שרף לנעליי פוינט

pie and cactus

New member
שרף לנעליי פוינט

מישהי יודעת איפה אפשר לקנות? בדאנס שופ לא מוכרים.

לקשת של הכינור..

[אנלא בטוחה שקוראים לזה קשת, שנים שלא ניגנתי.. אבל משהו שקשור לכינור בטוח D:]

pie and cactus

New member
כן, יש לי בעיה עם אחד הזוגות שלי

קניתי נעליים של קפזיו, ובחנות שמו לי פיסת עור נגד החלקה, וזה לא עוזר בכלל! הגעתי למצב שאני מפחדת לעלות עליהן, אז בינתיים אני משתמשת רק בזוג השני שיש לי (בלוך). אבל זה לא פתרון - למה קניתי נעליים שאני לא יכולה לרקוד איתן?

../images/Emo203.gif אז קונים קליפורניום ../images/Emo13.gif

אין אצלנו שיעור פויטנ בלי קליפורניום. זה חומר שבא בצורת גוש מוצק כזה כמו אבנים בצבע צהוב-כתום בהיר, שמים בתוך משטח כמו ארגז של דיאט קולה, ומפצפצים אותו. שמים אותו על הכרית של הנעל פוינט+ התיבה עצמה. אסור לגעת עם זה בידיים! המורה שלי קונה את החומר הזה מדרום תל אביב [אם זה עוזר לך
] וד"א, איך נראה העור ששמו לך על הנעל? כמו משטח עם שערות כאלה?

pie and cactus

New member
זמש, אבל יותר חלק ממה שיש לי על הנעליים

של בלוך. חשבתי להוריד מהנעלים שנשברו ולהדביק על החדשות. למה קליפורניום יותר טוב משרף? נשמע מסוכן...

../images/Emo203.gif אני חושבת שזה אותו הדבר תכלס ../images/Emo6.gif

אבל לא בטוחה... ולא זה לא מסוכן. פשוט עדיף לא לגעת עם הידיים בזה.

Only Dance

New member
זה אותו הדבר פשוט בלועזית

קניפול ושרף זה אוות הדבר פשוט האחד בעברית השני בלועזית, זו קובייה כזו שמעבירים עליה את הקשת של כלי המיתר - צ'לו, כינור וכדומה.. שוברים את זה, לרסיסים מפוררים ודורכים על זה... אנחנו עושות את זה גם בנעלי בלט רגילות בהופעות כשיש במות חלקות מידי קאטי.

pie and cactus

New member
איזה קטע

חיפשתי על זה באינטרנט לפני שעניתן, ומצאתי שזה איזשהו יסוד. אז עכשיו אני לא מבינה אם היסוד הזה הוא השרף הטבעי של עצים, או שכשאומרים שרף ביחס לנעלי בלט, מתכוונים ליסוד הזה. לא חשוב, אני אחפש בחנויות לכלי נגינה. תודה לכולן!

pie and cactus

New member
טוב, בסוף עשיתי משהו אחר

הורדתי את העור מהנעליים שנשברו והדבקתי על החדשות. מקווה שזה יהיה מספיק טוב, ואם לא - אקנה את השרף.

shoni7

New member
כדי לך ....

לחתוך את החלק המחליק בקצה הנעל ולתפור קשה להסביר למה הכוונה :/

J o e 2407

New member
../images/Emo210.gifלונג טיים נו סין... =]

היה לי המון לחץ בזמן האחרון... =\ אנחנו מופיעות ביום העצמאות... עם קרטונים על הראש.. חח בשביל מה צריך שרף לנעלי פוינט..? נ.ב. אתן מופיעות? איפה? איזה ריקודים?

ממ אז ככה

שרף (בנגינה) עוזר להפיק צליל חזק יותר מהקשת של הכלי מיתר מורחים אותו על הקשת ואז זה נותן צליל מוגבר יותר.. לנעלי פויינט מפזרים אותו ליד הבר איפה שעומדים ואז זה עוזר נגד החלקה. מה שנתנו לך בחנות זה עורית- מין פיסת עור ששמים בקצה הנעל שגם מונעת החלקה יש כאלה שזה מספיק להן ויש כאלה שצריכות גם את השרף כי זה נותן יותר ביטחון..לא להחליק. בגלל זה את יכולה למצוא את זה בחנויות כלי נגינה..לבקש פשוט שרף וזה מגיע בחבילות גדולות יחסית אפשר לקנות את זה 2 בנות ולהתחלק..

pie and cactus

New member
תודה רבה!

את אולי יודעת מה המחיר בערך? ואם זה הורס את הרצפה בסטודיו או משהו כזה? אני מתכוונת לשים את זה ישירות על הנעל ולא לפזר על הרצפה

למעלה