מה היה עם ה
בסוף? הצליח לכם? ... שיהיה סופ"ש נפלא
נשיבוקים לנסי
ים הקטנים והמתוקים.

frige

New member
שלום שלום

סובלת ממנה? מאז לא ראיתי אותה, אתמול נאלצתי לקבל ממנה שיחת טלפון כי אלי סיפר לה שאני לא מרגישה טוב. אז אמרה לי לשתות דבש ו... זהו, תתפקדי כרגיל. הרכב נמכר כבר שבוע שעבר. היום אבא שלי לוקח רכב לבדיקה ומקווה שיצא טוב ובשבוע הבא כבר יהיה לנו רכב. הראל שוב התחיל עם השאלות הללו. הבוקר לקחתי אותו לבדיקת דם, יש לציין שהוא היה גיבור אמיתי, אבל באמת. ישב עליי, הושיט את ידו וחוץ מ-אי קטנטן בעת החדרת המחט הוא היה שקט לחלוטין. הבעיה היתה כשהדם לא זרם החוצה אז האחות התחילה להזיז אותה ימינה, שמאלה וראיתי שכבר אין לו צבע בפנים, עם יד טפחתי לו על הלחי כדי לראות שהכל בסדר אצלו ולי כבר נהיה חם, עד שהצליחו סוף סוף להוציא דם למבחנות, הראל ממש התנהג למופת, לא ייאמן. מקווה שהתשובות יהיו בסדר גמור. שהאנמייה כבר חלפה לה. שהמצברים מולאו. אז בדרך לשם הוא התחיל: "אמא, איך את ואבא הכרתם?" אני: "בריקודי עם, שנינו רקדו שם ואז הכרנו" הראל: "ואז התחתנתם?" אני: "כן" הראל: "הייתי בבטן שלך בחתונה, נכון?" אני: "לא" הראל: "אז מה היה לך בבטן" אני: "כלום, אוכל" הראל: "אז מה, אח"כ האוכל נהפך לתינוק?" אני: "לא, תינוק לא מגיע מהאוכל" למזלי בזאת הסתיימה השיחה הקצרה על תורת האבולוציה. עד הפעם הבאה. ================================================================================== היה כיף לקרוא על החיים משוגעים שעשיתם השבוע. אאמץ בשמחה את רעיון הרכבת ועזריאלי, באוגוסט. אני עדיין מקוררת, יהיה טוב. שיהיה אחלה. שרית

dafgol

New member
מקווה ובטוחה שהכל בסדר ../images/Emo57.gif

נפגשים מחר בסופר

S r 35

New member
שרית ../images/Emo140.gif

קודם כל - תרגישי טוב, יקירתי. מאחלת לך להתאושש במהירות. תמסרי להראל שהוא גיבור אמיתי
. גם נירי שלי, מה שנקרא "אנמי גבולי" (מיותר לציין שהוא רזה כמו שרוך ואוכל פעמיים כלום. נמאס לי להיאבק איתו והרופאה שלנו אמרה שאין גם טעם). את האנמיה הוא ירש ממני (גם אני כזאת) ומסבא שלו - אבא שלי: מה שמוכיח שהגנים לא משקרים
כשהוא היה קטן יותר טרטרו גם אותו בבדיקות דם אבל בסופו של דבר הרופאה החליטה שחבל לשגע אותו. טיפלנו בעניין באמצעות טיפות ברזל עד שרמת ההמוגלובין התייצבה על 11 ואז הפסקנו. קניתי לו - בעצת הרופאה - גם סוכריות ויטמינים (את מכירה בטח, אלו בצורת החיות) ומי לדעתך אכל אותן .... כמובן, רון (שממש "חסר לו" - הילד הוא מטחנת מזון מהלכת) ניר לא נגע בהן. תמסרי לו שהוא גם מתוק אמיתי
ההברקות המתוקות שלהם ממיסות אותי. מקווה שאת רושמת ומתעדת. לגבי עזריאלי - לא מציעה לך לנסוע באוגוסט. המקום מקסים אבל לא גדול במיוחד ואם יהיו שם הרבה ילדים אני צופה קטסטרופה. מצד שני, נאמר לנו שבאוגוסט יהיה שם פעלולן מקצועי שיהיה לבוש כספיידרמן ויעשה שם קפיצות ופעלולים ואת זה כן שווה לראות. אז אולי כדאי לנסוע לשם בתחילת אוגוסט ולא בסוף החופש הגדול כשכל העולם, אחותו וגיסתו יהיו שם. מאחלת לכם הצלחה בקניית האוטו
ושיהיה סופ"ש נפלא
מסיימת כאן, כי שוב יצאה לי מגילה. תרגישו טוב

frige

New member
הגבר הגיע ל-12.3../images/Emo106.gif

זה אחרי יותר משנה שהוא עם טיפות ברזל (40 טיפות יום יום). מקווה שגם המחסנים מלאים, כי זה 2 דברים שונים שבסופו של דבר מתחברים ביחד. לפעמים רמת הברזל היא בסדר אבל עדיין המחסנים לא ממש מלאים, ז"א שהגוף לא סופג את הברזל כמו שצריך. הבדיקה הזו עדיין בעבודה. אבל ת'אמת, שמחה שרמת הברזל עלתה לו גם כן. וגם הוא חוץ ממעדנים כל היום עושה טובה שאוכל משהו, אם בכלל.
שרית

S r 35

New member
הפסד שלו עם אמא כזו בשלנית ../images/Emo3.gif

העיקר שירגיש טוב

dafgol

New member
../images/Emo124.gif אניטה

את לא עונה להודעה ולמסר, הכל בסדר
דואגים פה

לשריתו'............../images/Emo140.gif

שמחה שה