שרשור אהבה לרועי המושלם

שרשור אהבה לרועי המושלם ../images/Emo23.gif

תשרשרו לכאן את כל מה שאתם חושבים על רועי... אם יש לכם שאלות תשרשרו-אולי הוא יענה שהוא התחבר (אני לא מבטיחה). כל דבר נ-ח-מ-ד שעולה לכם בראש על רועי שרשרו לפה... ר-ו-ע-י רועי ויינברג-----------> טבעי שלא תשלטי בעצמך רועי ויינברג-----------> הדבר שמראה שיש מושלמות בבנאדם אחד

korak51

New member
לרועייי../images/Emo25.gif../images/Emo23.gif../images/Emo99.gif

רועי אתה פשוט מושלם יפה חתיך משחק מדהים וכל דבר אחר שלא אמרתי (דברים טובים)...

לרועי../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif|ל

|רועי אתה פשוט מושלם חתיך חמוד מעלף הכל.... ואתה שחקת פשוט מ=ע=ו=ל=ה.....
........ וזה עוד כלום לעומת איך שאני אוהבת אותך!!!!

../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

כיאילו דהה מושלם שכזה.... כל החברות שלי חושבות כמוני אבל.. יש הבדל קטן... הן לא מאהבות בו ואני כןןן

mor1233

New member
../images/Emo23.gif!!../images/Emo23.gif!רועי המושלם!../images/Emo23.gif!!../images/Emo23.gif

!!
!!
!!
!!
!!רועי המושלם!!
!!
!!
!!
!!
!!הוא ממש ממש ממש מדהים, חולה עלייך!!

רועי מושלמון שלי

רועי אתה הבנאדם הכי מושלם שיש!!!!! רועי אתה מיוחדת !!! אני אוהבתת אותךךךךךךך ו-ל-א בגלל שאתה שחקן... אני מטורפת עליך וכל השאר יכולים לקפוץ לי... !אז אנשים תנעלו נעלי ספורט ותתחילו לקפוץ! רועי ויינברג---------->טבעי שלא תשלטי בעצמך... רועי ויינברג---------->ההוכחה שיש אדם מושלם...

הדרוש13

New member
רועי!! my love ../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

טוב אתה כבר יודע אז זה אבל שוב: אתה כזה מתוק, חמוד, חיתך, שווה הורוס.בקיצור פשוט מושלם!!
אין עליך!! כזה מדהים!
אני אוהבת אותך
רועי וינברג==>הוכחה שכוכבים קיימים לא רק בשמים! רועי וינברג===>כי שלמות היא לא מילה גסה! רועי וינברג===>זה לא שם-זה מותג! רועי אתה האחד והיחיד אתה נשמה ואתה מזה מתוק!!! ממש!!!!
לאבבב יוווו פורררר אבררררר

sarai12391

New member
רועיקוש!../images/Emo23.gif

רועייי אתה הילד הכי מושלם שיששששששש! אני פשוט חולה עליך אתה כזה מתוקקקקקקקקקק אוהבת אותךך אוהבת אותך אוהבת אותךךךךךך ! מתה עליך הכי בעולם נסיך מושלם!

חחחח אופס

חחחחחחחחחחחחחחחחח רציתי לכתוב שהוא דמות מיוחדת בראש גדול אבל לא שמתי לב מה כתבתי.. חחחחחחחח אופסס אני בכל זאת חולהההההההההההההההההה עליו

../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gifרועיקיקיקי../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

אני חולה עליך אהוביי!!! טוב אני לא אגיד בעלי כדי שלא יצחקו עלי.. חחחח.. קיצרררר דברר איתיי במסררייםם לאבביוו !! מוואאההה
|

רועי i love you ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

רועי, המילים האלה קדושות ומוקדשות לך
I LOVE YOU
באנגלית לא יוצא לי טוב כמו בעברית...

רועי i love you ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif*****תיקון

רועי, המילים האלה קדושות ומוקדשות לך
I LOVE YOU
באנגלית לא יוצא לי טוב כמו בעברית... או שכן...

רועיקו'ש I Love You !!!!!!../images/Emo23.gif

רועי אתה בנאדם מ-ו-ש-ל-ם!!!! אני חולה עליך ואתה לא יודע כמה... פליז תכנס לפורום ותגיב... אוהבת אותך הכי הכי הכי הכי הכי הכי שיש בעולם: אדווה!!!! רועי ויינברג=> מה שמוכיח שיש בנאדם מושלם בעולם!!! Roi
I

Ben LeVi 232

New member
היו כבר איזה שלושל כאלו שרשורים

הגיע הזמן להפסיק עם זה זה סתם מציף את הפורום והבנו את העיקרון...

בן אתה צודק שהיה כבר שירשור כזה....

אבל לא היה שירשור אהבה לרועי המעלף!!! מה יעשו לכל הבנים בסדרה ורק לאהובי לא חרה!

למעלה